Avīzes nekompetence 27

Cienītā Anita Rozentāle. Man, protams, ir liels pagodinājums, ka esmu Jūsu šīsdienas redaktora slejas galvenā zvaigzne, tomēr, pirms izsakāties par kādu tēmu, derētu tajā iedziļināties un izprast elementāras lietas. Ja Jums nav izpratnes, kā veidojas uzņēmumā strādājošo algas, tad varbūt tomēr nevajadzētu par to publiski izteikties. Jūsu zināšanai, kapitālsabiedrību darbinieku algas nemaksā no nodokļu ieņēmumiem. Tāpat arī nepatiess ir Jūsu apgalvojums par dārgajiem pakalpojumiem. Ar pakalpojumu cenu visā Latvijā varat iepazīties Sabiedrisko pakalpojumu regulatora mājas lapāl. Pirms rakstāt muļķības, vispirms apkopojiet informāciju. Un varbūt nākošajā avīzē nopublicējiet savu algu, galu galā - mēs taču maksājam par avīzi!!!!! Mums jāzina, kur paliek mūsu nauda!!!

Pievieno komentāru

Komentāri 27

nu jā

tā nu tas ir

pirms 2 gadiem, 2017.07.28 10:12

Gita

Cik Tu nofenderēji ?

pirms 2 gadiem, 2017.07.28 12:37

īstā Gita

Ko es esmu nofenderējusi?

pirms 2 gadiem, 2017.07.28 13:09

vanags

jā,tā viņš ir!

pirms 2 gadiem, 2017.07.28 13:23

Klausītāja

Un tie komentāri Latvijas radio, kamēr iešūpojas, tikmēr laiks iztecējis. Tā arī neko sakarīgu nepasaka. Tad varbūt uzrakstīt uz lapiņas sakāmo, citādi kauns pa visu valsti. No citiem novadiem pasaka ātri, sakarīgi un galveno.

pirms 2 gadiem, 2017.07.28 13:28

???

KAS VIŅU VISPĀR PILNVAROJIS RADIO TO PUTENI DZĪT???

pirms 2 gadiem, 2017.07.28 17:03

Gita

Es cienu Uldi Varneviču kā žurnālistu, jo viņš iedziļinās katrā problēmā, par ko raksta, apkopo dažādus viedokļus un principā "izkož" to problēmu "līdz kaulam". Bet tas, ar ko nodarbojas Anita Rozentāle, noteikti nevar saukt par žurnālistiku. Tā ir vienkārši tenkošana un cilvēku nomelnošana. Presei būtu jāinformē sabiedrība, nevis jāmaldina. Jau iepriekš redaktore ir publicējusi "viedokli", kas ir klaji apmelojošs un cilvēka cieņu aizskarošs. Šāda prakse būtu jāizbeidz, citādi var sanākt tiesāties ne tikai ar Iecavas novada domi....

pirms 2 gadiem, 2017.07.28 17:09

...

Par varnevicu nepiekrītu, -pārējam piekrītu

pirms 2 gadiem, 2017.07.28 17:19

Gita

Par Varneviču spriežu pēc savas iepriekšējās pieredzes. Esmu piedzīvojusi gadījumu, kad aicināja uz interviju Lauku Avīzē, pēc tam lasu - neviena manis teikta vārda! Līdz šim, cik Uldis ir citējis mani, nav atļāvies improvizēt un sagrozīt manis teikto. Bet, protams, mums katram sava pieredze. Bet tas nemaina faktu, ka Rozentāles kundze komentē notikumus un problēmas, vispār neizprotot to jēgu.

pirms 2 gadiem, 2017.07.28 17:38

ir tā

ir tā, ka uldis ir politizējies un spēlē uz vienas nots... Tas žurnālistam nav piedodami

pirms 2 gadiem, 2017.07.28 23:42

Ech-Gita,,,,

http://www.bauskasdzive.lv/citas-zinas/steidzami-mekle-izmantotaju-valsts-zemei-ar-kokiem-krumiem-latvaniem-aizaug-divi-hektari-16461

pirms 2 gadiem, 2017.07.28 22:13

rakstā neiedziļinoties

tu ko,Gita,kolhoza lapelē augstāko pilotāžu gaidi?

pirms 2 gadiem, 2017.07.29 08:46

virsis

Tieši tikpat agresīvā tonī un minētā Gita komunicē arī ar Bauskas siltuma klientiem. Pēc vienas sapulces un BS rakstiskas atbildes, kuru bija sagatavojusi Gita Vanaga un parakstījis Ilmārs Rūsis, bija liela vēlēšanās noskaidrot, vai Rūša kungs tiešām atbalsta klaju savu darbinieku rupjību, vai vienkārši velk parakstus, neskatoties zem kā. Tak atmetu ar roku, ko tur ņemties ar vienu neaudzinātu sievišķi. Cepums Rozentālei :)

pirms 2 gadiem, 2017.07.30 19:04

Gita

Paldies par anonīmu vērtējumu. Acīs pateikt nav dūšas? Kur ir agresīvs tonis? Es tikai atbildu uz publicētiem klajiem meliem, tas arī viss. Un arī Jūsu pieminētajā gadījumā par manis sagatavoto "agresīvo" vēstuli, tas bija tikai klaju melu un sagrozītu faktu atspēkojums. Es zinu, kas Jūs esat, un drīzāk Jūsu uzvedību tajā sapulcē varēja nosaukt par agresīvu. Bet tas lai paliek uz Jūsu sirdsapziņas - kādu anonīmi apmelot. Lai Jums dzīvē veicas!

pirms 2 gadiem, 2017.07.31 08:39

Jāsāk strādāt....

Pašvaldību kapitālsabiedrību darbiniekiem!!!! Beidziet te ņemties ! Beidziet darba laikā sēdēt internetā, sociālajos tīklos, Bauskas Dzīve forumā..... Sāciet beidzot strādāt ! Mēs Jums naudu pelnām , maksājam...Un ne mazu, bet nevaram, kā Jūs, visu dienu atļauties sēdēt forumā.

pirms 2 gadiem, 2017.07.31 09:47

Ekonomika

Ja kāds kaut nedaudz saprot no ekonomikas, tad zina, ka principā mēs visi viens otram maksājam algu. Piemēram, pārdevēja Maximā. Algu viņai maksā pircēji. Aizeju pie friziera, algu viņai maksāju es. Nopērku zivju konservus, tātad algu pakotājai maksāju es. Beidziet cepties. Mēs visi viens otram maksājam, un budžetnieki nav īpašs izņēmums, vienkārši tas ir valsts organizēts pakalpojums, tas arī viss.

pirms 2 gadiem, 2017.07.31 20:39

apmeklētājs.

Bauskas Siltuma birojā tiešām ļoti nelaipnas darbinieces. īpaši viena. Tāda sajūta, kā padomju laikā.

pirms 2 gadiem, 2017.07.31 11:46

Eva

Nerakstiet mul'k'ibas-Gitu paziistu kaa jauku un komunikablu cilveeku.

pirms 2 gadiem, 2017.07.31 20:33

Gita

Skatos, ka aktivizējušies Bauskas parādnieki. Jā, strādājot vairāk kā 10 gadu pie parādu piedzīšanas, apzinos, ka neesmu iemīļota persona vietējā sabiedrībā. Tomēr, visi, kas ir nākuši un ar mani runājuši, ir sastapuši sapratni, ja vien cilvēkam ir problēmas. Bet, tā kā mums Bauskā ir daudz negotprātīgu nemaksātāju, tad, diemžēl jāsaka, ka man ir daudz nelabvēļu. Bet tomēr, visu Bauskas godprātīgo maksātāju dēļ, es turpināšu cīņu ar negodrātīgajiem, lai arī ko tie par mani te forumā runā. Par visu ir jāsamaksā. Un tā arī notiks. Es esmu par godīgumu. Un par to cīnos un cīnīšos.

pirms 2 gadiem, 2017.07.31 21:52

hahhaha

man nav parādu, ko tagad?

pirms 2 gadiem, 2017.07.31 22:06

ja tā godīgi

Ja jau strādā pie parādu piedzīšanas, kā var būt tādi indivīdi, kuriem parāds sastāda 3000? Kā?

pirms 2 gadiem, 2017.07.31 22:09

Gita

Nevau komentēt konkētas personas un adreses, jo to, diemžēl, aizliedz likums. Bet, visticamāk, ir jau kādā tiesvedības stadijā. Kā jau teicu - laika jautājums.

pirms 2 gadiem, 2017.07.31 22:49

miera vejos

Paradus sadalis uz visiem un sezam talak.

pirms 2 gadiem, 2017.08.01 08:19

Ligita

Pazīstu Tevi no iepriekšējās darba vietas, un zinu ka esi profesionāla, korekta un pieklājīga. Reti kurš uzdrošinās uz atklātu diskusiju avīzē, par to liels paldies. Lai veicas!

pirms 2 gadiem, 2017.08.01 09:21

Pareizi.

Pareizi, atklātu diskusiju, nevis te forumā ņemties. Cik ir parādi kopā ??? Cik parādi ir reāli piedzīti / naudā, nevis uz papīra/? Cik atrodas tiesvedības stadijā ? Cik parādi ir norakstīti kā bezcerīgi ? un tml.

pirms 2 gadiem, 2017.08.01 09:47

To Gita

Spriežot pēc visa east pietiekoši profesionāls un godprātīgs darbinieks. Kas attiecās uz Bauskas dzīvi žēl, ka spējam nomelnot labus cilvēkus. Labi, ka šo rakstu sagatavoja šāds diletants, bet nē Putinceva, tad gan piedēvētu visas valsts izlaupïšanu un apvêrsumu savā makā. LAi veicas!

pirms 2 gadiem, 2017.08.02 09:07

NElasītājs

*dižpārdoklis* BDz lēnām,bet neatvairāmi iet pa skuju taku. *Diena* pateica atā ! , un lapele pārtapa bezmaz vai par vakara avīzi.

pirms 2 gadiem, 2017.08.02 12:35

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju