FOTO: Noslēdzies Bauskas novada telpu futbola čempionāts

Noslēdzies Bauskas novada 2018. – 2019. gada telpu futbola čempionāts. Šoreiz novada regulārā turnīra uzvarētājiem izslēgšanas spēles nebija veiksmīgas – no pirmā četrinieka komandām medaļas izdevās iegūt tikai vienai vienībai.

Izslēgšanas spēļu turnīrs notika 14. aprīlī sporta namā «Mēmele». Piedalījās 12 komandas, no kurām turnīra gaitā diskvalificēja FK «Baldone». Sacensības organizēja un tiesāja Jānis Rotbergs.
Izslēgšanas mačos neiekļuva «Vecsaules», «LIONS» un «Ozolaines» komandas. Labākā regulārās sezonas vienība bija «Rainis/Alko 1000», otrajā vietā bija «Īslīce», trešie «TFK Lats», savukārt ceturtā «Bauska/SC «Mēmele»». Tā liecina mājaslapas sportsbauska.lv informācija.

Savukārt ceturtdaļfināla izslēgšanas mači sagādāja daudz negaidītu rezultātu. Viesu komanda «Ir OK» ar 2:1 pēcspēles soda sitienos pārspēja «Raini/Alko 1000». «Sesava» ar 3:2 uzvarēja «Bausku/SC «Mēmele»», bet «Ceraukste» ar 2:0 izslēdza no pusfināla «TFK Lats». Vienīgā, kas noturēja pozīcijas, ir «Īslīce», kas ar 2:1 pārspēja «Uzvaru».

Šoreiz turpinājumā ar izslēgšanas spēlēm noskaidroja arī vietu sadalījumu no 5. līdz 8. vietai. «TFK Lats» palika astotajā vietā, bet septītā – «Bauska/SC «Mēmele»». Cīņā par piekto vietu «Rainis/Alko 1000» sākumā izvirzījās vadībā ar 2:0, spējot realizēt savas vārtu gūšanas iespējas, bet turpinājumā pietrūka spēka, savukārt «Uzvara» izlīdzināja rezultātu – 2:2 – un pēcspēles soda sitienos plūca laurus; Elvis Holsts vārtos bija veiksmīgāks.

Pirmajā pusfināla spēlē tikās «Ir OK» un Jelgavas novada «Sesava». Lai arī sesavieši visu laiku vairāk kontrolēja bumbu, vairāk sita pa vārtiem, «Ir OK» pirmie guva vārtus, un pēdējās pāris minūtēs «Sesavas» puiši izmisīgi mēģināja «sasmelt izlieto ūdeni». Brīnumi notiek, un četras sekundes pirms spēles beigām izdevās izlīdzināt rezultātu, un pēcspēles soda sitienos uzvarēja «Sesava». Savukārt otrajā pusfināla mačā «Ceraukste» pārāk viegli sāka spēli, un «Īslīce» viņus par to «sodīja» ar diviem vārtiem. Ceraukstieši aktīvi un agresīvi metās atspēlēties, bet šoreiz tas neko nedeva – īslīciešiem uzvara ar 2:0.

Cīņā par trešo vietu varēja just, ka abas komandas ir nogurušas. Mačs beidzās bez vārtu guvuma, pēcspēles soda sitienos «Ceraukste» pārspēja «Ik OK» un ar rezultātu 1:0 izcīnīja trešo vietu.

Finālā spēkus bija saglabājuši īslīcieši, un «Sesavas» komandai, kas smagi cīnījās par iekļūšanu finālā, šoreiz jaudas pietrūka. «Īslīces» komanda izcēlās ar vairākiem ļoti precīziem sitieniem un noslēgumā ar 2:0 svinēja pārliecinošu uzvaru, kļūstot par Bauskas novada telpu futbola čempioni.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju