Pirmklasnieks 12

Jālaiž bērns 1. klasē un nevaru izšķirties kura skola būtu piemērotāka vai 1. vai 2. vidusskola??? Lūdzu iesakiet!!! Vēl būšu pateicīga, ja ieteiksiet konkrētā skolā 1. klases audzinātāju. Paldies!!!

Pievieno komentāru

Komentāri 12

..

1. vidusskolā ir diezgan stingra izglītības sistēma. Iesaku pie pareizas audzināšanas laist 1. vidusskolā, lai nav tā ka bērnam paliek pa grūtu un viņš palaižās..
2. vidusskolā ir manuprāt draudzīgāki skolotāji, vieglāk skolēniem padodas mācības, nav tik ļoti uzspiesti kā 1. vidusskolā.
Vispār ieteiktu aiziet uz abām skolām, pakonsultēties un izlemt kārtīgi apsverot visus aspektus!

pirms 6 gadiem, 2013.05.29 04:39

Andromeda

Pamatskolā un vēlāk jau pats varēs izlemt :)

pirms 6 gadiem, 2013.05.29 07:16

aboslvents

Tikai un vienīgi par 2. vidusskolu

pirms 6 gadiem, 2013.05.29 23:52

pankucina22

Arī mums šogad šis ir aktuāls jautājums, bet bijām par labu Bauskas sākumskolai.

pirms 6 gadiem, 2013.05.30 09:02

pirmklasniece

Tikai pamatskolā!

pirms 6 gadiem, 2013.05.30 09:28

XXXXXXXXXX

Esmu ļoti apmierināta ar Bauskas pamatsskolu un skolotājām.

pirms 6 gadiem, 2013.06.01 08:45

Nekādā gadījumā pamatskolā nelaidišu savējo. Dzirdēju tur klibo disciplīna.

pirms 6 gadiem, 2013.06.01 14:23

Mamma26

2. vidusskolā, nav nekādu papildus pūlciņu, tikai divu veidu dejas un koris un vairāk nekā nav, bērnus neiesaista nekādās olimpiādēs un svētkus svin pārāk vienkārši bēriem nav interesesanti!
Sākumskola (1. vidusskola), tur ir ļoti daudz pūlciņu un ļoti daudz dažādu aktivitāšu, pasākumi ir ļoti daudz un dažādu, olimpiādes, skates.....u.c. Skolotājas daudz aktīvākas....Bērniem ir interesanti un ļoti daudz dažādu pārsteigumu, bērniem ļoti patīkami!!!!
Mēs palaidām savu bērnu pagājušo gadu uz 2.vidusskolu un smagi nožēlojām, nu jau 2.klasītē viņš mums mācīsies sākumskolā 1.vidusskolā!!!!
Iesaku sākumskolu!

pirms 6 gadiem, 2013.06.03 11:59

BPP

Tikai un vienīgi uz pamatskolu, esmu tās skolas absolvents, un tur ir izcili skolotāji un šķiet vieglas mācības

pirms 6 gadiem, 2013.06.03 16:07

Māmiņa

Mana meita šogad pabeidza 1.klasi 2.vidusskolā. Nepiekritu tam, kā skolā nav nekādu pulciņu. Mana meita dejo tautiskās dejas, dzied korī un skolas ansamblī, daudz uzstājās koncertos un pasākumos. Vēl arī citus pulciņus skola piedāvā, bet man jau tā liekas, ka par daudz! Visas skolas ir labas un visur skolotāji ir labi, bet ar 2.vidusskolu mēs ar vīru esam ļoti apmierināti, mans bērns iet uz skolu ar prieku un jau tagad nevar sagaidīt 1.septembri, kad varēs sagaidīt savus klasesbiedrus un super skolotāju!

pirms 6 gadiem, 2013.06.05 12:45

vecmāmiņa

Mīļie vecāki, katrā mācību iestādē ir savi plusi un mīnusi, bet, pirms rakstīt negatīvi par kādu skolu, šoreiz par 2.vidusskolu, vajag noskaidrot, ko skola bērnam piedāvā ārpus stundām. Tomēr pats pirmais un svarīgākais uzdevums bērnam 1.klasē ir mācības. Skolā strādā zinoši, jauki skolotāji. Paldies viņiem par ieguldīto darbu, jo diemžēl skolotājam bieži vien jāaudzina ne tikai bērni, bet arī paši vecāki.

pirms 6 gadiem, 2013.06.06 11:26

Māmiņa

Jālaiž bērns 1. klasē un nevaru izšķirties kura skola būtu piemērotāka vai 1. vai 2. vidusskola??? Lūdzu iesakiet!!! Vēl būšu pateicīga, ja ieteiksiet konkrētā skolā 1. klases audzinātāju. Paldies!!!

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 23:07

Skolu dzīve

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju