Dobuļu mini zoodārzs - nemaksā nodokļus ! 80

Vakar kopā ar bērniem un mazmeitu apmeklējām mini zoodārzu Dobuļos. Neizpratni radīja jau ieejas maksa, kas tika nosaukta mutiski Ls 2,50 no personas, bērniem sākot no 3 gadu vecuma Ls 2. Nekur nebija cenrādis. Bez tam netika izsniegtas arī ieejas biļetes. Izskatās ka visi ieņēmumi iet garām valsts kasei. Tad nu arī nav jābrīnās ka mums nepildās Valsts budžets. Aicinu VID painteresēties kā notiek grāmatvedības uzskaite šajā saimniecībā

Pievieno komentāru

Komentāri 80

vientiesis

Nu Tu gan esi stukačs! Pateiktu paldies par to , ka cilvēki uzņemās veidot kaut ko tādu. Es arī nemaksātu nodokļus, lai pabarotu simts mērkaķus, kuri nolaiduši grīstē valsti.

pirms 10 gadiem, 2009.10.25 11:42

!

!

pirms 4 gadiem, 2015.04.17 18:23

TEV NAV ***?

TEV NAV ***?LAI NEMAKSĀ? SĀC VĒL KAUKT PAR VISIEM MINISTRIEM,KAS KO MAKSĀ UN NEMAKSĀ,VISPĀR NOŠAUS!

pirms 3 gadiem, 2016.05.17 10:26

l[

apmkekletajs- fui. Vareji prasit savas biletes uzreiz, nevis tagad aiz muguras stukachot.

pirms 10 gadiem, 2009.10.25 12:18

apmeklētājs

Es tik varu pabrīnīties par Jūsu domāšanas veidu.Ja nodoļus nemaksā "lielie" tad Fui. Ja Pats, tad viss OK. Nav svarīgi, kā vārdā nodokļi netiek maksāti, tas ir likuma pārkāpums. Es, piemēram, maksāju nodokļus no katra santīma ko saņemu, un loģiski, ka tā būtu jādara visiem. Bet ja jau mēs sākam šķirot, kas maksās kas nemaksās, tad jau arī nav jābrīnās ka Valsts ir nonākusi uz bankrota robežas.
Attiecībā uz biļetes prasīšanu! Man liekas, ka iekasējot naudu, un ne mazu, pādevējam, pats par sevi saprotams, jāizsniedz pretī dokuments par naudas saņemšanu bez jebkādiem atgādinājumiem. Vai tad ne tā? Dīvaini būtu ja arī uz kino ejot Jūs naudiņu samaksātu bet biļeti nesaņemtu,šajā gadījumā visiem skaidrs biļete jādod un nevienam nenāk prātā kaut ko papildus prasīt.

pirms 10 gadiem, 2009.10.25 12:59

MURGS

Labi,KA nemaksaa taa jau tiem resnajiem augshaa pilnas zhaunas piebaastas un cik taalu mees esam tikushi,es ar labpraat nemaksaatu!
Aizbrauc pakalj savai biljetei gan jau Tev iedos,vareesi maajaas goda vietaa nolikt,vismaz citi redzees kur esi bijusi,STUKACHS!!!

pirms 10 gadiem, 2009.10.25 14:07

VID

Pastasti,kur tu starda,aiziesu paskatities,ka tu maksa nodoklus

pirms 10 gadiem, 2009.10.25 19:21

opa

pareizi dara nav ko barot liek'ezus.t'apat naudas nav un nebus

pirms 10 gadiem, 2009.10.25 19:54

dde

Teoreetiski tev ir taisniiba, bet vai tev paliks labaak, ja vid deelj tava rakstinja panjems tos Dobuljus uz grauda, un uzrekjinaas sodu kadus 400-500 LVL ?

pirms 10 gadiem, 2009.10.25 21:00

ute

Lūk arī ir īstens Latvietis-stukačs,skauģis,nabags un arī IDIOTS!

pirms 10 gadiem, 2009.10.25 22:19

Sise

Stulbenis, idiots, kā var ta'domāt, varbūt tanī dienā pāris latus iekasēja pusdienām, bez kvīts, un kur domā BĀZT to savu kvīti????????????
Lai taču tā ģimenīte veido arī turpmāk ko jaunu, tā sacīt atkopjas, un ja būs iespēja, maksās nodokļus, un PATS GALVENAIS - iespējams arī maksā.

pirms 10 gadiem, 2009.10.26 08:22

Jecis

Ziniet arī es esmu pabijis šajā mini zoo. Jāsaka godīgi cena ko prasa par šī objekta apskati ir neadekvāta, tam ko tur var redzēt,un vēlvairāk, ja viss tas vēl iet garām valsts kasei. Es saprotu "apmeklētāja" sašutumu. Taču vēl vairāk izbrīna lielākā vairuma sašutums par ***čošnu. Ziniet Vācijā jau sen to būtu izdarījuši paši tuvākie kaimiņi. Varbūt arī tāpēc viņi labi dzīvo.

pirms 10 gadiem, 2009.10.26 09:47

Tūrists

Arī es nesen paviesojos šajā it kā saucamajā mini zoodarzā - tiešām mini. Ieejas maksa ir neadekvāta, tad jau labāk vēl mazliet pielikt un var izstaigāt Rīgas Zoodārzu. Bet šeit par 2,5 Ls 4 gulbji, 1 nūtrija, dažas vistas un poniji, un kazas kas skraida apkārt un smērē drēbes un pietaisa visas malas... Ne ne! Tad jau labāk uz īstu zoodārzu ar tīrām kājām, kur bērniem un pensionāriem vēl atlaides dot.
Pareizi, šādus krāpniekus, kas iekasē neadekvātas summas par ieeju un nedod vēl pretī biļeti ir jāsoda...

pirms 10 gadiem, 2009.10.26 10:26

nodoklis.

Vajag maksāt nodokļus! Neņaudiet ka slikti dzivojiet!

pirms 10 gadiem, 2009.10.26 11:15

Nūģis

Nepatīk- neviens tur neliek braukt..brauc uz savu Rīgas zoo un staigā tu augstpapēžu zābakos.. bet padomā, vai Tu pats esi kaut ko radījis, izdomājis, apkopis,izaudzējis, lai kāda darbu noliktu, kā tu to dari? Riebjas man tā patērētāju loģika- lūdzu, visu uz paplātītes- smaržīgu,tīru un ,galvenais, par velti...
..vēl te citiem -brauciet uz Vāciju un tur denunciējiet.. tikai apskatieties vārdnīcā, šī vārda nozīmi..

pirms 10 gadiem, 2009.10.26 11:23

xxl

Nupat izskatās, ka latvietis to tik vien māk, kā uzriet citiem un sūtīt sazin uz kurieni tos, kam neav pieņemama nodokļu nemaksāšana - uz Vāciju, uz Krieviju u.tt. Tajā pašā laikā slavēt un cildināt nodokļu nemaksāšanu. Nu forša valsts un cilvēki!!! Paldies.

pirms 10 gadiem, 2009.10.26 11:40

lotārs

Tu esi "malacis" - valsts Tev neparādīja kā viņai "rūp" godīgais nodokļu maksātājs, kuram par godīgo nodokļu maksāšanu ir atņemta slimnīca, netiek maksāti pabalsti, vēl vairāk palielināti nodokļi, samazinātas pensijas, utt...???? Tev nerodas loģisks jautājums - kāpēc maksāt nodokļus???

pirms 10 gadiem, 2009.10.26 11:44

nodokļu inspektors

Tu maz apjēdz cik Bauskā būtu privāto uzņēmumu, ja visi pilnīgi godīgi maksātu nodokļus. Tad Bauskā būtu tikai RIMI, MAXIMA un degvielas uzpildes stacijas ( dažas ).

pirms 10 gadiem, 2009.10.26 11:53

cangals

Tad tāpēc tie zemgalieši tik labi dzīvo ! Pie mums gan VID jau sen būtu noštrāpējis ne pa jokam.

pirms 10 gadiem, 2009.10.26 12:50

divdabis

Jā, it kā saprotami no vienas puses- nodokļi jāmaksā, valsts ekonomika jāceļ, bet no otras puses- kur tie nodokļi paliek- vienas bankas un tās līkdeguņu vadītāju sponsorēšanai, sociālajiem pabalstiem tiem, kas vispār negrib strādāt.. Vai mums ir labi ceļi? Vai mums ir sakārtota veselības aprūpe? Vai ir pieklājīgas pensijas? Nē taču, un tās pašas mazās , kā arī pabalsti jaunajai paaudzei tiek apgriezti.. par to zoo- liekas, ka te neviens nesaprot, kāds tas ir darbs- kopt tos lopiņus.. ne jau valsts tur kaut kā palīdz, bet vēl atņem, lai tam lopam sliktāks siens sanāk..

pirms 10 gadiem, 2009.10.26 13:01

apmeklētājs

Ja Tu un TEV līdzīgie maksātu nodokļus neviens TEV neko neatņemtu, un nebūtu vajadzības ne palielināt nodokļus ne arī samazināt pensijas.

pirms 10 gadiem, 2009.10.26 13:48

lotārs

Tu tiešām esi slims? Nodokļus pilsoņi maksā tad, ja viņi zin, ko par to saņems pretī - labu veselības aprūpi, nodrošinātas vecumdienas, nodrošinātu slimības laiku, labus ceļus, drošību, utt. Bet, ja valsts spiež ārā pēdējo un tikai tāpēc, lai izlabotu savas kļūdas un turpinātu realizēt savas personiskās intereses, tad noteikti nē. Ja nu tiešām VID aizies un uzliks lielu sodu vai aizklapēs ciet to iestādi, kā rezultātā ļoti daudz lopiņu paliks bez pārtikas un pajumtes, tad ceru Tu jutīsies gandarīts.

pirms 10 gadiem, 2009.10.26 14:32

Zināmie korupcijas gadījumi

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju