Ģimnāzija! 32

Nevaru vien nopriecāties par Žabova kunga un visa pedagoģiskā kolektīva izdomu! Beidzot mums ir pašiem sava ģimnāzija, varam taču lepoties gan ar skolu, gan ar audzēkņiem, taču... Apstākļi tādi, ka šogad 12.klašu absolventu izlaidums notikšot (pēc oficiāli nepārbaudītām ziņām) Bauskas Tautas namā! 4 izlaiduma klases!!!!! Vairāk kā 120 absolventu!!!! Katram tikai vecāki un vēl 2 viesi!!!! Kur tad visiem tur palikt? Vēl jau ir kāda nianse - mums bez vecākiem ģimenē ir vairāk kā 2 cilvēki (brāļi, māsas), nemaz nerunājot par vecvecākiem, krustvecākiem un draugiem! Vai tiešām paši absolventi ar prieku atcerēsies tādu izlaidumu? Izlaidums, manuprāt, ir svētki pašam absolventam un viņam tuvajiem cilvēkiem! Vai kādam no iesaistītajiem būs svētki PIRMAJĀ Bauskas Ģimnāzijas izlaidumā?

Pievieno komentāru

Komentāri 32

0-0

Kāds būtu Tavs ierosinājums, ņemot vērā to, ka gan Baltā zāle gan "Mēmele" ir slēgtas un pasākumi tur nedrīkst notikt?
Tautas nama zāle laikam ir lielākā no Bauskā pieejamajām....
Nu, vēl varētu noīrēt Rundāles pilI, tur ietilps gan vecāki, vecvecāki, krustvecāki, gan draugi un kaimiņi.

pirms 7 gadiem, 2012.05.11 14:08

cita ģimene

Var jau Tautas namā rīkot izlaidumu katrai klasei atsevišķi, piem, ik pa stundai un klases lai izlozē, cikos kuriem būs izlaidums.Starp citu, mācību gada sākumā šāda ideja jau tika apspriesta, lai ''pēdējai klasei''un viņu sveicējiem izlaidumā nebūtu jānīkst, kāmēr pirmos vismaz pāris stundas sveic.

pirms 7 gadiem, 2012.05.11 14:35

Pilskalns

Vēl jau var rīkot Pilskalnā, ir jau tā bijis, un tad visi, kam nav slinkums doties vai nav kur iet, varēs tusēt uz turieni. Milzīgi mazpazīstamu cilvēku bari, kurus galīgi neinteresē absolventa sasniegumi vai kleitas. Vecvecāki jau tāpat negāja uz izlaidumu, jo viņiem tajā sutoņā un jauniešu baros, kas neļāva nokļūt līdz mazbērniņam, veselība nebija tik stipra. Varbūt tiešām izlaidums ir svētki tomēr ģimenei nevis izrādīšanās? Es kā vecāks esmu ļoti apmierināts, ka radi un patiešām draugi mūs sagaidīs mājās ar pārsteigumu. Tas ir mans viedoklis.

pirms 7 gadiem, 2012.05.11 14:50

vēl cita ģimene

precizēsim, ka nav vairāk kā 120 absolventu (nevajag piepušķot un pārspīlēt)ir ap 120 (ja nemaldos precīzi 119), bet nu tas nav svarīgi, vienkārši nepatīk sašutumu pilnie pārspīlējumi :D
gan jau vietas būs gana Tautas namā, ja jau reiz vadība to ir apspriedusi, tad tas ir iespējams.
un īstenībā- kur tad vēl? Tas ir laiks, kad var sākt līt lietus un nedomāju, ka tad būtu patīkami sēdēt izmirkušam, kas arī nesaistās ar pozitīvām emocijām :)

Par Rundāles pili- nu ko vēl izdomāsiet? Skola atrodas Bauskā, bet nē, man jākratās uz kkādu Rundāli?

Un vispār- iedodiet mierīgā, jaukā gaisotnē atestātus klasē un sviniet tālāk mājās vai kur vien vēlaties!Beigsiet skolu kā klase, nevis gaidīsiet ka kādai Ieviņai no paalēlklases puse no Bauskas rajona iedos ziedus :D
Ir ģimnāzijas, kur tā notiek.

Mans viedoklis

pirms 7 gadiem, 2012.05.11 15:37

Bez ģimenes.

Ja tev pietiek līdzekļu vesalu varzu aicināt uz izlaidumu, tad varēsi ar taksi aizbraukt līdz Rundāles pilij!

pirms 7 gadiem, 2012.05.11 17:07

skolnieks

es mācos 12.klasē, un diezgan interesanti ir tas, ka skolniekiem nav dotas nekādas izvēles. es, piemēram, nevēlos svinēt šo lielo un man tiešām svarīgo dienu kaut kādā saspiestā un smacīgā tautas namā. esmu bijusi tur uz izlaidumu, un pati tādu nevēlētos noteikti. tā tomēr ir mana diena, mani svētki un mans prieks par skolas beigšanu. ne jau katru gadu es beidzu ģimnāziju un uzskatu, ka ir jāmeklē citi risinājumi, jo tautas nams noteikti izlaidumam neder !!!!

pirms 7 gadiem, 2012.05.11 17:48

phe

jā, jā, "iesūkājam" gan b2v. zini, labāk beidzu savu ģimnāziju kaut vai rimi laukumā, nekā 2 vsk :D

pirms 7 gadiem, 2012.05.11 22:08

vista

Vai tad Bauskas novada lielajā mājā nav aktu zāle,tur varētu rīkot visu.Varētu dziedāt gan koris, gan dejotāji uzdejot,gan izlaidumus rīkot.Tādas telpas stāv tukšas.Un jāpāriet tikai pāri ceļam.Nu, dome nāciet pretī Bauskas Valsts Ģimnāzijai...

pirms 7 gadiem, 2012.05.11 23:38

0-0

Novada domes "aktu zālē" ir vieta maksimums 50 cilvēkiem, ja kādā seminārā piedalās vairāk, tad tiem vnk nav vietas.

P.S. Teksts par Rundāles pili bija jālasa ar sarkasmu :P

pirms 7 gadiem, 2012.05.11 23:59

...hmmm .. grūti gan , Jums< visiem... starp citu- Žabovs pats ir beidzis Bauskas 1.vidusskolu, kad klasē mācījās minimumā 30 bērni, un tad izlaidums notika- miniet trīs reizes kur.... tieši tā Bauskas Tautas namā, tad gan saucās Kultūras nams.. un ziniet neviens nenomira no tā , ka kāds ""draugs"" neuzdāvināja vienu, jau noļukušu no karstuma neļķi... tā ka nekas jauns tas nebūs... un absolventei,kurai šī būs lielā diena.... varbūt tomēr būs jaukāk, ja draugi un radi paliks sveiki un veseli un nevis kādam uz galvas uzkritīs kāds gristu fragments.. tfu,tfu, tfu....un man domāt, ka LIELĀ diena būs tad, kad sekmīgi absolvēs kādu augstkolu.... nekā personīga....

pirms 7 gadiem, 2012.05.12 07:26

vēl viena ģimene

******- pilnībā piekrītu
nav jau tās nekādas kāzas vai augstskolas izlaidums, lai rīkotu šādu traci ;)

pirms 7 gadiem, 2012.05.12 09:54

anne

Ļoti labi,ka nebūs to nenormāli daudzo sveicēju atestāta pasniegšanas vietā.Pēc tam mājās kaut vai visi radu radi, draugu draugi, kur problēma? Tas arī nav normāli gaidīt stundām līdz nonaks līdz pēdējam apsolventam, karstumā, bezgaisā, puķes savītušas paši noguruši. Vienma apsolventam četri sveicēji , citam saicināti 50 un tad nu zimējās , kuram nu bija vairāk.Malacis Žabovs, beidzot prātīgs risinājums.

pirms 7 gadiem, 2012.05.12 12:24

Absolvente

Ko Jūs runājat? Mēs esam pāri 100,kādā vēl Tautas namā? peiņemsim,ka tagad vot 14 00 ir vienai klasei un 16 00 citai,tās taču būs šausmas.. Noteikti,ka visu klašu skolniekiem ir kopīgi draugi un ir skaidrs,ka tagad neviens nestāvēs un negaidīs veselu dienu,lai apsveiktu kādu no D klases ja jau bija uz A klases izlaidumu. Un skolotāji? 8 stundas Tautas namā? Kas tur vispār par bildēm mums sanāks? Tumšs,karsts,sasmacis gaiss,fuj. Labāk vispār izlaidumu nevajag nevis šitā mocīties. Nopirkt dārgu kleitu,lai tumsā kāds uz to paskatās? lai paņem milzīgu nojumi un uzliek pilskalnā vai arī skolas stadionā ja nu tomēr lietus būs,kurā varēs patverties vecāki,skolotāji,absolventi.. ja līs,tad pārējie var nenākt,bet vismaz svaigā gaisā viss notiks un ar lielu plašumu. Vispār BVĢ kas notiek? Balli nevarat uzrīkot? Paskaties uz Īslīces skolu.. tiem,manuprāt,ir vislabākie izlaidumi ar visu balli pēc tam.

pirms 7 gadiem, 2012.05.13 13:57

Absolvente2010

Nu ja jau Tev tik svarīgs ir izlaidums, tad par to vajadzēja domāt jau pirms trīs gadiem, izvēloties skolu, lielajās skolās izlaidums vienmēr ir bijis bezpersoniskāks salīdzinot ar lauku skolām,bet es stājoties skolā zināju, ka izlaidums mums būs kopīgs ar vēl četrām paralēlklasēm un to ka zālē būs vieta tikai vecākiem un ar citiem apsveicējiem tikšos tikai pēc tam tāpēc nenoskaņojos, ka tie būs veinreizīgie svētki un tāpec nebija ne lieku tēriņu ne vilšanas sajūtas, bet ja Tev svarigi lai visi paziņas Tevi sveic ar ziediem tad vajadzēja izvēlēties kādu lauku vidusskolu un tad varētu aicināt visus paziņas uz savu izlaidumu un spīdet ar garāko apsveicēju rindu.

pirms 7 gadiem, 2012.05.13 19:17

Skolnieks

Jums pašiem smiekli nenāk? Ģimnāzija kurā ir pelējums,pa bufeti skraida prusaki,baltā zāle brūk kopā, bet pa 4 stāvu skraida peles, un skolā mācās neskaitāmi nesekmīgie. Ja taisi ģimnāziju tad dari līdz galam,ģimnāzijā var tikt ,ja vidējā ir 7,5 ja nemaldos, ļoti lielai daļai ir pat 4 vai 5,bet tik un tā skaitās ģimnāzisti,vismaz varēja sadalīt divās daļās,lai ir tā ģimnāzija un vidusskola,ģimnāzisti ir tie kuriem ir virs 7,5 ,pārējie paliek vecajā skolā. Šaubos vai ilgi jūs noturēsieties ģimnāzijas statusā ar visu šo reputāciju par skolu

pirms 7 gadiem, 2012.05.13 21:44

-------

.. absolventei- tajā laikā,ka Žabovs beidza skolu ari bija trīs izlaiduma klases- secinājums- absolventi ari minimumā 120, bet visi ir dzīvi un sveiki, veseli:
par ģimnāzijas reputāciju- reputāciju ar savām sekmēm un ar saviem komentāriem šeit radat, Jūs, paši, jo vairāk runāsiet sliktu, jo ""labāk"", bet to ka skola ir jāremontē ari ir fakts un pelēm un prusakiem ar to nav nekāda sakara, ja nu vienīgi bijušajam SES..... jauku dienu visiem, nekā personīga....

pirms 7 gadiem, 2012.05.14 07:35

B2V

vnk atzīsti.. :D baigais līmenis ģimnāzijai.. :D skolotajas ar augstu paceltu degunu noniecinās tevi tāpat.. :D Savu ģimnāzijas statusu tāpat pazaudēsiet.. :D

pirms 7 gadiem, 2012.05.14 15:17

pele2

tautas nams tāds tumšs un drūms, nu nav piemērota vieta svētkiem vasaras vidū! tad jau labāk Pilskalnā. kādreiz taču tā bija

pirms 7 gadiem, 2012.05.14 18:37

Komentāru lasītāja

Varbūt ir vērts padomāt un parunāt ka var izlaidumu rīkot Līduma kultūras namā, tomēr lielāks.
Bet laba ideja ka katrai klasei ir savs laiks.
Tas ir muļķīgi ka piemēram brālis vai māsa vai vecvecāki nevar piedalīties izlaiduma pasākumā

pirms 7 gadiem, 2012.05.14 21:33

phe

Nu neviena skola nav ideāla, bet, piedod man, līmenis ir citādāks kā 2.vsk. un vēl- ne visas skolotājas ir ar "paceltu degunu", arī Jūsu skolā ir dažas INTERESANTAS un ĪPAŠAS skolotājas :)

un vispār- līmeni parāda vārdi "jūs mums iesūkājiet"

nekā personīga

pirms 7 gadiem, 2012.05.15 18:00

Skolu dzīve

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju