Restorāns Mūza 30

Ko varat teikt par šo iestādi?

Pievieno komentāru

Komentāri 30

Guna

Man ļoti patīk ideja par restorānu Bauskā.
Neesmu vēl bijusi, bet noteikti aiziešu!

pirms 3 gadiem, 2016.05.13 10:57

tā ja

Restorāns Bauska nav tikai ideja, bet gan realitāte.

pirms 3 gadiem, 2016.05.13 14:47

Harijs

Kāds kurš ir bijis varētu dalīties ar pieredzi?

pirms 3 gadiem, 2016.05.13 13:01

muza

Kur atrodas restorans???

pirms 3 gadiem, 2016.05.13 13:50

nevārds

Restorāns atrodas viesnīcā, un tur viss ir perfekti: interjers jauks, ēdiens garšīgs un skaisti noformēts... Paldies!

pirms 3 gadiem, 2016.05.13 14:32

restorāns

Nekā perfekta nu gan tur nav,nemaz neizskatās pēc restorāna.

pirms 3 gadiem, 2016.06.04 09:50

kekss

nu re ,sākās ?! kas jau aplauzās?

pirms 3 gadiem, 2016.05.13 17:28

cena

Kādas tur cenas?

pirms 3 gadiem, 2016.05.15 11:22

keksam

Kas jau aplauzās?

pirms 3 gadiem, 2016.06.02 06:51

sou-sou:-)

Vienu reizi biju. Personīgi man nepatika, ir Bauskā labākas vietas kur jauki pasēdēt. Restorāns tas noteikti nav ne pēc ēdiena kvalitātes, ne interjera, ne apkalpošanas. Par cenām - to ko es ēdu, domāju, ka atbilst cenai, bet atkārtoti to vairs neņemtu. Varbūt kādam ir labāka pieredze šīs vietas apmeklēšanā, bet mans viedoklis ir tāds.

pirms 3 gadiem, 2016.06.02 08:45

apmeklētājs

"«Cenšamies piedāvāt kvalitatīvu maltīti, kuru papildina atbilstīgs interjers,» komentē K. Ozols. Viņš atklāj, ka pirmajos darba mēnešos pieprasītākā maltīte bijusi tvaicēta skumbrija ar spinātu zupu, sviestā ceptiem sparģeļiem un tomātu kuskusu."
Diez vai tie, kas vienreiz šo ēdienu pasūtīja, to darīs atkārtoti. Mana pieredze:
- skumbrijā bija milzum daudz asaku, ka sāka likties, ka tā nav skumbrija un bija bīstami to ēst,
- spināti bija savārīti ar visiem kātiem, kas zupā, ko pasniedz restorānā, nav pieņemami,
- porcijas daudzums bija tāds, kuru varētu ietilpināt 200 ml krūzītē un par to visu jāmaksā 9,70 EUR,
- pavārs tik vien kā ar apkalpotājas starpniecību atvainojās, ka atsūtīta slikta zivs partija.
Bez tam laša tartaram viss šķīvis bija nokaisīts ar koriandra sēklām, ka pat laša garšu nevarēja sajust - ēdienkartē par koriandru nekas nebija minēts. Ne jau visiem garšo koriandra sēklas.
Šis restorānelis mūs ar sievu vairs pie sevis neredzēs.

pirms 3 gadiem, 2016.06.06 13:24

Santa

Ar vīru bijām. Vīram nepatika- noteikti izvēlētā ēdiena dēļ- laikam bija makaroni vai kas tamlīdzīgs ar tomātiem- man ar negaršoja.
Manis izvēlētais ēdiens man garšoja.
Vīrs vairs negrib, jo neesot ko izvēlēties. Protams, tur nebūs kartupeļu frī un karbonāžu.
Cenas adekvātas.

pirms 3 gadiem, 2016.06.02 12:06

Vīrs

Viņam nepatika, jo Jums sekss sen nav bijis :)

pirms 3 gadiem, 2016.06.02 13:24

Jānītis

Kā tu to zini ?

pirms 3 gadiem, 2016.06.02 13:38

vēlētos

Par Mūzu neņemos spriest, bet tajās ēstuvēs, kas tik labi iesāka, kvalitāte pēc apmēram pusgada stipri kritusies.Bistro Plūdoņa ielā cena nedaudz cēlusies, bet salātiem kā piedevai gan kvalitāte ne, jau jūnijs, bet tikai vecie pērnie kāposti un vecās bietes.Arī gaļai vairs nav tā garša. Kafejnīcā zem Saktas- vairāk kā pusgadu ēdienkarte nemainās, vai ir vērts rakstīt speciālus ēdienus bērniem,stipri šaubos, vai tos kāds pasūta, laiks nomainīt un paplašināt sortimentu.

pirms 3 gadiem, 2016.06.02 18:40

Tev taisnība

kvalitātes latiņa Bistro Plūdoņu ielā lēnām slīd uz leju. Ēdieni negaršīgi, cenas ceļas, tik vien, kā interjers, bet ar to jau paēdis nebūsi .

pirms 3 gadiem, 2016.06.04 22:34

g

Man pofig....

pirms 3 gadiem, 2016.06.05 19:52

kekss

kad krogu padaudz, tie sāk viens otru apriet !

pirms 3 gadiem, 2016.06.07 07:32

Kika

Dārgi un nekvalitatīvi!

pirms 3 gadiem, 2016.06.07 08:15

RE

Kurs cilvēkiem tāds ļaunums un žults, vai Bauskā tiesām ir tik daudz ļaunu un skaudīgu cilvēku !!!!
Trīs reizes emu bijusi Muzā, visas trīs ir bijis lieliski gatavots ēdiens, īsta bauda vēderam.
Tākā ēdiens nav no lētajiem tad bieži nesanāk iet, bet svētku brīžos nekad nekad vairs nevēlēšos ēst ar majonēzi aplietu karbonādi ar eļļā ceptiem kartupeļiem, ja ir tik ļoti skaista vieta kur baudīt nevis pārēsties.

pirms 3 gadiem, 2016.06.07 14:13

Viedoklis

Ja nesakrīt viedokļu, tad uzreiz žults, ļaunums un skaudība! Es savu viedokli izteicu. Ja man negaršo, tad es bez liekulības to pasaku. Man prieks, ka RE atrada savu vietu kur labi pavadīt svinīgus brīžus, bet es tur nejiešu. Ēdiena kvalitāti nosaka ne tikai majonēze, kartupeļi vai to daudzums uz šķivja, bet arī citi daudzi faktori un to ko es tur mēģināju baudīt nav MANĀ gaumē. Āmen.

pirms 3 gadiem, 2016.06.08 08:30

Toms

Šai vietai varbūt nav ne vainas... kam gan negadās- vienu reizi ir łoti garšīgi, citā škiet, ka virtuvē strādā palīgstrādnieki... cilvēcīgais faktors. Lai teiktu, ka Bauska tikusi pie kaut kā unikāla- kā dēł no citām pilsētām braukt tieši uz šejieni- tad jau laikam ne... Īsti nesaprotu, kādēł saimniekiem gribas šo vietu saukt par restorānu- vai tikai tādēł, ka ēdiens tiek pagatavots tikai nedaudz citādāk kā mājās? Ja jau bagātam krievińam sagribējās Bauskā uztaisīt biznesińu ( ar mīnusiem), varēja radīt vietu, kas tiešām atbilst nosaukumam Restorāns.
Bet nu- visu cieńu Ozola kungam- kā saucamā restorāna darbinieks vińš noteikti ir lietderīgāks Bauskai, kā Pauzītes īpašnieks :)

pirms 2 gadiem, 2017.01.11 09:22

Irēna

Visdziļākā vilšanās! Restorānam atbilstoša tikai cena, bet ne ēdiens." Baltā galdauta" dienā neuzklāja pat salveti!? Blakus nenokopti galdi!? Kāds restorāns? Smieklīgi!

pirms 2 gadiem, 2017.01.23 20:14

Tur es biju, tur man tika

Pirmo un pēdējo reizi apmeklēju šo ēstuvi . Negaršigi un dārgi.

pirms 2 gadiem, 2017.01.26 14:10

opis

restorānu laiki ir aizgājuši pagātnē, tie kuri mēģina kautkā tos reanimēt ir drosmīgi cilvēki! tagad vajag riktīgu porciju un pa lēto bet lai vēl smuki izskatās un protams labi garšo .....

pirms 2 gadiem, 2017.01.26 19:27

...

nekā laba tur nebija.

pirms 2 gadiem, 2017.02.03 08:26

...

nekā laba tur nebija.

pirms 2 gadiem, 2017.02.03 08:26

Laucins

Gribu pastāstīt par jauku galda klājumu restorānā MŪZA. Ja uz viesību galda var uzlikt REŅĢES rivmaizē apceptas ar visām galvām.Vot tad tas ir restorāns.Kauns Ozol kungs un jūs pavāriem.

pirms 2 gadiem, 2017.04.19 10:37

Liesma

Jā manai draudzenei ar bija galds pie Ozola viesnīcā . Nu kauns tiešām ciemiņi bija vīlušies.Kauns kauns Ozol kungs.

pirms 2 gadiem, 2017.04.21 12:51

Sabiedriskā ēdināšana

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju