Vecene- policiste Vecumniekos 5

Vecumnieku centrā pie veikala "Pīlādzis" sastapos ar dīvainu vecu sievieti, kura, atbraukusi ar velosipēdu pēc maizes, sāka koriģēt mašīnu novietojumu stāvvietās pie veikala. Man viņa metās pietiekoši agresīvi virsū, ka esmu novietojusi mašīnu pie dzeltenās svītras, kur gājējiem jāstaigā. Ja tur kaut kur ir svītra, tad pienāktos to atjaunot un darīt redzamu, jo ir stipri padzisusi.Ja viņa tur šeptēsies, tad aizbaidēs veikala apmeklētājus. Viņa sabojāja man dienu ar savu agresiju. Iesaku pašvaldības policijai pasekot tam, kas notiek Vecumniekos!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

mmm

buus jaanoveero, taa babuļa.

pirms 7 mēnešiem, 2019.04.23 17:19

fui

Nu vai labāk palika, kad šito uzrakstīji? Sūdzamies par visu , cik gan zemu esam krituši.

pirms 7 mēnešiem, 2019.04.23 17:52

peteris

eij uz elvi

pirms 7 mēnešiem, 2019.04.24 13:23

nezinītim (kašķim)

Kauns būtu runāt par šo gadījumu, jo Tu ļoti labi zini, ka nevar mašīnu kā govi nomest kur gribi, ir arī Tev jāīevēro noteikumi.Ja es redzētu Tevi tur novietojam mašīnu, arī noteikti aizrādītu, jo Tu noteikti esi no tiem, kas uzskata, ka noteikumi ir tikai priekš citiem.Nokaunies,fui!!!.

pirms 7 mēnešiem, 2019.04.24 15:22

KJHGFD

Dzeltenā svītra tikai sniegā kaut ko nozīmē. Jābūt ir ceļa zīmei, kas aizliedz apstāties vai stāvēt. Tā jau jebkurš vilks svītras.
Privātīpašumā to laikam gan regulē īpašnieks kā vēlas.

pirms 7 mēnešiem, 2019.04.24 16:39

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju