par bērnudārza rindu 6

Labdien, neizprotu b/d rindas Bauskā. Ja jau ir sistēma kura sakārtoti bērni rindā, tad kāpēc nav skaidrības kad bērns tiks uz b/d? piem., šajā vai nākošajā gadā, kā lai plānoju kaut ko??? Pašai jāzvanās un jāinteresējās, ja esam tik attīstīti, lai internetā redzētu rindu, tad jau vajadzētu arī skaidri redzēt kad bērns tiek dārziņā. Un Bauskā ir tikai divi dārziņi? Kāpēc Rīgā, kur ir daudz dārziņu, b/d uzsākšanas datums ir skaidrs - kaut vai tas ir 31.maijs, bet bērns var iet uz b/d. jāgaida no bērnu dārza zvans??? Varētu vismaz pavilkt provizoriski sarkanu svītru līdz kuram bērnam noteikti tiek iekšā tekosajā gadā! Tāpat neizprotu arī rindas pieteikties var vai nu uz vienu b/d, vai abiem.... Ja vienota rinda tad vienota vai arī tikai piesakās uz vienu! Un vairāk vajadzētu info...kaut vai bauskas vēstīs... Kāds ir Jūsu viedoklis par ši jautājumu???

Pievieno komentāru

Komentāri 6

nekas

pilnībā piekrīru, te viss pašiem jāzvanās,jāuzprasās, neviens nekādas vēstules nesūta, viss piii...... ja neitresēsies tad tā arī varēs bērns sēdēt mājās..... tagad pat nedēļa līdz 1 septembrim un nevienu no b.dārza fileālēm nevar sazvanīt, lai iegūtu vispār kkādu info kas un kad....
tad ko īsti tur tie darbinieki dara.....

pirms 6 gadiem, 2013.08.22 18:34

xxxxxxxxxxxxx

Ja jau nezvana un nesūta vēstuli ,tad vēl rinda nav pienākusi.

pirms 6 gadiem, 2013.08.24 22:24

tabija

nu, nezinu, kad manam bērnam pienāca rinda , jau maija beigās piezvanīja no attiecīgā bd un teica,ka esam uzņemti un ar septembri varam sākt nākt.

pirms 6 gadiem, 2013.08.22 20:51

info

Man nebija nekādu problēmu ne ar sazvanīšanu, ne lietu kārtību saprašanu. Ja bija kādi jautājumi, tad tos arī jautāju un man visu skaisti paskaidroja. Kad pienāca rinda, zvanīja un aicināja uz sapulci, savukārt sapulcē viss tika izstāstīts sīkāk.

pirms 6 gadiem, 2013.08.24 14:54

rrrr

tieši tā, maijā atnāca vēstule, ka esam bernudārzā.

Ja nezvana, tad vēl nav.

pirms 6 gadiem, 2013.08.25 20:09

Livingstons

Ņemot vērā to, kā strādā Latvijas pasts, es nepaļautos uz vēstuli. Drošības pēc tomēr aizejiet uz pajautājiet, kas notiek.

pirms 6 gadiem, 2013.08.26 08:36

Vecāku sarunas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju