FOTO: Bauskas novadā uzvar «Misa» 2

Bauskas novadā beigusies sporta centra «Mēmele» kausa izcīņa, kas sākās jau pagājušā gada novembrī. Astoņas komandas pamatturnīrā aizvadīja 56 spēles. Turnīrs izvērtās ļoti spraigs – pēdējā vietā šoreiz «BJSS» vienība, septītā – «Uzvara», sestā – «Īslīce» un piektā, tikai par vienu punktu atpaliekot no ceturtās vietas, –«BJSS II» vienība.


Četras spēcīgākās komandas tikās pusfināla un fināla spēlēs. Jāteic, ka regulārais čempionāts bija pilns ar intrigām un pārsteigumiem. «BJSS II» komandai bija 22 punkti, «Ceraukstei» un «Vecumniekiem» – 23 punkti. Līderēm – «Codei» un «Misai» – 24 punkti. Bez zaudējumiem neiztika neviena vienība. Tomēr pusfinālu cīņās abas līderes spēja apspēlēt sekotājus un iekļūt finālā. Tā liecina sportsbauska.lv mājaslapas informācija.


Fināla spēles notika Codes pamatskolas sporta zālē 16. martā. Cīņā par trešo vietu visu laikam izšķīra rezervistu soliņa «garums» – «Ceraukstei» uz tā bija viens spēlētājs, kurš tā arī laukumā nedevās, bet «Vecumnieki» ik pa brīdim mainījās. Noslēgumā «Vecumnieki» uzvarēja ar 78:74.


Arī «Misas» un «Codes» «duelis» noritēja pēc līdzīga scenārija, lai gan šajā gadījumā par rezerves spēlētāju trūkumu neviena vienība sūdzēties nevarēja. Tomēr «Misa» sāka ļoti lēni un prātīgi, un to «Code» izmantoja, izvirzoties vadībā ar rezultātu 8:2. Turpinājumā gan «Misas» sportisti spēlēja ātrāk un jau pirmo puslaiku pabeidza ar divu punktu vadību – 38:36. Veiksmīgs no tālās distances bija «Misas» basketbolists Jānis Pelēcis.


Interesanti, ka šogad Bauskas novada kausa izcīņā bija ļoti maz Latvijas Basketbola līgas spēlētāju, un tas arī palielināja čempionāta intrigu. Cīņā par pirmo vietu tomēr visu izšķīra pieredze – «Misas» spēlētāji gandrīz visi bija Vecumnieku novada sporta skolas audzēkņi ar pieredzi Latvijas Basketbola līgas turnīros. Beigās «Misa» uzvarēja ar 78:71.


Tādējādi Bauskas novada sporta centra «Mēmele» kausa izcīņā uzvarēja Vecumnieku novada komanda «Misa», otrā – «Code», trešā – «Vecumnieki» un ceturtā – komanda «Ceraukste». Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Andris Melbārdis no «Codes». Labākais trīspunktu metienos bija Ruslans Mišukovskis no «Misas» vienības. Savukārt par turnīra vērtīgāko spēlētāju atzina Timuru Muļaru no «Misas» komandas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

J.O.

Pagaidam labakais turnirs kuru es noorganizieju!

pirms 6 mēnešiem, 2019.03.21 13:47

Lepojos

ar saviem novadniekiem!

pirms 6 mēnešiem, 2019.03.23 05:33

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju