FOTO: Latvijas Skolu sporta federācijas 72. skolu dambretes spartakiāde

Latvijas Skolu sporta federācijas 72. skolu dambretes spartakiāde notika Bauskas Valsts ģimnāzijas telpās. Uz sacensībām ieradās 33 izglītības iestāžu vienības.

Sacensībās, kas notika 6. aprīlī, visvairāk mūsu novadu pārstāvjiem veicās U16 vecuma grupā. Pirmo vietu izcīnīja Ingas Bernātes gatavotā Vecsaules pamatskolas vienība – Leo Jonikāns, Everts Rūdolfs Lepsis, Elza Zandere un Viktorija Buhbindere. Par sacensību rezultātiem informē turnīra organizators Māris Bergs.

Trešo vietu šajā grupā izcīnīja Bauskas 2. vidusskolas vienība, kurā cīnījās Arkādijs Pašišņaks, Niks Naidžels Zeltiņš, Angelīna Ļisicka un Nelda Strautzele. Šajā turnīrā visas uzvaras Viktorijai Buhbinderei.

U14 vecuma grupā visas izredzes uzvarēt bija Bauskas 2. vidusskolas vienībai, bet viena no līderēm neieradās. Papildinot vienību ar rezervisti, komanda izcīnīja otro vietu. Vienībā spēlēja Denijs Vilhelms Krauklis, Pāvels Seredickis, Evelīna Gateža un Annija Prokofjeva. Visas uzvaras pie pirmā galdiņa izcīnīja D. V. Krauklis.

Divās jaunākajās grupās līderu trūkuma dēļ mūsu novadu vienībām šoreiz bija grūti. U11 grupā otro vietu izcīnīja Bauskas 2. vidusskolas komanda – Daniels Roze, Artūrs Seredickis, Nikola Šakele un Elīza Manavicka. N. Šakele izcīnīja visas uzvaras. Ceturtie palika Bauskas pilsētas pamatskolas audzēkņi, kas spēlēja trijatā, – Jānis Rumba, Oskars Rumba un Marta Spruntule. Jaunākajā grupā visas uzvaras pie pirmā galdiņa izcīnīja Roberts Maikūns, bet kopā ar Ričardu Cerusu un Luīzi Līnu Brikmani tikai piektā vieta.

No Bauskas novada vienībām jāuzteic Uzvaras pamatskolas meitenes, kas izcīnīja sesto vietu U9 grupā, kā arī Griķu pamatskolas divas komandas. Jā, Griķu pamatskolai neizdevās atkārtot pārsteigumu, kad U11 grupā izcīnīja Zemgales reģiona sacīkstēs trešo vietu, bet komanda līdzīgi spēlēja ar daudziem spēcīgiem pretiniekiem.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju