FOTO: Florbolisti Bauskas novada čempionātā par uzvaru cīnās līdz pēdējam mirklim

Bauskas novada florbola čempionāts šogad atkal izvērtās interesants – gan cīņā par trešo, gan par pirmo vietu bija ļoti aizraujoši mači, bet uzvarētājs tomēr atkal tāds pats kā pirms gada – čempionu tituls «Ceraukstes» vienībai.


Turnīrā šogad piedalījās septiņas vienības, un septītajā vietā šoreiz «BJSS» komanda. Cīņā par medaļām atkrita «Tērvete» un vienība «Vecā Bauska». Savukārt pusfinālos abas līderkomandas parādīja savu pārsvaru – «Labi būs» ar 14:5 pārspēja «Codi», bet «Ceraukste» ar 12:2 pieveica «Uzvaras» vienību. Tā liecina sportsbauska.lv mājaslapas informācija. Cīņa par trešo vietu gan iznāca sīva. «Code» izcīnīja trešo vietu ar rezultātu 8:6.


Fināla cīņa bija ļoti aizraujoša, piepildīta ar aktīvu spēli, daudziem metieniem pa vārtiem un nepārtrauktu intrigu. Jāizceļ abu komandu vārtsargi – «Labi būs» Jānis Goža un «Ceraukstes» Artis Barkovs, kam bija jāiztur ļoti liela slodze, vairāk vai mazāk viņi ar to tika galā. Tomēr uzbrucēji bija pietiekami meistarīgi, metienu daudz, un vārtu arī daudz.


Pēdējās trešdaļas beigās spriedze bija ļoti spēcīga. Rolands Kovaļevskis atkal palielināja rezultāta starpību – 7:9, tad Pēteris Zeltiņš ar «tālšāvienu» starpību atkal samazināja – 8:9, bet beigās veiksme smaidīja «Ceraukstei», jo spēle beidzās ar šādu rezultātu.


Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju