b.d. "Mārpuķīte" 18

Pēc neilga brīža meitiņa uzsāks bērnudārza gaitas "Mārpuķītē" vēlētos dzirdēt vecāku atsauksmes par šo dārziņu!

Pievieno komentāru

Komentāri 18

MG-42

Pagaidiet kad meita tur sāks iet un tad prasiet atsauksmes viņai.

pirms 7 gadiem, 2012.05.25 15:01

direktors

neņemsim viss tavu meituku neceri

pirms 7 gadiem, 2012.05.25 18:39

lis

Viss ir forši tur, baseins, angļu valoda, teātri diezgan bieži, atsaucīgas audzītes, pieklāīga maksa. Vietējiem vispār paradīze mazuļus aizved un atved busiņš. Vadītāja ar pieejama, tikai vajag mācēt ar viņu runāt! Bet ir viens bet, domāju, ka pašvaldībai kopā ar b'd vadību ir jāizdoā bd darba laiks līdz galam. Visi nav vietējie un lielākā daļa strādā problēmu sagādā nosacīti īsais darba laiks....Vajadzētu pakonsultēties pie kaimiņiem Bauskas novada, kā viņi risina jautājumu par bd darbību no 7līdz19. Vai dežūrgrupiņa stundu ātrāk stundu ilgāk vai kā saādāk, jo šis ir vienīgais iemesls kāpēc domāju savus bērnus pieteikt Bauskas bd.
Mārpuķēnu vecāki - izsakiet savas domas šai jautājumā - ko domājat, varbūt rakstīt vēstuli vadībai ar aicinājumu???!!!
Bet visumā man patīk tur un bērniem maniem arī.

pirms 7 gadiem, 2012.05.26 16:13

bn

Meitiņai podiņu ieteikt nevajag?

pirms 7 gadiem, 2012.05.26 17:46

grieta

viss atduras pret samaksas iespējām, darbinot bērnudārzu no 7.00-19.00, bērnudārzs ir ļoti jauks- ar savu īpašo ''Mārpuķītes'auru.

pirms 7 gadiem, 2012.05.28 15:05

ruta

žēl tik ka lielākā daļa tur strādā bez atbilstošas izglītības

pirms 7 gadiem, 2012.05.28 18:02

zuze123

Arī mans puika katru dienu dodas uz šo dārziņu no Bauskas, līdz ar to dārziņa izmaksas ir lielas, bet tas to atsver, jo viss ir jauns, skaists. Pieejams baseins un galvenais superīgas audzinātājas. Nav domstarpību un aprunāšanas...

pirms 7 gadiem, 2012.05.29 18:55

puķe

Viens mīnuss- b/dārzā ir īpatnēja smaka, laikam no baseina ūdens dezinfekcijas. Uz brīdi ieejot, nekas, bet bērniem visu dienu dzīvojot, drēbes un mati pievelkas. Cik veselīgi to elpot, diez vai kāds pētījis.

pirms 7 gadiem, 2012.06.01 16:32

grieta

smakas izcelsme ir izpētīta, tā saistīta ar linoleju ieklāšanas tehnoloģiju, veselībai nekaitīga,visā ietotajām vielām ir atbilstības sertifikāts.

pirms 7 gadiem, 2012.06.05 10:25

ansis

Vai pašai smiekli nenāk?

pirms 7 gadiem, 2012.06.05 21:11

vejs

Smird tur sausmigi,liekas,ka viss kopa.Gan linoleji,gan baseins,gan jauno mebelu lakas.Biju lidzi uz svetkiem man pilnigi slikti palika.Audzinatajas jau noteikti pieradusas pie tas smakas,bet vai tas ir veseligi berniem?Pazinai bernam visas drebes smird kad parnak majas.Bet nu neko jau izdarit nevar,vairak vedinat telpas.Turet logus pa nakti vala,slegt ventilaciju.Ar laiku jau noteikti izvedinasies.

pirms 7 gadiem, 2012.06.06 10:12

Dacīte

Neviens jau nekontrolēja vai tās līmes un lakas ir sertificētas vai ne,bet skatījās ka tik lētāk un kas zin tā ieekonomētā naudas starpība varbūt ieripoja kādam vai kādiem kabatā.

pirms 7 gadiem, 2012.06.06 12:25

dereks

Jāraksta vien būs vēstule uz attiecīgām instancēm, lai pārbauda smaku, sertifikātus utt. Bērni no tā dārziņa tiešām nelabi ož. Kad bērnudārzs būs slēgts es ieteiktu turēt vaļā logus, lai viss tur vēdinās, bet cik zinu tad parasti tur logi ciet, un tā smaka tur vēlvairāk sastāvās. Te darbiņš būtu b/d vadītājai.

pirms 7 gadiem, 2012.06.06 17:42

Agi

Ka ir Jums ar bernu slimosanu darzina?Mes ejam saja darzina jau 2 menesus un man jau tris reizes ir zvanijusi no darzina par to ka bernam ir temperatura bet aizgajusi majas izmeram temperaturu tas nav un bernam viss ir labi!Taja pasa laika uz darzinu nak tadi berni kam katru dienu punki tek vai ir klepus,bet tada sajuta ka tikai mana meita ir slima!

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 21:56

igi

Izmēriet t vēlreiz uz vietas ar savu termometru,jo tagad ir tāda termometru izvēle un katrs rāda citādi.Bet kāpēc audzinātāja mēra t bērnam?Tātad vai nu viņš jūtas,vai izskatās slikti.Vajag to visu pārrunāt ar grupiņas audzinātājām nevis atkal aplikt forumā!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.05.29 15:54

Meituks

Cik garš būs vasaras brīvlaiks bērniņiem, kamēr nestrādās bērnudārzs?

pirms 6 gadiem, 2013.05.31 17:05

zuze123

Audzītes tak visu paskaidro par brīvdienām vasarā...Dārziņš slēgts jūlijā!

pirms 6 gadiem, 2013.06.04 09:13

Mamuks

Pēc neilga brīža meitiņa uzsāks bērnudārza gaitas "Mārpuķītē" vēlētos dzirdēt vecāku atsauksmes par šo dārziņu!

pirms 7 gadiem, 2012.05.25 13:25

Vecāku sarunas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju