Vestes ģimnāzijā 15

Līdz šim, atbalstīju vienotā stila apģērbu Bauskas Valsts ģimnāzijā, bet neatbalstu veidu kā tas tiek pieprasīts...Kā padomju laikos: ar paskaidrojumiem, kontrolēm, u.c. Domāju, ka vajadzētu vairāk koncentrēties mācību darbam, nevis uz to, kas katram mugurā.(Šodien bija silts laiks, veste- bieza.)

Pievieno komentāru

Komentāri 15

vestene

Man arī nepatīk. Tiem bērniem, kuriem patīk - tie velk. Formas ir jāmāca vilkt kopš bērns sāk iet skolā. Vecākos bērnus mēģināt piespiest ir bezcerīgi un tas jāsaprot.

pirms 7 gadiem, 2012.09.19 19:43

7-klastnieka mamma

man patīk.
manam bērnam arī patīk.
bet problēma ir - biezie sīkaļas kas grib izrādīties ar lupatām, skuķi kā prostitūtas un skolotāji, kam valsts ir atņēmusi normālās tiesības sadot sīkajiem pa ausīm.
Kad šo atrisinās, tad visi priecāsies par vestēm.
ĻOTI LABI, KA NOTIEK KAS LOĢISKS MŪSU PROVINCĒ.

pirms 7 gadiem, 2012.09.20 20:03

pele2

stulbas ir tās prasības, snieg vai līst, vai +30, Tev formu būs nēsāt un āmen! svētkos un darbdienās viens un tas pats. skatos vecās bildes un man dikti gribas, lai visiem skolotājiem būtu melni ķitelīši ar baltām apkaklītēm. Nopietni, tas izskaustu bezgaumības paraugus visām tievajām, resnajām, garajām, šķibajām, pārmodernajām un padomju stila piekritējām.

pirms 7 gadiem, 2012.09.22 12:56

tā ir

Man patīk formas kādas lai arī tās nebūtu.Es varu atļauties bērnam nopirkt ko jaunu,bet domāju ka skolā ir jāapgūst zinības,nevis jāspriež ko mans bērns rīt vilks uz skolu.Kāda vaina bija padomju laikos,bija forma un disciplīna.Arī cieņa pret skolotāju.Lai bērns pierod pie etiķetes,arī bankā(piemēram)ir savas prasības,ziema vai vasara,ir jābūt noteiktas krāsas svārkiem ,blūzei un arī zeķubiksēm.Apsardzē vīriešiem arī jābūt noteiktai formai,utt.Tā kā mīļie vecāki neizlaižiet paši savus bērnus.Nēesmu ne bankas darbiniece,ne augsti stāvošā ,bet vienkārši mamma,untas ir mans viedoklis.

pirms 7 gadiem, 2012.09.23 21:38

pele2

tad jau Tu nezini, ka bankās ir kondicionieri un kādas tur algas - nav jāpērk humpalu džinsenes. ir jau arī radoši cilvēki, kam sapnis nav japāņa smaidiņš un uzvalciņš. es arī jau sen vairs neesmu padsmitniece, bet man riebjas, ka visi vienādi! dzīves saturs NAV disciplīna un nauda!

pirms 7 gadiem, 2012.09.23 22:17

tā ir

Jā bankā kondicionieri,bet algas gan nav nemaz tik lielas kā šķiet.Nebūtu jau problēmu ja biezo bērni neņirgātos par tiem kas nevar atļauties nopirkt moderno preci.Un vēl ja ir 2 vai3 skolnieki.Tad jau labāk forma nekā ka bērns atnākot mājā paziņo ka neies uz skolu tikai tapēc,ka viņu ignorē,jo nav moderno lupatu.Diemžēl tā notiek.

pirms 7 gadiem, 2012.09.24 22:09

tā ir

Mēs esam pieraduši visu pārņemt no ārzemēm.Pat veikalu nosaukumi ir angļu valodā,vecāks cilvēks,latvijas pilsonis savā valstī vairs neko nesaprot,tad kapēc neņem piemēru par formām. Tur nepastāv problēma ,forma ir forma un viss.

pirms 7 gadiem, 2012.09.24 22:18

K

Es uzskatu,ka skolēniem formas ir jābūt.Protams katram gadalaikam piemērota.Un pie formas jābūt ne tikai skolas nosaukumam, bet arī klasei kurā viņš mācās.

pirms 7 gadiem, 2012.09.25 14:22

LMNOP

Un vēl jābūt prievītei/saktiņai ap/pie kakla, auseklītim pie krūts, Lielvārdes jostiņai ap viduklīti vai vismaz kā puņķu nēzdogam krūšu
kabatiņā. Pastaliņas uzspiest nevajadzētu - tās
tomēr sugas latvjiem vairāk piemērotas.

pirms 7 gadiem, 2012.09.25 18:54

uh, ka nu apriebušā tās formas... normālas vestītes.. cik zinu Rīgā ir skolas (Hanzas vidusskola un Franču licejs...), kur ir formas un tur vecāki necepas par to.. cik tas ir slikti, cik tas ir labi.. vienkārši ir formas un visssssssssss... godīgi..krāsas varētu kādai mammai nepatikt, bet cik redzu uz ielas, kad tie bērneļi nāki vai iet uz skolu.. vispār izskatās glīti... un nav ko apsmiet Lielvārdes jostas un prievītes... gan paši savā laikā nesēja formas ar oktobrēnu, pionieru unkomjauniešu nozīmītēm pie krūts unsvētku reizēs bija kājās baltas pusgarās zeķītes ar pušķīšiem... tīri neko izskatījās....

pirms 7 gadiem, 2012.09.26 07:19

+++

visiem skolotājiem melnus ķitelīšus! un katru rītu direktore pārbauda vai ir!

pirms 7 gadiem, 2012.09.26 08:33

kažociņš

Saprotami,Jūsu iebildumi par metodēm-kā šīs vestītes tiek pieprasītas.
Padomisko stilu jau tik viegli nav iznīdēt.Domāju-ja sākumā tiktu ievēroti kaut kādi demokrātijas iedīgļi, jaunieši būtu vairāk iesaitīti tieši ģimnāzijas formas izstrādē,viņi būtu lepni,ka atjaunotajai ģimnāzijau stilīgas formas(viena veste ir tikai apģērba elements).
Jūsuprāt,ko teiktu TIESĪBSARGS (tagad tik aktīvs par skolēnu mācību ekskursijām)ja uzzinātu ,ka vestītes neesamība-iemesls,lai neatļautu piedalīties stundā.
Varbūt vaina jāsāk meklē pavisam kaut kur citur,nevis vestītēs.
Ģimnāzijā drīz var būt daži ar vestītēm,bet klases nenokomplektētas,jo trūkst bērnu.
Sāciet mainīt KAŽOCIŅUS,jo nauda seko skolēnam.Jaunieši visos laikos ir bijuši revolucionāri.Sekojiet līdzi laikam un viss veiksies,uzspiest ir grūti un rodas pretreakcija.
Pastāv tas,kas mainās.

pirms 7 gadiem, 2012.09.26 13:16

vēl viena mammma

Rīgas 1.ģimnāzijā NAV formas un vai tāpēc tai prestižs mazāks?

pirms 7 gadiem, 2012.09.27 17:17

pfff

Izskatās, ka šeit sanākuši padomju laiku piekritēji. Nu tad varat arī paši vilt savus ķiteļus, priekšautus un vestes! Kuram bērnam patīk, tas velk un miers.

Tas, ka bērni viens otru aprunā dēļ lupatām, sākas ĢIMENĒ un bērna neaudzināšanā, ja bērnam neviens nav iemācījis, ka svarīgākais ir sirdī un prātā - to neviena veste vai forma nemainīs!

pirms 7 gadiem, 2012.09.30 09:33

mamma4

Līdz šim, atbalstīju vienotā stila apģērbu Bauskas Valsts ģimnāzijā, bet neatbalstu veidu kā tas tiek pieprasīts...Kā padomju laikos: ar paskaidrojumiem, kontrolēm, u.c. Domāju, ka vajadzētu vairāk koncentrēties mācību darbam, nevis uz to, kas katram mugurā.(Šodien bija silts laiks, veste- bieza.)

pirms 7 gadiem, 2012.09.18 19:33

Skolu dzīve

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju