vecāku sapulce 25

kāds nevar pateikt,kad ir Pii Zīlīte vecāku sapulce?

Pievieno komentāru

Komentāri 25

.

Piezvani iestādes vadītājai Ilgai Ķiģelei.

pirms 7 gadiem, 2012.07.14 13:35

SIGITAF5

VECĀKU SAPULCE NENOTIKS GAIDIET JUMS PAZVANĪS

pirms 7 gadiem, 2012.07.14 21:46

doma

Kāda sapulce?Norit taču remontdarbi un "Zīlīte" un filiāle slēgtas.

pirms 7 gadiem, 2012.07.16 13:47

.

zin,ja nebūtu informēta,ka būs sapulce jūlijā vai augustā,tad jau neprasītu!Man neviens konkrētu atbildi nedeva,tik nomurmināja,lai lasot Bdzīvi,tur būšot paziņots,kad būs sapulce!Bdzīvi nepērku,tāpēc arī jautāju,ja nav ko atbildēt,tad neraxti!!!

pirms 7 gadiem, 2012.07.16 17:16

111

Cik zinu ,tā arī pateica ,ka sapulce nebūs,septembrī jāiet un viss...

pirms 7 gadiem, 2012.07.16 18:01

Māmiņa

Ja man vajag iet pie ārsta,es taču nejautāju šeit,kad viņš mani pieņems.Bet zvanu ārstam un piesakos uz vizīti.Bet te re māmiņa pastaigas pēc nevar aiziet līdz b.d.kur gatavojas laist savu atvasi un pajautāt viņai interesējošās lietas.Nu kaut vai piezvanīt,bet nē ir jāuzsāk atkal ķengāšanās portālā.

pirms 7 gadiem, 2012.07.17 15:12

ciibina

es ar nezinu. zvanija teica lai avizee skatu. a man taadas nav;( ari laika aiziet lidz bd nav. un atbilde tai gudritei kurai laiks ir gana- kaada vella pec tad pa to bd grasos maksaat ja nevar mani pietiekami informeet..

pirms 7 gadiem, 2012.07.17 19:25

kurkulis

wtf?? tad jau arii kam maxat nebus:D:D

pirms 7 gadiem, 2012.07.17 19:27

Mamma no b/d zīlīte

Mīļie vecāki.nesāksim nu atkal veco "dziesmu".Jūs esat tie, kas laidīs bērnus uz b/d,vai tad jums pašiem neinteresē viss kas ar to saistīts? Un kur tad meklēt visas atbildēs?Ne jau te portālā tenku līmenī, jāiet vai jāzvana, kaut vai vairākas reizes uz b/d kamēr pašiem nebūs skaidrs.Jū tak kā neviens esan najā ientetresēts.
p.s. Jā pašlaik notiek remontdarbi, bet toties jūsu bērniem būs jaunas un gaišas telpas, kur viņš pavadīs vairākums laika, nekā mājās.

pirms 7 gadiem, 2012.07.18 12:06

mammām

nu diez vai tur vairāk laiku pavadīs kā mājās, tur tak dzīvais baciļu perēklis, slimos vienā laidā un bērns vien mājās sēdēs :d tā kā nevajag lolot veltas cerības

pirms 7 gadiem, 2012.07.18 12:29

Tētis

Nu tas vecāki ir uz Jūsu pašu sirdsapziņas par slimu bērnu vešanu uz b.d.
Pie tā gan nav vainīgs bērnudārzs!!!!

pirms 7 gadiem, 2012.07.18 13:30

mammām

un uz audzinātāju sirdsapziņas,kas ņem pretī puņķainus un ar klepu bērnus!!!

pirms 7 gadiem, 2012.07.18 15:29

mamma no b/d zīlīte

Mans bērns iet jau trešo gadu, tāpēc droši saku ka lielāko laiku - bērni tiek atvesti uz b/d plkst 8.00 un izņemti gandrīz pirms aizvēršānas, atved mājās, pabaro, nomazgā un gultā un no rīta plkst 8.00 atkal uz b/d. Bet runājot par slimībām - vecāki paši vai''igi - paskataties kādus bērnus ved?Un pasaka nav kur likt tik vienu dieniņu. Un tā pielipina citiem Jā bērni slimo, it īpaši pirmo gadu - tā ir adaptācija, bat arī vecākiem jāpalīdz bērnam adaptēties, nevis vedot uz grupu, raudāt kopā ar bērnu, vai vēl ļaunāk noskaņot pret b/d. Un tad paši brīnās ka bērns negrib nākt. Jā būt abpusējam procesam, tas ir jūsu mīlōšais bērns,tad palīdziet viņam.
P.s Un runājot par slimību perēkli - ko tad teiksiet kad sāks skolas gaitas?Tur tas pērēklis ir vēl lielāks.

pirms 7 gadiem, 2012.07.20 09:14

mamma no b/d zīlīte

Mans bērns iet jau trešo gadu, tāpēc droši saku ka lielāko laiku - bērni tiek atvesti uz b/d plkst 8.00 un izņemti gandrīz pirms aizvēršānas, atved mājās, pabaro, nomazgā un gultā un no rīta plkst 8.00 atkal uz b/d. Bet runājot par slimībām - vecāki paši vai''igi - paskataties kādus bērnus ved?Un pasaka nav kur likt tik vienu dieniņu. Un tā pielipina citiem Jā bērni slimo, it īpaši pirmo gadu - tā ir adaptācija, bat arī vecākiem jāpalīdz bērnam adaptēties, nevis vedot uz grupu, raudāt kopā ar bērnu, vai vēl ļaunāk noskaņot pret b/d. Un tad paši brīnās ka bērns negrib nākt. Jā būt abpusējam procesam, tas ir jūsu mīlōšais bērns,tad palīdziet viņam.
P.s Un runājot par slimību perēkli - ko tad teiksiet kad sāks skolas gaitas?Tur tas pērēklis ir vēl lielāks.

pirms 7 gadiem, 2012.07.20 09:14

mamma no b/d zīlīte

pirms 7 gadiem, 2012.07.20 09:15

trakums

nu kads pateiks kad taa sapulce buus?

pirms 7 gadiem, 2012.07.30 22:15

??????

Nesaprotu, kam tev sapulci vajag?Sāksies mācību gads un tad audzinātājas grupā novadīs tev sapulci!

pirms 7 gadiem, 2012.07.31 11:34

burkāns

Baudi kopā ar bērnu vasaru,nevis sēdi datorā.un domā par sapulci.ko tu nezini??

pirms 7 gadiem, 2012.07.31 11:35

siņča12

labi teikts!

pirms 7 gadiem, 2012.08.03 11:21

..

un ko pats dari!!!!Var redzet Bauskas limeni,gribetos tos kom.raxtitajus redzet,kadi jus izskaties,seit pec isti gudriem neizklausaties!!!

pirms 7 gadiem, 2012.08.03 14:08

Vecāku sarunas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju