Bauskas svētki šogad nebūs? 46

Bauskas svētki šogad nebūs vai tikai festivāls par 15 EUR? : )

Pievieno komentāru

Komentāri 46

Janka?

Esi noilgojies pēc pašdarbnieku priekšnesumiem? Ja bija žēl piecīša, tad jā, tagad varēsi maksāt 15 eur. : )

pirms 2 gadiem, 2017.08.03 22:09

zzzz

Bauskas Svētki jau pagājušo gadu vairāk nebija kā tādi !
Pagāšgad Bruknā, šogad Ceraukstē, nākamgad citā novadā, atgriezīsies Bauskā tad kad būs Pilsētai apaļa jubileja...
Festivāls ir jaunizveidojums, vēl biļetes var iegādāties par 10 EUR internetā, katram brīva izvēle doties vai nē.

pirms 2 gadiem, 2017.08.03 22:29

pupsis

Palasot forumu un tur uzdotos jautajumus,atbilzu vieta kaut kadi murgi,vai tad tiesam cilvekiem nevar normali atbildet,vai tiesam jaraksta visadas stulbibas. Paldies zzzz vismaz normali cilvekam atbildeji.

pirms 2 gadiem, 2017.08.03 22:42

anika

vel jau bus pagalmu un putras svetki Bauskaa, laikam septembrii, ap kartupelu vaksanas laiku. takaa, šogad jau nu nevar sudzeties- Bauskaa festivalu un brivdabas koncertunotiek diezgan daudz! paldies vadiibai par to, kaa ari musu miļās dzimtās Bauskas reklamaaciju. taa turpinaat! lai teiciens-Pilsēta, kur satiekas-, attaisno savu būtību!

pirms 2 gadiem, 2017.08.03 22:42

tomēr

Varbūt cilvēkam no malas liekas , ka Bauskā kas notiek, bet mums, baušķiniekiem,gan liekas , ka Bauskā valda pamirums, nekas nenotiek, tie festivāli ir ne katrai gaumei, līnijdejas un Anna danči arī, nav nekā tāda, kas interesētu vidusmēra vidēja gadagājuma vidējas miesasbūves cilvēku ar vidējiem ienākumiem, kura mērķis nav pieliet mūli un kuru neinteresē lēti un nobružāti joki un nodrellētas dziesmas ......

pirms 2 gadiem, 2017.08.05 14:02

Tomēram

tā jau parasti notiek- ja esi kautkur pa vidu un visu mūžu tā, tad paliek tikai tikai barankas caurums.

pirms 2 gadiem, 2017.08.05 15:15

ilze

Bēdīgi, man patika pasākumi, kas notika reizi gadā rātslaukumā, koncerti, priekšnesumi, ciemiņu uzstāšanās, mūsu novada cilvēku sveikšana par dažādiem sasniegumiem gada laikā, vai mūsu pilsētas iedzīvotāji, arī nodokļu maksātāji nav pelnījuši reizi gadā sanākt kopā un labi, jautri, skaisti pavadīt laiku vienkārši par velti.Nu vai tā nav?

pirms 2 gadiem, 2017.08.04 08:34

skumji,bet tā tas ir

Kādi nu vairs svētki, tagad tikai festivāli un sādžu svētki, Bauska ir mirusi, ir pagasti jeb sādžas, bet pašai Bauskai ir atņemts pēdējais- pilsētas svētki. Ir it kā Rātslaukums, bet tur nekas nenotiek, tikai vējš smiltis dzenā,, tad kam tas tukšais un saulē nokaitētais bruģis, kāds mērķis bija to likt, ja tur nekas nenotiek?

pirms 2 gadiem, 2017.08.05 13:53

bēdīgā

mūsu ģimenei arī skumīgi, jo nevaram visi atļauties aiziet uz tiem saucamajiem ģimenes svētkiem. Kaut vai
lētāk iepriekš pirkt biļetes, bet kopumā sanāk liela summa. Nu nevar uztaisīt svētkus par velti, kur visiem sanākt, paskatīties, paklausīties kādu mūziku ? Pirmā vietā tikai visur nauda, nauda, nauda... Paskatat, kādi pilsētu svētki Valmierā, Kuldīgā, Ventspilī, Daugavpilī. Pat Latgalē viss daudz sirsnīgāk un mājīgāk notiek

pirms 2 gadiem, 2017.08.06 13:01

bēdīgajai

Biļete iepriekšpārdošanā maksāja 5 EUR pieaugušajiem, bērniem līdz 14 gadiem par velti!!! Vai tiešām šādam pasākumam tas ir daudz??? Un nevajag dalīt cilvēkus pilsētniekos un lauciniekos- tas izklausās dumji!
Būs pagalmiņu svētki kuros varēsi putru ēst par brīvu un justies ļoti laimīga!

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 09:59

:))))

pirms 2 gadiem, 2017.08.10 10:47

skumjajam

bruģi uzlika, lai saulē nekustu asfalts..

pirms 2 gadiem, 2017.08.05 15:18

pirms 2 gadiem, 2017.08.10 10:46

Ja gan

Piekritu bedigajai.Kaut cenu par tada meroga pasakumu uzskatu par pienemamu un gribetos tur but,soreiz neapmeklejam,manai gimenei vajadzigas tris biletes,mazajam ne,bet tadam ari neiestastisi kapec nevari nopirkt padzerties un salduminus.Kopuma tas izmaksas nebutu mazas.Par cik augusts tomer skolas gatavosanas laiks labratak izmantotu iespeju apmeklet kadu pasakumu par brivu.

pirms 2 gadiem, 2017.08.06 16:50

Go

Vnk vāks... Diez Salacgrīva arī pieprasa par velti festivālus? :D
Ja nevarat atļauties, tak ir visādi citādi pasākumi!

pirms 2 gadiem, 2017.08.06 18:18

precizēsim

Kādi ir tie visādi citādi pasākumi- konkrēti nosauc!

pirms 2 gadiem, 2017.08.06 21:39

...

Neviens neprasa festivalus par velti,bet gan pasakumu Bauskas centra,tadu kads bijis ieprieks,kuru var apmeklet ar berniem,bez ieejas maksas.

pirms 2 gadiem, 2017.08.06 22:29

!!!

Un pēc tam teikt ka uzstājas tie paši vietējie amatieri.... nekā īpaša....

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 10:00

Es

Vai kāds man nevarētu paskaidrot,kāpēc tajos festivālos un disenēs muzika jāgriež tik skaļi,ka dārd visa pilsēta dienu un nakti? Kāpēc nevar skanēt tā,ka dzird tikai norises vietā-pilskalnā,nevis terorizē visu pilsētu?Kas gribēs,tas aizies un paklausīsies,kāpēc tas troksnis jāuzspiež visai pilsētai?

pirms 2 gadiem, 2017.08.06 23:45

tu

Un kāpēc Tavs negatīvais viedoklis jālasa visiem foruma apmeklētājiem?! Kas gribēs pajautās Tev pašai, neuzspied šeit visiem savu nepatiku pret mūziku!

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 16:35

to tu

Tāpēc, lai tādi kā tu beidzot saprastu,ka ne visiem ir dzirdes problēmas un katram ir sava gaume , un katram patīk sava mūzika, un nevajag uzspiest to, kas tev patīk, visai pilsētai, ej un klausies, ja tev patīk, bet neuzbāzies citiem . Vai tad tu esi tik traki notrulinājies, ka , pilskalnā esot, nedzirdi , ko tev blakus dzied un spēlē?Tad kāpēc mūzika, kas tev patīk,jāklausās visai Bauskai, kas gribēs dzirdēt, aizies uz Pilskalnu un paklausīsies, neuzspied visiem savu mūziku par varītēm!

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 18:40

joprojām tu

Vai pēc kantri festivāla arī tāpat raudāji, jo to mūziku arī varēja dzirdēt visā pilsētā!!!

pirms 2 gadiem, 2017.08.08 08:28

Svētkos biju

ehh.. ko nu var runāt par un ap šiem svētkiem..
Godīgi sakot cilvēku vakarpusē bija jūra, daudzi acīmredzot bija paspējuši iegādāties biļetes laicīgi.
Kaut arī biļetes iespējams bija padārgas, taču viss bija ļoti labi organizēts un izdomāts!
Vairāki atpūtas stūrīši: salmu maisi, paletes, šūpuļtīkli, lampiņas satītas caur kokiem! cepuri nost! idejas tiešām labas un vēl iespēja no šīm ērtajām vietiņām vērot to, kas uz skatuves notiek!
Divas skatuves, katrā citādāka mūzika, labierīcības nodalītas vīriešiem/sievietēm/personām ar kustību traucējumiem!! pat kur rokas nomazgāt bija !!!
Cepuri nost!! Ja nākamgad arī būs šis pasākums, es noteikti došos!!
atmosfēra tika uzburta ļoti patīkama un cenas ēdieniem un dzērieniem kā jau jebkurā brīvdabas pasākumā!

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 09:42

es arī biju..

Piekrītu gandrīz visam, svētki tiešām fantastiski, bet cenas tomēr lētākas kā citos festivālos , gan ieejas biļetes, gan ēdieniem un dzērieniem!
Paldies KC komandai!!!

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 10:03

es arī

Viss bija cool, izņemot tās trakās rindas.. Un rindas arī ietekmēja kvalitāti, nedaudz, bet tomēr.

Kopumā baigi labi, piekrītu!

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 12:22

:))

Bet var jau tos ēdinātājus saprast, nav viegli pabarot 8 tūkstošus cilvēku! Rindas jau bija tikai tad kad mainījās mūziķi, pārējā laikā bija labi.

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 16:40

koncertu dzirdēju

Tas taču bija festivāls, bet ne svētki, kādi tur svētki, ja to mūziku man uzspieda klausīties par varītēm vēl pēc pusnakts. Tie nav svētki, ja kādam ko par varītēm uzspiež.Svētkiem jābūt tiem, kas pērk biļetes un klausās ,bet pārējiem to murgu nevajag, nu kāpēc jāuzspiež tas viss cilvēkiem , kas to neprot un negrib novērtēt, lai taču viņi mierīgi atpūšas.

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 17:30

koncerta dzirdētājai

Netkārtojies, mēs tavas domas jau lasījām iepriekšējos komentos ar citu niku!!!!

Nākamreiz paseko līdzi KC afišām, un festivāla laikā brauc uz mežu...un mēģini putniņiem iestāstīt lai neuzspiež klausīties viņu dziedāšanu!

pirms 2 gadiem, 2017.08.08 08:30

to koncertu dzirdētājai

Vai tu zini to seno latviešu teicienu- ne tu mani taisīji un ne tu mani regulēsi-ne tu man nu noteiksi , kur man braukt un ko man klausīties.

pirms 2 gadiem, 2017.08.08 14:05

lilī

Kādam traucēja mūzika pilsētā.Personīgi mani un daudzus netraucēja.Es esmu lielos gados ,un man tas pat ļoti patika.

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 12:48

Jevgēņijs

Kāpēc manu komentāru izdēsa? Es tomēr palieku pie tā, ka tādu čiberu, kas bojā pasākumu ir jāizolē, un ne tikai no pasākuma!

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 13:27

hei

gan jau kāds izolēs, viņu jau kārtīgie skapji džipos meklēja.....

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 16:37

Jānis

bietē viņam kāds nevar iedot ?

pirms 2 gadiem, 2017.08.08 20:42

Qwerg

Tie kam traucē mūzika... nu taču izbrauciet uz divām dienām uz mežu... joptv

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 19:07

es

Ejiet uz pilskalnu un klausieties uz veselību!Kāpēc vajag atskaņot tik NENORMĀLI skaļi? Norises vietā tā bija mūzika,bet tālāk pilsētā tikai nenormāls troksnis!

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 20:17

to es

Ja jau koncerta vietā tā bija mūzika, bet tālāk pilsētā nenormāls troksnis, tad kāpēc vilkies prom no koncerta vietas??????

pirms 2 gadiem, 2017.08.08 08:32

nejau es, bet tu

Vispār jau pašā pilskalnā mūzikas skaļums bija normāls, ne pa skaļu ne pa klusu... bet tu laikam Bauskā nedzīvo tik ilgi un nezināji ka pa upi skaņa 'aiziet' tā ka gandrīz visā Bauskā/Bērzkalnos ut viss rīb.. tāda "problēma" ir bijusi vienmēr - vai tur kantrī, vai tur Gunčas disene un tagad arī TasTe.. tā kā - samierinies vai labāk pārvācies. Šāda lieta būs vienmēr, kad pilskalnā būs kāds pasākums un vējš iegriezīsies pareizajā (Tavas mājas) virzienā

pirms 2 gadiem, 2017.08.08 10:19

Džungļu Bobs

Kaut kad jau gāja runa, ka liks kaut kādus skaņas slāpētājus, bet kas tur ar to notika, kas to lai zin.
Man it kā tā skaņa īpaši netraucē, bet zinu daudzus, kam nepatīk, nevarot pagulēt utt, līdz ar to, varbūt var atkal aktualizēt skaņas slāpēšanu, vismaz uz pasākumu laiku?
Gan jau ir kāds risinājums, kas apmierinātu visas puses.

pirms 2 gadiem, 2017.08.08 13:25

Jānis

Čibers atkal bija ?

pirms 2 gadiem, 2017.08.07 19:34

Tuvuma

Nu gan.Uz pasakumu netiku dazadu iemeslu pec,bet bija patikami paklausities muziku sezot sava pagalma.

pirms 2 gadiem, 2017.08.08 21:49

hopā

Svētki, katru dienu.

pirms 2 gadiem, 2017.08.10 10:14

:)))

svētki ir un būs

pirms 2 gadiem, 2017.08.10 10:23

bija un būs!

pirms 2 gadiem, 2017.08.10 11:51

Lita

Ņaudētāji vienmēr un visur grib par velti,pie tā esam viņus pieradinājuši.Svētki bija forši, paldies organizētājiem.

pirms 2 gadiem, 2017.08.22 10:09

nu tad uzraksti Lita, kas par sveetkiem šie bija, lai saprotu ko gaidīt vēl, ak, rakstot Tev sapratu...tak tie bija pilsētas svētki par maksu, pareizi mums tak par velti vairs nekas nenotiek, zini-ne jau par to piečuku tas cepiens.

pirms 2 gadiem, 2017.08.27 10:59

Jānis

Bija super

pirms 2 gadiem, 2017.08.25 18:51

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju