FOTO: izstādē «Riga Food» arī baušķenieki

Ekspozīcija «Riga Food» ir nozīmīgs pārtikas industrijas attīstību veicinošs pasākums, kur ik gadu tiekas profesionāļi no visas pasaules, lai sekmētu biznesu un iepazītos ar nozares aktualitātēm, kā arī piedalītos profesionāļu konkursos.

Izstādes piedāvājumā ir gan vērienīga nozares uzņēmumu un organizāciju ekspozīcija, gan plašs konkursu, šovu, semināru un citu atraktīvu un interesantu pasākumu klāsts.

«Riga Food» no 4. līdz 7. septembrim piedalās vairāk nekā 700 uzņēmumu no vismaz 35 valstīm. Pirmo reizi izstādē ir uzņēmumi, piemēram, no Lielbritānijas un Rumānijas. Šogad izstādē apskatāmi 16 kopstendi – Baltkrievijas, Čehijas, Gruzijas, Igaunijas, Itālijas, Meksikas, Latvijas, Lietuvas, Kanādas, Uzbekistānas, Polijas, Ukrainas, no Krievijas: Baškortostānas, Tulas apgabala un Altaja novada.

«Riga Food» rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju, Agroresursu un ekonomikas institūtu, Latvijas Tehnoloģisko centru, „EEN Latvija”, Pavāru klubu, „Diplomatic Economic Club Latvia” u. c.

Izstāžu zālēs varēja satikt arī novadniekus – Aivaru Svarenieku, SIA «Kronis» vadītāju, un šī uzņēmuma darbinieces, Bauskas biznesa inkubatora dalībniekus codieti Dairu Jātnieci un Mārtiņu Pūpolu ar pavisam jaunu produkciju – pieciem gardiem un veselīgiem sīrupiem, mežotnieci Ilzi Rammu ar smiltsērkšķu produkciju.


Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju