Cenzūra. Tiek noņemta diskusija. Kāpēc? 25

Kuram traucēja diskusija par Īslīces jauno vadītāju Sandru Ķiseli, Ka tā tika noņemta. Vai viņa ir neaizskarama, par viņu nevar runāt un viņas darbus, padarīto apspriest. Nu jau kā PSRS laikos. Kauns,

Pievieno komentāru

Komentāri 25

Kā tad tur bija?

Apbižotā Sandra zvana Ābelniekam, bet tas Bauskas Dzīvei, un diskusija tiek noņemta. Vai tādas lietas vēljoprojām notiek demokrātiskā valstī. Ja jau Sandra tik jūtīga un nepanes kritiku, tad nevajag tādu amatu ieņemt. Vai viņa grib dzirdēt tikai slavas dziesmas.

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 00:13

pirdiens

Jā, jā, mani arī izņēma, pajautāju KĀPĒC mans purkšķis nāk reizē ar slapjumu un kirdik, mans no foruma ārā!

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 08:31

to no Īslīces

Redzi, mīļum, tad , kad tu ienāksi forumā ar savu īsto vārdu, tad tevi ārā nemetīs, varbūt vēl apries arī tevi, jo neesi jau kristālskaidrs, bet anonīmi un "zem deķa" jau visi varoņi. Ja raksti par konkrētu cilvēki, tad tikai ar savu īsto vārdu, bat vai būs drosme?

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 09:58

mīļumiņš

Foruma noteikumos nekur nav teikts, ka nedrīkst rakstīt anonīmi, tas pirmkārt. Ar jautājumu, ko labu ir izdarījusi jau Īslīces pagastā, nu nekādīgi netika aizskarts ne Sandras gods ne viņas cieņa, tas treškārt. Diskusija tika uzsākta ne par viņu kā cilvēku, bet par darbu ko viņa dara. Bet ja cilvēks ir tik neilgu laiku amatā un nespēj izturēt kritiku, tad labāk būtu turpinājusi strādāt savā muzejā.

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 10:52

BZ

Vispar dzive notiek ta - cik cilveku- tik viedoklu. Un kas vienam labs, tas otram neder. Bet musu foruma parasti nu loti aizraujas un par cilveku (da jebkuru) sak birt tadi vardi ,ka labak to visu apstadinat. Un par demokratiju - ja uzsaktu diskusiju par jums (tas domats KAS TADS TUR BIJA) es gribetu redzet jusu seju. Jo jus uzzinatu par sevi tik daidz jauna!!!!!!! Viena cilveku dala palikusi loti slikti audzinata un rupja.

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 10:33

Diskusija

Ja es ieņemšu vēlētu amatu, un man algu maksās no nodokļu maksātāju naudas, tad varēsiet apspriest mani un manus darbus no rīta līdz vakaram.

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 10:59

Gaišais

Sandra Ķīselis, bet pa angļu modei skan exselenti - Sandra Jelly.

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 11:00

tā gan nedariet

Kāds cilvēkam ir tas uzvārds tāds ir, bet nu apsmiet gan nevajaga.

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 12:18

tiesa

diskusija pazūds tad, kad tiek atrasta zagta nauda uzņēmēja kabatā vai pateikta patiesība par sliktu un primitīvu servisu

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 12:10

!

Vai par zemniekiem , kas maksā konvertēs... kaut kā pazūd....

pirms 2 gadiem, 2017.04.24 15:42

kaka

partijas laikraksts paliek partijas laikraksts

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 12:23

tas gan tiesa, jeb roka roku mazgā, jeb vārna vārnai acīs neknābj, jeb tāds tādu saprot utt. un utjpr.

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 12:53

monta

ja godīgi, es vispār forumos aizliegtu anonīmi komentēt konkrētus cilvēkus. Vienalga, vai tas būtu kāds korumpēts politiķis, vai modele...ir nožēlojami gāzt pār citiem samazgu spaiņus, tādējādi, acīmredzot apmierinot savu slimo ego. Visticamāk, žultainie komentāri nāk no cilvēkiem, kas tādu vai citādu iemeslu dēļ nav dzīvē raduši piepildījumu. Skumji un nožēlojami. Domāju, ka Bauskas Dzīve varētu ieviest šajā sakarā noteikumu - komentētājiem reģistrēties. Varbūt tad kāds pirms savu vēmekļu publiskošanas drusku apdomāsies.

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 14:12

ak monta monta

Kā tur bija tajā bērnu pantiņā - kas pats saka, tas pats tāds ir. Tas par tiem žultainajiem komentāriem un dzīvē nav raduši piepildījumu.

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 14:39

montuciņ !

Sāc ar sevi, Tu takš šurpiņās ariņ esi ienākusi anonīmi.

pirms 2 gadiem, 2017.04.24 01:25

Arhīvs

Nu nu nu nevis raduši piepildījumu ,bet saka ko NEREDZ attiecīgie dienesti un nerīkojas .

pirms 2 gadiem, 2017.04.24 19:55

monta to montuciņ

izlasi kārtīgi - runāju par konkrētu cilvēku nozākāšanu. Savas domas par lietainu laiku varu izteikt arī anonīmi, nevienam ar to pāri nenodaru.

pirms 2 gadiem, 2017.04.25 12:48

ina

par labu cilvēku, kas labi padara darbu nebūs slikti komentāri... un ja esi foruma zvaigzne negatīvā nozīmē.. tad jau pelnīti...

pirms 2 gadiem, 2017.04.23 20:09

neviens

nekad nebus labs visiem

pirms 2 gadiem, 2017.04.24 10:49

Nu nu

Ja jau sāksim ar to, ka tikko dažus mēnešus sācis strādāt, cilvēks ir izdarījis, tad gan viņu nevar apvainot, kāpēc neskatījās iepriekšējo vadītāja padarīto? Vienkārši cilvēki palikuši tik nenovīdīgi, ka vairs paši nezin ko raksta. Paies laiks un redzēsiet, ka pagasts izmainīsies, lūdzu neesiet skaudīgi, jo tas viss nāks atpakaļ, kā dieva sods par apmelošanu. Lai jaunajai vadītājai veicās visos viņas iesāktajos darbos. Ir cilvēki kuri jau to redz tagad.

pirms 2 gadiem, 2017.04.24 11:46

Tas Diskusijai

Ja gribēji ieņemt amatu, tad vajadzēja pieteikties, nevis tagad anonīmi muldēt niekus. Arī es iesaku ja reiz gribi izteikties tad lūdzu oficiāli ar savu vārdu, lai zin cik tu spējīga darbā, vai tikai apriešanā. Tā domnieku un citu vadītāju aprunāšana jau līdz kaklam. Kauns vēl ķengātie par uzvārdu, tiešā jau nu kauna vairs nemaz nav. Tu nemaz neesi gaišais, bet pilnīgi tumšs cilvēks.

pirms 2 gadiem, 2017.04.24 11:55

Kaut kā

neesmu lasījusi kaut kādu diskusiju par jauno vadītāju Sandru, kaut pati esmu īslīciete, domāju ka Sandra ir pieklājīga un strādīga sieviete, nesaprotu kam gan pārgājusi ceļu? STRĀDĀ TIKAI NESEN, TAD JAU REDZĒS, DOMĀJU BŪS LABI.

pirms 2 gadiem, 2017.04.24 12:13

Sinta

Vai tad tu, mīļumiņ, tas kritikas teicējs, tikai nevar saprast par ko kritizē? Piesakies ar uzvārdu, tad jau redzēs vai jaunā vadītāja būs skrējusi pēc palīdzības . Viņa nemaz tik bailīga no kritikas nav, jo pazīstu viņu labi, vari kritizēt cik tīk, bet lai būtu pareizs pamats kritikai. Tagad tās izskatās tādas nepamatotas klačiņas, jo pats kritizētājs slēpjas aiz segvārda,un tādai kritikai nav pamata.

pirms 2 gadiem, 2017.04.24 18:12

Īslīce

Nu ņemam nost šos komentārus, vienas vienīgas muļķības. Bauskas dzīve darbojies.

pirms 2 gadiem, 2017.04.24 20:44

pirdiens

Kurā brīdī man noraut purkšķīti?

pirms 2 gadiem, 2017.04.25 18:56

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju