Auto pie loga 42

Sveiki.Dzīvojam ar ģimeni divstāvu mājā, kur 6dzivokli. Mājas pārvaldnieka nav. Katrs maksa par savu gabaliņu un kopīpašumu. Bet kaimiņš iedomājies kā viņš visu maksā viens. Savu auto novieto pie mana loga ~15cm. Atvērt logu un.pavedināt izstabu varu pat nesapņot. Mašīnu silda ~20min. Mēģinājām likt šķēršļus,pamet malā! Viņš pat nesaprot iemeslu tam kādēļ mums nepatīk tā mašīna pie loga. Skats,smird,sabojāts ceļš un beigti nervi. Neskatoties uz to ka sētā ir vēl ļoti daudz un labu vietu kur novietot auto,viņš par to nemaz nedomā. Vai ir līkumā kāds pants kas šo var izbeigt? Piebildīšu kā kungs palūdza parādīt likumu. Ceru uz atsaucību. Jo ar šo kaimiņu pa mierīgo nevar. Pēdējā iespēja ir.policija,bet vai ir vērts? Vispār atbrauks?

Pievieno komentāru

Komentāri 42

nuu

Jaacel tracis un padoties nevar , jebkuraa gadijumaa! jo tik vissgudru un nekaunigu kaiminu vaig paarmaciit , jebkadaa variantaa!

pirms 2 gadiem, 2017.01.31 18:18

nu bet

es ar tadu kaiminu tiku gala loti atri- kad vins silda masinu es novakteju bridi kad vins izkap ara un apleju vinu ar udeni. Kad tas nelidzeja panemu un apmetaju prieksejo stiklu ar olam. Tadu nekaunu katra maja kaut viens atradisies. Piedraudeju ka zvanisu VAI, jo vina auto nedrikst traucet citiem. Vins , protams, dusmojas uz mani, bet es gribu elpot svaigu gaisu. Ja, vel ari visu noilmeju uz teleona lai butu pieradijumi. Ir tadi idioti, kuri citadu normalu valodu nesaprot. Tikai represijas.

pirms 2 gadiem, 2017.01.31 18:32

Cīnītāja

Atmirsu piebilst, ka Diezgan agresīvs. Ar cirvi pat gar logiem staigāja, draudēja. Draud.un bērnus pat aizskāra. Par sevi pat nerunājot.. Ir jēga zvanīt policijai?

pirms 2 gadiem, 2017.01.31 18:37

gg

uzraksti iesniegumu

pirms 2 gadiem, 2017.01.31 20:29

Cīnītāja

Gg

Un viņi izskatīs to manu iesniegumu?
Cik rokas pa internetu,tik netieku gudra.
Nekādus likumus un pretrunas neatrodu. Bet negribu ticēt ka šādi ir atļauts

pirms 2 gadiem, 2017.01.31 21:40

protams.

dārgā, ka nav atl;auts! tu tak esi cīnītāja, - nu ta drosi tik uz prieksu!!!.

pirms 2 gadiem, 2017.02.01 11:06

Cīnītāja

Kā man rīkoties, lai sasniegtu vēlamu risinājumu? Uzrakstīju domei epastu, bet kamēr viņi atbildēs..
Zvans policijai? Mājai nav apsaimniekotāja, nav zīmes, nav nekā kas aizliedz novietot to skārda Bundžu. Vienīgi tas ka no loga stāv ~15cm

pirms 2 gadiem, 2017.02.01 11:13

ra

Uzlej virsū naktspoda saturu.

pirms 2 gadiem, 2017.02.02 16:01

????

Pazvaniet pasvaldibu policijai 63960198, pastastiet situaciju un vini pateiks, ko darit. Bet ja jau ar cirvi gar logiem -tad uzreiz policiju jasauc. Un e-pastu uz Domi diez vai rakstit ir verts. Nevajag rakties pa internetu, vajag rikoties. Ir tadi bezkaunas kuri sevi iedomajas par lieliem kungiem. Pie tam jusu kaimins ir neadekvats un bistams.

pirms 2 gadiem, 2017.02.01 13:19

?

kurā novadā?

pirms 2 gadiem, 2017.02.01 16:22

Cīnītāja

Bauskā.. Mēmeles ielā

pirms 2 gadiem, 2017.02.01 17:58

:)

Tad tiešām pazvaniet Sabiedriskās kārtības nodaļai (63960198). Viņi izvērtēs vai konkrētā gadījumā netiek pārkāpti stāvēšanas noteikumi. Ja atzīs, ka tā tiešām ir (15 cm no loga - izklausās, ka stāv puķu dobē), ieliks tam nekauņam plāksteri logā.
Ja vicina skaldāmo vai kā citādi rada draudus, - sauciet policiju.
Es ar un par Jums!

pirms 2 gadiem, 2017.02.01 18:23

Cīnītāja

Liels paldies atbalstītājiem :)
Riskēsim un ar vīru iesim pie kartibniekiem. Labāk aiziet klātienē un pastāstīt šo situāciju, nekā zvanīt. Ļoti ceru,ka šis ir likumpārkāpums. Sabildēšu visos iespējamajos leņķos vēl. Un nofilmēśu cik ilgi silda to mašīnu

pirms 2 gadiem, 2017.02.01 18:32

Q

Man arī kaimiņi ir bēgļi-migranti no lauku viensētām, pilnīgi bezsmadzeņu idioti.
Vienreiz piebrauca tik tuvu ārdurvīm, ka pats netika iekšā, pastavēja, padomaja, iekāpa auto un
pabrauca 1m atpakaļ ...

pirms 2 gadiem, 2017.02.01 18:41

?

Tādus tikai ar plāksteriem var ārstēt.

pirms 2 gadiem, 2017.02.01 18:46

...

pareizi, musu maja ire dzivoklus laucinieki. Tie gan ir ka no meza izlidusi. Kapnes nemazga, musoru maisus sviez turpat pie kapnu telpas , masinas liek kur pagadas. Un pamegini aizradit tadu lamu vardu krusu dabun preti. Murgs!

pirms 2 gadiem, 2017.02.02 09:04

...

Lai Dies nograabstaas- tik taalaak ar Tadieim kaiminiem un irniekiem. Paldies Dievam, ka dzivojam personigaa majaa, un daram kaa gribam un ko gribam! Bet tie kas ir spiesti dzivot majas kur vairakas gimenes, juutu liidz.,. pat negribu iedomaties tos murgus. un ja veel apkaart tadi , teisim -rukši un bezkaunigi laudis dzivo, tad jau ari bezmaz pats esi spiests taa dzivot liidzi. jo ja izleksi, vai gribeesi kaa savadaak- nesapratiis. taa teikt -vilku baram jaakauc liidzi!)) Bet protams, ne jau vienmeer, un ir situacijas, kad jaacina -cik vien var! Noveelu Tev cinitaja gar speeku, un- gan jau viss beigsies labi!

pirms 2 gadiem, 2017.02.02 11:44

Cīnītāja

Galvenais, ka ar tādiem ir grūti cīnīties, ja cilvēks baidās par savu ģimeni. Piemēram, man vīrs visu dienu ir darba, esmu mājās viena. Bail vienai,jo no tāda tipiņa visu ko var sagaidīt.

pirms 2 gadiem, 2017.02.01 19:01

cinitaaaaja

labi kad tev izputejs nav istaba 15 cm iebazts varetu zavet galju un kaiminjam pateikties par masinas stavesanu.pirmkart ja tur var stavet ta masina tad vinja ari staves.otrkart katrs silda masinu.iesaku taja puse kur atrodas kaiminja masina logu aizmureet un lieta atrisinata

pirms 2 gadiem, 2017.02.01 19:48

Miers baro, nemiers posta

Parasti šādos gadījumos taisnība meklējama abām pusēm kkur pa vidu, jo pagale viena pati nekad nedeg. Starp normāliem ļaudīm vienmēr pastāv arī normālas kaimiņu attiecības un viens otram ar cirvi nedraud . Nesaprotu kā var autiņu novietot 15 cm attālumā no loga, tas škiet maķenīt pārspīlēts, tapēc cīnītājai ieteiktu pamēģināt atrast ar kaimiņu kompromisu, jo ar kariņu neko labu nepanākt. Bieži vien tas darbojās.

pirms 2 gadiem, 2017.02.01 20:11

ziniet

ir tadi kaimini , ar kuriem NAV IESPEJAMS atrast kompromisu. Un ta ir katras majas problema. Vienmer atrodas idiots, kurs noperk grabazu un uzskata sevi par pasaules nabu. Bet tos, kuri neprot riet ka suni ar trisstavigiem un vicinat cirvi uzskata par lohiem. Ar viniem nevar pa labam, ticiet man . Vini jainde ka prusaki, lai normali cilveki var normali dzivot.

pirms 2 gadiem, 2017.02.02 08:58

Cīnītāja

Mēs šim kaimiņam jau vasarā cilvēcīgi palūdzām nenovietot tur auto. Acīmredzot viņš nesaprot kādēļ to lūdzam. Šonedēļ arī mēģinājām, un rezultātā dabūjām draudus, bļaustīšanos,un psihošanu.

pirms 2 gadiem, 2017.02.02 07:26

aa

man kka liekas ka sitas vis ir bula kakina , ja jau gribetu kko darit tad daritu nevis bezjega foruma rakstitu, vai vnk megina iezelinat lai kads cits uznemas rupes par vinu bet tad jamaina niks no cinitajas uz ...

pirms 2 gadiem, 2017.02.02 08:05

)))

no cinītājas,., uz kadu niku??))))

pirms 2 gadiem, 2017.02.02 11:48

ziniet

ne visi cilveki ir audzinati ta, ka nems cirvi vai attaisis muti ka laidaru vartus un auros. To izmanto nekaunas un bezsmadzenu tipi, kuri noperk kaut kadu graustu un telo "krutos". Un ja vini atrod cilvekus, kuri ir normali audzinati tad parasti notiek sava veida psihiska vardarbiba. Cienita Cinitaja, nebaidieties no vina. Tadi tipi parasti ir glevuli un bailigi. Vini var karot tikai ar sievietem un draudet berniem. Zinojiet policijai nekavejoties, jo tadi idioti nesaprot normalu, cilvecigu valodu.

pirms 2 gadiem, 2017.02.02 08:37

.

Mūsu mājas kaimiņienei apnika, ka liek pie viņas loga mašīnu - vienā dienā ierīkoja tur puķu dobi un ierobežoja to ar visādiem akmeņiem, lai tur nevarētu braukt. Rezultātā kaimiņš spiests likt auto citur. Viņa pateica, ka viņai labāk patīk puķu dobe nekā auto smaka katru dienu.

pirms 2 gadiem, 2017.02.02 10:40

Mēmeles iela

saprātīga rīcība un galvenais daiļi . Cīnītāj ! Mož pamēģini arī tu ?

pirms 2 gadiem, 2017.02.02 10:55

Cīnītāja

Mēmeles iela :
Tu ar no Mēmeles ielas? :D
mans cienījamais kaimiņš teica,ka ja novāks mašīnu no mana loga,tad tajā vietā pat puteklis nedrīkstēs būt :D "viņš pie sava loga varot darīt ko gribot" uz ko es atbildēju, ja, bet tad stum to savu mašīnu uz 2st. :D
Par puķēm pie loga manuprāt, es varu tikai sapņot, aiz dusmām vēl nopļaus ;D nesaku to bez.iemesla. Viņš sievai visu dārzu notrimmerēja, jo kaut ko izdarīja ne pa viņa prātam. :(

pirms 2 gadiem, 2017.02.02 11:32

Cīnītāja

aa:
Zini,ja es būtu vecis,es točna rīkotos pavisam savādāk, nerakstītu te. Pat uz pašvaldību neietu.ņemtu grožus savās rokās un zem mašīnas naglas kaut samestu. Dūri pret dūri.
Nedomāju, ka man būtu jāiet un jāriskē ar saviem bērniem, sevi un savu mājokli, dēļ cilvēka kuram bumbierē kas trūkst.

pirms 2 gadiem, 2017.02.02 11:36

cinitajai-

uzlej taa riebigaa kaimina masinai balderiaana pilienus! Cerams , tur tuvumaa kaķīši ar jums dziivo, tie ka jems un apšricēs viņam to mašīnu kārtigi,., un būs miers pa visām reizēm!))) Parbaudits variants- darbojas ļoti labi.

pirms 2 gadiem, 2017.02.02 11:54

aa

tavuprat tuksa gvelsana foruma kko mainis? vainu ej pie kadasvaras vira sudzies vai nu ari ciet klusu, zvani beztabu kautvai, bet dari kko nevis gaidi ziemasvetku vecisa palidzibu. ta jau ir ta latvijas lielaka problema visi kko naud bet neviens neko negrib darit jo vieglak tac pikstet

pirms 2 gadiem, 2017.02.02 13:49

Tenkotava

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju