Bauskas jaunie kapi 11

Žēl ka Bauskas pilsēta tik maz uzmanības pievērš jaunajiem kapiem. Būs kapu svētki. Atbrauks ciemiņi,bet ceļš uz kapiem bedrains, centrālai celiņš nelīdzens- bedres grambas, kapliča noplukusi stūros un ap logie zirnekļu tīmekļi. Ko dara kapu kopēja-tikai vicina slotu? Ir lietas ko var sakopt bez īpašiem ieguldījumiem. Ceru,ka kāds manis rakstītajam pievērsīs uzmanību.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

BAUŠĶENIECE

Taisnība. Kapliča nožēlojama. Uz celiņa var kājas izmežģīt.

pirms 2 gadiem, 2017.07.24 09:22

Pilsetnieks

Man ari sinis kapinos gul piederigie..pie bedraina celja,un kapu labiekartosas nav vainiga kapu parzine..Ja pa tiribu ,kartibu es piekritu..Bet ir arii cilveki cucigi...it seviski kam darzinji blakus..visus atkritumus,vecas mebeles ved pie kapiem izmet...Pats esmu to redzejis..Tas gan nav smuki!Vai tiesam nav citas vietas kur to visu izmest....

pirms 2 gadiem, 2017.07.24 13:51

baušķeniece

arī ir dārziņš pie kapiem un nekad neesu redzējusi, ka samestas vai met drazas pie kapu konteineriem
ja arī kāds iemet atkritumus, tad konteinerā.

pirms 2 gadiem, 2017.07.26 17:57

Baušķieniece

Vai tad kapu pārzinei(sievietei)ir jālabo ceļš uz kapiem? Vai tad viņai ir arī taciņās bedres jālapa? Kapličas logi ir knapi sasniedzami...kā lai tos notīra. Viņai jau nav palīgu,kurš varētu palīdzēt. Vārbūt Jūs gribat palīdzēt? Kapu celiņi ir vienmēr sakopti. Kapu pārzine atsaucīga un izpalidzīga. Piekritu,ka pilsētas domei vajadzētu sakārtot ceļus un izremontēt kapliču...uzlikt sodus dārza īpašniekiem,kuri met savus atkritumus konteinerī,kurš domāts kapu atkritumiem. Un nereti blakus tam(ko pēc tam kapu pārzine pati savāc,lai ir tīrs). Pirms apriet cilvēkus, jāuzzin kas vairāk...

pirms 2 gadiem, 2017.07.24 14:11

no malas

Nesapratu, Kam tad īsti ir jārūpējas par kapliču????

pirms 2 gadiem, 2017.07.24 21:07

....

Par kaplicu jarupejas Vides servisam. Setniecei patiesam liels paldies, loti atsauciga un laipna.

pirms 2 gadiem, 2017.07.25 10:38

Fenomens

Jā kapu pārzinei nav jālabo ceļš. Griezies pašvaldībā nevis te forumā ņerksti .

pirms 2 gadiem, 2017.07.25 08:19

resnā Berta

Varbūt pašvaldība nezin kas notiek kapos ! Vajag ziņot

pirms 2 gadiem, 2017.07.25 17:59

Kira

Vai tad kapu pārzine nepieder pie vides servisa? Interesanti kādi ir viņas darba pienākumi???
Dome jau nenodarbosies ar tādiem sīkumiem.Jādala amati.

pirms 2 gadiem, 2017.07.27 13:23

dace

Man jau liekas ,ka par kapiem atbild Aina Bele. Un es personīgi esmu zvanijusi ,lai saved kārtībā galveno ceļu,jo kad uzlīst lietus ,tas ir visīstākais slidkalniņš!

pirms 2 gadiem, 2017.07.27 19:22

Zoja

Kapu parzine atbild pa kartibu kapseta..un pie tas,kapu ieradisanu..celinju uzkopsanu.-bet neviss celju brugesanu...viss ir vecs nolietots ..ka arii kaplica kura prasa atjaunot...Lai dome lemj vai ir lidzekli prieks kapiem.?

pirms 2 gadiem, 2017.07.29 16:08

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju