darvas karote 6

6.jūnija numurā Vilnis Auzāns raksta par "darvas karoti" Dziesmu svētku noskaņā. Man gan šķiet, ka Bauskas novada tēls svētku gājienā nebūtu darvas karotes vērts. Vismaz ne salīdzinājumā ar to, ka pēc visas tās skaistās pavadīšanas, gājiena un koncerta Bauskas dejotāji bija spiesti pa nakti braukt atpakaļ, nākošajā dienā atkal braukt uz Rīgu, lai aizvestu mantas, atkal braukt atpakaļ un visbeidzot 3. datumā 5 no rīta atkal no Bauskas braukt uz Rīgu jau uz mēģinājumu. Vai tas ir sakarīgi?

Pievieno komentāru

Komentāri 6

man prieks

Auzāns gan ir liels gaišreģis , ja 6. jūnijā numurā to visu jau varēja paredzēt.

pirms gada, 2018.07.07 19:07

K

Kas tas par sviestu ????

pirms gada, 2018.07.07 21:02

sandra

Ko paredzēt? Aprakstītie notikumi risinājās 1.-3.jūlijā.

pirms gada, 2018.07.08 11:53

sandriņ,

Nu palasi to savu komentāru un pievērs uzmanību datumiem, ja aprakstītais risinājās 1.-3. jūlijā, tad kā Auzāns 6. jūnijā to visu varēja jau aprakstīt.. Lasi pa burtiem, ja grūti kopā citādi salasīt.

pirms gada, 2018.07.08 20:01

Dzeltens

Kad reiz šeit parādīsies visi īstie vārdi šiem zupas vārītājiem un medū darvu lējējiem, tad varēsim šos ierakstus un komentārus vērtēt objektīvi. Tikmēr tukša runāšana no vienas IP adreses zem dažādiem segvārdiem. Bauskas dzīves portāls ir vienīgais no Dienas medijiem, kurš vēl pieļauj anonīmus komentārus. Ticiet man baušķenieki, jūs visus te var ap*** kā mazos ežus viena pati persona, ierakstot neskaitāmus viedokļus zem viena un tā paša raksta, tādā veidā radot iespaidu, ko domā sabiedrība.

pirms gada, 2018.07.08 14:42

Dzeltens

ha, un šis arī ir smieklīgi, ka autokorektors vārdu a.p.j.āt izlaboja uz ap***

pirms gada, 2018.07.08 14:44

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju