bardaks Bauskas pamatskolā 67

Vecāki, kuriem bērni mācās Bauskas pamatskolā ne pirmo gadu, vai tikai man tā liekas, vai jūs piekrītat, ka Krāģe kā direktore noturēja kārtību? Tagadējais direktors laikam pārāk aizņemts pa domes sēdēm un darba grupām skriedams, bet skolā palēnām ieviešas bardaks un anarhija. Nu nevar viens cilvēks visu paspēt! Vai tiešām domes vadība neredz kas notiek deputāta vadītajā skolā?!

Pievieno komentāru

Komentāri 67

Mamma Nr. 2

Skola kā skola, nekāda vaina. Esam apmierināti, ka palaidām savu bērnu tieši šajā skolā. Un mūsu skolotāja ir superīga un arī citi pedagogi.

pirms 8 gadiem, 2011.03.17 10:18

arī mamma

Par skolotājiem neko sliktu nevaru teikt, visi strādā godprātīgi, bet vadības līmenī kaut kas īsti nav kārtībā. Pievienojos viedoklim, ka visām pudelēm par korķi nevar ielīst un visi vīrieši ne vienmēr ir saimnieki savā mājā, ar uzsvaru uz sainieciskām lietām. Iepriekš tomēr bija vairāk jūtama "stingrā roka", kas mācēja iegrožot gan bērnus, gan skolotājus.
P.S. Kā mammai man ar šo skolu ir jau vairāk kā desmit gadu sadarbība, jo šeit mācījušies/ mācās visi trīs mani bērni.

pirms 8 gadiem, 2011.03.17 10:51

arī mamma

Skola kā skola. Visur labi, kur mūsu nav.

pirms 8 gadiem, 2011.03.17 13:31

arī māmiņa

Krāģe turēja visus pastāvīgā stresā.Neviens,ne skolnieks,ne darbinieks nezināja,kad norausies.

pirms 8 gadiem, 2011.03.17 15:18

locis

Šis cilvēks domājams ir karjerists , varbūt tādēļ viņu daudzi nepieņem. Varas dēļ viņš gatavs tīģera lēcienam , tikai piezemēšanās tāda bēdīga.Var jau būt , ka viņa lēciens tiek mērķēts uz mēra amatu , tad gan būtu jautri.

pirms 8 gadiem, 2011.03.17 15:42

xcx

Izsakies precīzāk ? Kas,ko,kur,cik,kad,kāpēc?!?
Tā es arī nesapratu,kas par problēmu ?!?!

pirms 8 gadiem, 2011.03.17 16:18

dēla māte

Baušķenieki, ja ir kādas problēmas, lūdzu, nāciet uz pamatskolu un izrunājiet ar direktoru vai skolotājiem! Neturiet sevī to žulti, un ziniet - no te rakstītā anonīmā spriedelējuma "Viena tante teica".... nekas jau nemainās... Rīkojieties, neesiet kūtri! Pretīgi lasīt šādus tekstus... nu ja ir problēma un anarhija, jāziņo konkrēti direktoram - kā tā anarhija, kad izpaužas?

pirms 8 gadiem, 2011.03.17 20:03

?

Kad bija izsludināts direktoru konkurss Bauskas pamatskolā? Cik bija pieteikušies? Kā Rumba tika par direktoru?

pirms 8 gadiem, 2011.03.18 10:00

!!!!

Kā tika? Kā visi radi, draugi, paziņas un čomi tiek? Nu tā arī tika. Tik ar to direktorēšanu laikam tā pašvakāk iet, tāpēc trinas un knosās pēc "siltākas" vietas raudzīdamies. Nu nesaprot jau cilvēks, ka arī "siltās" vietās ir jāraujas ar slapju muguru un karstu galvu!

pirms 8 gadiem, 2011.03.18 10:30

labi zin direktoru un skolu

Visā valstī tagad ir bardaks.Ne jau pie tā viens direktors vainīgs.Vecāki bez darbiem,vai ārzemēs.Par bērnu sekmēm un uzvedību interese maza.Protams ne jau visiem,bet ļoti lielai daļai.Skola kā skola.Ne tur lielāks vai mazāks bardaks kā citur,arī prestižajās Rīgas skolās.

pirms 8 gadiem, 2011.03.18 11:00

par to

Eh, kādi Jūs, baušķenieki, skauģi! Tā nevar - pašiem tad slikti ies...

pirms 8 gadiem, 2011.03.18 14:36

Mamma Nr. 2

Rumba ne Rumba, bet man galvenais, ka skolotāja ir superīga un pati skola arī. Pilnīgi ar visu esam apmierināti. Ceru, ka mazbērni kādreiz arī ies tajā skolā.
UN BEIDZIET GĀNĪTIES, VAJAG PRIECĀTIES PAR KATRU NODZĪVOTU DIENU:)

pirms 8 gadiem, 2011.03.18 15:55

bpp

BPP rullē! Tā ir pati labākā skola!!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.03.18 16:51

kvā

Tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis, protams. Man ļoti patīk B pamatskola. Tai pašā laikā man ir pretenzijas un antipātijas pret .. nu, jā.

pirms 8 gadiem, 2011.03.18 18:49

Vecāmāte

Bērnu audzināšana sākas ģimenē.Iemāciet bērniem elementāru pieklājību-pret pieaugušajiem (t.sk.pret skolotājiem) un skolasbiedriem,iemāciet neplēst un nelauzt visu,kas gadās pa rokai-gan mājās,gan skolā,iemāciet nepiemēslot telpas-ne skolā,ne jebkur citur,tad nebūs jāmeklē ne vainīgie
skolotāji,ne direktori.Un iemāciet,ka jāmācās ir sevis paša,ne skolotāja dēļ.Daudziem skolēniem ir
sveša uzvedības kultūra.

pirms 8 gadiem, 2011.03.19 10:49

Vecāks

Mīlu šo skloiņu :)

pirms 8 gadiem, 2011.03.19 17:12

sos

Man ir bijušas darīšanas ar šo cilvēku. Redzot ejot pa ielu pāreju otrā ielas pusē.

pirms 8 gadiem, 2011.03.19 19:00

gara

cik var, cik var! Liekas tak mierā.

pirms 8 gadiem, 2011.03.19 19:21

zinu

Viss dzīvē iet pa spirāli....

pirms 8 gadiem, 2011.03.19 21:37

O

Mieru!

pirms 8 gadiem, 2011.03.20 15:03

Skolu dzīve

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju