FOTO: Godina konkursa «Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva 2018» dalībniekus 5

Vecumnieku tautas namā 22. marta vakarā kopā bija aicināti 13 uzņēmēji – gan jauni, gan pieredzes bagāti –, kuri piedalījās pašvaldības rīkotajā konkursā un pretendēja uz galveno balvu pavisam sešās nominācijās.

Galveno balvu grupās «Čaklās rokas» un «Gada ražotājs» ieguva SIA «Ābolis». Bārbeles pagasta Gaismā tiek ražota ābolu sula, realizēti dažādi projekti, t. sk. kultūras sarīkojumi. Sveicot uzņēmuma īpašnieku Kārli Ulmani, novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kovals uzsvēra, ka uzņēmējs «novadā ienāca stilīgi, par viņu runāja visi», un atcerējās kādu sarunu ar bijušo rīdzinieku. Kārlis teicis – nevienam nav ienācis prātā tirgot zvaigznes un Vecumnieku novads ir ideāla vieta, kur to var darīt, jo pilsētā zvaigznes redzēt nevar.

Par līderi grupā «Gada pakalpojumu sniedzējs» kļuva SIA «Sēdnīca». Pasniedzot balvu Vecumniekos iecienītās kafejnīcas īpašniecei Lindai Dagai, domes deputāts un konkursa vērtēšanas komisijas pārstāvis Dainis Rijkuris aicināja iznākt priekšā visu kolektīvu, kam veltīja uzslavu «Jūs esat lieliski!». «Nav viegli izveidot saliedētu komandu un noturēties, jo konkurence šajā nozarē ir liela. Tā, protams, nāk par labu patērētājiem, kuri vēlas sagaidīt aizvien augstāku kvalitāti, plašāku pakalpojumu klāstu. Ceru, ka arvien vairāk jaunu cilvēku izmēģinās roku šajā uzņēmējdarbības jomā,» sacīja D. Rijkuris.

Nominācijas «Gada darba devējs» ieguvēju apbalvoja domes priekšsēdētājs Guntis Kalniņš, un atkal publikas priekšā stājās SIA «Sēdnīca» īpašniece Linda Daga, kuras uzņēmumā nodarbināti vairāki cilvēki. «Daudzi iedzīvotāji, izmantojot Rīgas tuvumu, dodas strādāt uz galvaspilsētu, tāpēc apsveicama ir iniciatīva kļūt par darba devēju, turklāt tādu, ko atzīst gan darba ņēmēji, gan sabiedrība,» viņš uzsvēra. G. Kalniņš vēlēja lielajās ēdienu porcijās arī turpmāk «ielikt» mīlestību un būt dāsniem gan pret kafejnīcas apmeklētājiem, gan darbiniekiem.

Balvu «Gada labdaris» Stelpes pagasta z/s «Ozoli» īpašniekam Andrim Kalniņam pasniedza Zigmunds Alekšūns, Vecumnieku pagasta z/s «Bogdani» īpašnieks un šīs nominācijas pagājušā gada laureāts. Viņš uzsvēra, ka mūsu valsts ir tāda, kādu paši to veidojam, un «Ozoli» ir daļa no Latvijas.

Sarīkojumā tika sveikti arī biznesa ideju konkursa «Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2018» uzvarētāji: z/s «Griezes», SIA «Ābolis» un Kaspars Timulis. Bankas «Citadele» pārstāve Anita Kleina simpātiju balvu bija atvedusi sadarbības partnerim – SIA «Godiņi» īpašniekam Andrim Lisovskim. Kā bija solīts, pie dāvanas varēja tikt arī anketu iesūtītāji, kuri konkursam pieteica uzņēmējus. Veiksme uzsmaidīja Andrim Žukauskam, kurš ieguva grozu ar labumiem no SIA «Ābolis», z/s «Griezes» un SIA «Keefa».

Plašāk – «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā 26.martā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Apsveikums

Sarīkojumā varēja vērot kā pagastu pārvaldnieki godināja savus uzņēmējus - Vecumnieki un Skaistkalne ar ziedu klēpjiem, Bārbeles uzņēmēji šķiet nebija pelnījuši ..........

pirms 6 mēnešiem, 2019.03.25 11:21

Andrejs

Diezgan absurda šķiet situācija, ka arī "Sēdnīca", kura man ne reizi tur pusdienojot nav izsitusi čeku kasē, spēj veiksmīgi startēt un pat iegūt nominācijas šāda tipa pasākumā. Neuzskatu, ka šādā veidā nodrošinot zemas cenas - taupot uz ventilāciju un eļļu (Jo katru reizi apģērbs piesūcas ar vecas eļļas smaku), nesitot čekus kasē, uzņēmums būtu cienīgs saņemt apbalvojumu šajās vai jebkurā citā nominācijā.

pirms 6 mēnešiem, 2019.03.25 12:16

Globus

Maksā ar karti !

pirms 6 mēnešiem, 2019.03.25 15:12

Par

Čeku nezinu, bet ventilācijas trūkums jūtams ejot garām vien tai mājai.

pirms 6 mēnešiem, 2019.03.25 16:18

Globus

Prieks par Andri ar labumu grozu!

pirms 6 mēnešiem, 2019.03.25 15:17

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju