izlaidums Bauskas 1.vidusskolā 56

kad beidzot pedagogi sāks cienīt sabiedrību un apmeklēs skolas rīkotos svinīgos pasākumus .

Pievieno komentāru

Komentāri 56

u uuč

pie ***s man pie ***s man

pirms 8 gadiem, 2011.06.11 00:23

ciemiņš

Tas ir ārprāc,kā var ņirgāties par absolventiem un viņu apsveicējiem. Vai tiešām pa visiem šiem gadiem nevar izdomāt,kā cilvēcīgi uztaisīt izlaidumus. Žēl skatīties uz tiem puišiem uzvalkos. Nezinu kāds viņiem prieks no svinīgā???? Vakar biju-tur tak karstuma dūrienu var dabūt.... Publiskais FUI!!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.06.11 08:02

māmiņa

Pilnīgi piekrītu! Tas man,un maniem radiem bija par grūtu. Nerunājot par mūsu omīti. Tad taisiet kaut vai katrai klasei atsevišķji-esmu dzirdējusi,ka citur tā dara.

pirms 8 gadiem, 2011.06.11 08:06

xcx

Tas tak normāli pie +35 sēdēt uzvalkā !

pirms 8 gadiem, 2011.06.11 10:10

Duņa Kulakova.

Ka tik dzīvi vien paliekat, šitādu trakumu!

pirms 8 gadiem, 2011.06.11 10:37

Duņa Kulakova.

Ka tik dzīvi vien paliekat, šitādu trakumu!

pirms 8 gadiem, 2011.06.11 10:37

Daņa Petrova

Vairāk par saviem radiem tu neredzi. Nebrīnīšoas, ka gribēsi izlaidumu savam vienīgajam.

pirms 8 gadiem, 2011.06.11 12:10

0me

Pašvaldība zin ,kas ir kondicionieris.Ar ēzeļiem viņi pārvietojās ,vai kā.Nākošais izlaidums 18.jūnijā.Varbūt saziedosim pa 10sant.,vai kā.

pirms 8 gadiem, 2011.06.11 21:19

Jepka

Kārtējais Gintrmuižas kandidāts, vai kā!

pirms 8 gadiem, 2011.06.11 21:42

Jepka

Gintermužas(jābūt)

pirms 8 gadiem, 2011.06.11 21:43

,,,

Esmu pabijusi daudzos izladumos, bet nu 1.videnē ir kā ir... Cerams,ka pārtopot par ģimnāziju, personāls beidzot sakārtos tā, ka ir normāli izlaidumi un pēc tam arī kāda ballīte, jo tak paskatieties apkārt, pēc tam ir kaut nelielas, bet ir ballītes pie galdiņiem, ar dzīvo mūziku.... Varbūt vajadzētu ieviest jaunas tradīcijas....

pirms 8 gadiem, 2011.06.11 22:49

arī mammma

Tas pats murgs ir eksāmenos, kā var padomāt tādā karstumā uzvalkā! Bet pirms eksāmena bērni vēl tiek nostrostēti, ka jānāk uzvalkos.

pirms 8 gadiem, 2011.06.12 11:07

Dārzenis

Agrāk no pirmās skolas dienas, līdz pēdējai bija jāiet uzvalkā vai -40, vai+40, cik atceros visi palika dzīvi, vai tad tagad, kad kulakā nosit, arī mamma krāniņu pietur?

pirms 8 gadiem, 2011.06.12 14:29

vasara

Urā, komentētāji sasnieguši līmeni, nu arī karstajos laika apstākļos vainosim skolas!

pirms 8 gadiem, 2011.06.12 17:51

robiz

kaada izmeera kondicinieris ir jaapeerk, lai vareetu atdzeseet sporta zaali? tas ir viens...

es arii seedeeju karstumaa, uzvalkaa, gan 9.kl beidzot, gan 12.kl beidzot... prikinj, ar maniim nekas nav noticis.

katrai klasei savu izlaidumu taisiit ir tizli, ja taisa, tad tikai ar vecaakiem, bez draugiem utt, padomaajiet par skolas vadiibu, kurai tur ir jaabuut stundas 2 uz klasi... un pashiem buus intresanti, ja katraa klasee kaads sveicamais visulaiku dzirdeet vienu un to pashu?

pirms 8 gadiem, 2011.06.12 18:08

izlaidums

Man, savu laiku atpakaļ, ir bijis izlaidums vienā no Rīgas labākajām ģimnāzijām! Un atšķirībā no mazpilsētu izlaidumiem,uz tiem, apsveikt absolventu,ierodas tikai vecāki,nevis kā šeit -pāķos -pat vecvecmamma no gulatas tiek izrauta!!!Nerunājot pat par tiem- ar ko vakar autenē iepazinās un tika uzaicināti, lai būtu vairāk flokšu kā pārējiem!

pirms 8 gadiem, 2011.06.13 00:19

sveiki

Tā dikti nekonkrēti. Vai vispār neviens skolotājs nebija ieradies?Klases audzinātāja vismaz bija? Man atmiņā ir gadījums no TIEM laikiem, kad audzinātāja uz konflikta pamata ar audzēkņiem neieradās uz savas klases izlaidumu. Varbūt vaina ir tajā, ka kādam skolotājam negribas liekuļot, pievienojoties saldajām runām, ja skolēni viņu nav cienījuši, bet kādu varbūt atturēja pieminētais karstums?

pirms 8 gadiem, 2011.06.13 00:32

sveiki

Bet pirms pāris gadiem daudziem likās normāli, ka pie šādiem grādiem Skolēnu Dziesmu un deju svētkos mazi bērni dejoja, nevis vienkārši sēdēja un nevis uzvalkos, bet vairākkārtu vilnas tautastērpos.

pirms 8 gadiem, 2011.06.13 00:35

sveiki

Jūs tiešām esat ome? Tad gan dikti jauna. Man nav pat četrdesmit, bet pat mana izlaiduma laikos pat tādu vārdu "kondicionieris" nezināja. Bet jaunākajiem zinātnes atklājumiem tiešām būtu jāpaseko līdzi. Ziniet, ir tāda metode cīņai pret karstumu telpās- logu atvēršana. Iesaku.

pirms 8 gadiem, 2011.06.13 00:44

sveiki

Noprotu, ka 1.vidusskolā ir pilnīgi dzelžaina disciplīna un audzēkņu un vecāku pilnīga bezierunas pakļaušanās. Apskaužami. Vai 1. vidusskolā būtu izgudrotas kādas īpaši nežēlīgas ietekmēšanas metodes? Interesanti, kas skolēnam būtu draudējis, ja viņš uz eksāmenu atnāktu nevis žaketē, bet , piem, baltā kreklā ar īsām piedurknē. Vienkārši interesanti, kas tas ir, kas mūsdienu vecākiem un bērniem masveidā liek pildīt prasības, kas viņiem šķiet absurdas? Man pārsvarā nākas dzirdēt par tādiem, kas pat loģiskas prasības ignorē.

pirms 8 gadiem, 2011.06.13 01:04

Skolu dzīve

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju