FOTO: Codietes uztic savus dzīvesstāstus

Muzikāls stāstu vakars Bauskas novada Codes pamatskolas zālē 9. martā pulcēja ļaudis, jo īpaši dāmas, lai baudītu pozitīvu gaisotni un satiktos stāstos un mūzikā.

Šāds pasākums Starptautiskās sieviešu dienas noskaņās Codes pagastā norit otro gadu, kad piecas pagasta iedzīvotājas līdzcilvēkiem atklāj, kā īstenojušas savus sapņus, dzīvi darījušas aizraujošu gan profesionālajā ziņā, gan vaļaspriekos.

Pasākuma idejas autore, pagasta kultūras darba organizatore Solvita Rotberga pastāstīja, ka ideja par sarīkojumu viņai dzimusi, ikdienā strādājot arī lietvedes darbu pagasta pārvaldē. Saistībā ar pienākumiem S. Rotberga zina pagasta cilvēkus, viņu nodarbošanos un intereses. Nolēmusi, ka jāaicina vietējo sabiedrību dalīties ar saviem stāstiem par piepildītiem sapņiem un gandarījuma prieku par paveikto dzīvē. Par pasākuma stāstniecēm jeb vēstniecēm, kā viņas godājoši tika nosauktas, izraudzītas piecas Codes pagastā dzīvojošas sievietes. Taču kopā sanākšanu ar priekšnesumiem bagātina arī vīrieši.

Kad ievada dzejas vārdi bija sacīti, Codes amatierteātra aktieri Elita Medvedeva un Andris Bergmanis izrādīja uzjautrinošu īsu «traģikomēdiju» par to, kā ģimenē nevajadzētu izskatīties pēc 8. marta svinībām…

Ar dziesmām un ģitāras spēli sanākušos priecēja Inga Ieva Rotberga un Edgars Markunaitis. Par sevi stāstīja «Mēmeles jāšanas sporta kluba» vadītāja un trenere Velga Marčenkova,  Rundāles pils dārzniece Dainuvīte Brūvere,  Bauskas novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Sandra Kolberga, pasaules apceļotāja Māra Zaumane un vīndare Ieva Dūmiņa.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju