Striķeru kafeinīca slimnīcā 16

Diezgan bieži apmeklēju Striķeriem piederošo kafeinīcu slimnīcā "Vērmelīte". Šodien pusdienu tur un biju paņēmusi kāpostu tīteņus, kuri galīgi neizskatījās pēc kāpostu tītēņiem - tie bija mazi, piedeguši un garša nebija no tām labākajām. Man radās tāds iespaids, ka šis maiņas pavāris dzīvē nav redzējis, kādiem ir jābūt kāpostu tīteņiem. Un pārējais ēdiens neizskatijās īpaši garšīgs. No manas puses ieteikums Striķeru saimniecei padomāt par pavāru maiņu šajā maiņā. Pieminēšu to, ka otras maiņas ēdiens ir garšīgs un izskatās pēc ēdiena, kā arī porcijas ir atbilstošas cenai.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

Papa

kafeinīca, Striķeri, tītēņi, pavāris... Kā Tu raksti, tā pavārs saimnieko. Sāc ar sevi, tad uzbrauc citiem.

pirms 10 gadiem, 2009.05.26 21:19

Baušķiniece

esi gan tu slinnkke!!!!! ko kritizee citus- taisi maajaas kaadus tiitennus gribi-izklausaas ka esi kritusi konkurencee, kas gan sunim asti cels ja ne pats hi hi hi

pirms 10 gadiem, 2009.05.27 00:36

suns

vajag pretenzijas celt uz vietas konkretajam personalam un konkretajai mainai,nevis rakstit nekonkretus apgalvojumus par kaut ko un kaut kad.

pirms 10 gadiem, 2009.05.27 08:41

Ella

Pēc tava raksta var saprast ka tu pēc skata jau jūti, ka ēdiens nav garšīgs, tu gan esi erudīta.Bet man tanī kafenē gan garšo. Kas attiecas uz porciju lielumu, maltīte ir jāietur nevis jāpierijās, ka kuņģis plīst pušu.

pirms 10 gadiem, 2009.05.27 09:10

d

atradusi kur eest, lielaaku bedri nevari atrast?

pirms 10 gadiem, 2009.05.27 09:34

as

maltīte ir jāietur nevis jāpierijās, ka kuņģis plīst pušu. ahhaha ahhahahaha zosssssssss

Kā tas ir ieturēt maltīti ? es ēdu tik daudz kamēr paēdu ! Un vispār kā var ēst slimnīcas ēdienu aaaaaaaaaaaaaaaaaa

pirms 10 gadiem, 2009.05.27 09:55

Ella

Tanī kafejnīcā nepasniedz slimnīcas ēdienu.Nu tu taču vari rīt, vai tad tev kāds no muter rauj ārā,šoreiz runa nebija cik ilgi kurš ēd, ja tev nav saprotams, ko nozīmē ieturēt maltīti, tas neliecina par labu tavam garīgajam potenciālam.

pirms 10 gadiem, 2009.05.27 13:27

zenija

nu kas par kvalitati desam ko tirgo strikeros/ nav edamas vienas cipslas kas vinas taisa krize ir bet tomer jaapzinas ka ta nav labi darit bet runat strikeros par sidsapzinu ir lieki

pirms 10 gadiem, 2009.10.21 15:50

@

Tā pavāre tavas pretenzijas pat neizlāsa,muļķe tada !

pirms 10 gadiem, 2009.10.21 20:59

pircēja

Desas, starp citu, ir ļoti garšīgas. Vienīgi porciju lielums gan atšķiras no maiņas, kura strādā. Labi strādā un patīkami iepirkties pie Indras.

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 09:39

lena

tamara stav pie katla ar papirosu zobos laipni lugti uz pusdienam

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 16:43

ses

tas ir labi,tas ir labi

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 16:45

sasoks

da zaje.. ļi spriežat itkā būtu restūzis

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 17:48

Rīga

Vienu nesaprotu? Vai tiešām pavasara forums jāliek uz ziemu? Vai tiešām nav citu tēmu... man jau liekas, ka krīzes situācijā tie daža darba devēji bankrotēs un tad Jūs varēsiet diskutēt...latviešu skaudība....labu apetīti:)

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 20:26

brr

Tāpēc teksta autors raksta forumā nevis ir redaktors! Ja pavārs ir pavārs, tad lai gatavo profesionāli!

pirms 10 gadiem, 2009.10.27 09:51

kafeinīcas apmeklētāja

Diezgan bieži apmeklēju Striķeriem piederošo kafeinīcu slimnīcā "Vērmelīte". Šodien pusdienu tur un biju paņēmusi kāpostu tīteņus, kuri galīgi neizskatījās pēc kāpostu tītēņiem - tie bija mazi, piedeguši un garša nebija no tām labākajām. Man radās tāds iespaids, ka šis maiņas pavāris dzīvē nav redzējis, kādiem ir jābūt kāpostu tīteņiem. Un pārējais ēdiens neizskatijās īpaši garšīgs. No manas puses ieteikums Striķeru saimniecei padomāt par pavāru maiņu šajā maiņā.
Pieminēšu to, ka otras maiņas ēdiens ir garšīgs un izskatās pēc ēdiena, kā arī porcijas ir atbilstošas cenai.

pirms 10 gadiem, 2009.05.26 21:02

Sabiedriskā ēdināšana

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju