FOTO: Noslēdzies populārās mūzikas konkurss «Aprīļa pilieni 2019»

Ar iespaidīgu noslēguma koncertu Bauskas novada Īslīces kultūras namā noslēdzies trīs dienas ilgušais starptautiskais populārās mūzikas izpildītāju konkurss «Aprīļa pilieni 2019», kas arī šogad pulcēja dalībniekus no 15 valstīm.


Konkurss «Aprīļa pilieni» notiek jau 21 gadu, bet pasākums, kas aizvadīts no 26. līdz 28. aprīlim, bija 12. starptautiskais konkurss. Šogad piedalījās 672 dalībnieki no 15 valstīm – Polijas, Lietuvas, Ukrainas, Ungārijas, Igaunijas, Vācijas, Krievijas, Rumānijas, Somijas, Izraēlas, Baltkrievijas, Bulgārijas, Gruzijas un Kazahstānas, kā arī Latvijas. Tā informē Evita Novicka, Īslīces kultūras nama pasākumu organizatore.


Starp jauniešiem izcēlās arī vietējie – 6 – 10 gadus veco dziedātāju popgrupu konkursā otro vietu ieņēma «Sapnītis» no Īslīces pagasta. Deju grupu konkursā pārliecinoši labas, kā vienmēr, bija studijas «Lēra» dejotājas, kuras vada Kitija Vīgupa. Pirmā vieta 7 – 10 gadus veco un 11 – 15 gadus veco dejotāju grupā. Savukārt Kitijas Zosas vadītās Bauskas bērnu un jauniešu centra karsējmeitenes 7 – 10 gadus veco grupā saņēma speciālbalvu.


Visvairāk panākumu šoreiz Iecavas novada meiteņu grupas «Carnelian» dalībniecēm – Signijai Taraņenko, Patrīcijai Spalei, Annai Patrīcijai Karelei un Kristijai Laurai Čipenai. «Carnelian» popgrupu konkurencē izcīnīja pirmo vietu, bet tas nebija viss, jo meitenes izvēlējās startēt arī duetu konkursos un individuāli.


Patrīcija Spale un Anna Patrīcija Karele izcīnīja pirmo vietu duetu konkursā. Signija Taraņenko kopā ar dziedātāju no Latvijas Aleksu Tuguševu šajā pašā konkursā izcīnīja otro vietu. Savukārt Patrīcija Spale 16 – 18 gadus veco solistu konkursā ieguva pirmo vietu, bet Signija Taraņenko 19 – 22 gadus veco solistu konkursā ieņēma trešo vietu.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju