Labs serviss 6

Es kā sabiedriskās ēdnāšanas pārstāvis,nevarēju neizteikties par mazās Iecava krogiem.Braucot virzienā no Rīgas pa ceļam ir Viestari,atmosfēra mājīga,apkalpošana nesteidzīga bet laipna.Izvēlējos es Grieķu salātus,jo mani uzrunāja mazā cena un svars kas bija parakstīts apakšā.Ņemot vērā ka zālē bija divi galdi ar jaukām ģimenēm kas liecināja ka apmeklētāju te netrūkst,savus salātus gaidīju 25 min.Diemžēl tik ilgi gaidot cerēju sagaidīt kautko labāku un garšīgāku noteikti tur nebija,ēdienkartē uzrakstītais svars salātu porcijai.Un saņēmu es uz eļļas bāzes gatavotus lapu salātus ar nedaudz papriku, pāris sarkano sīpolu riņķīšus un ar fetas siera un olīves dekorētus lapu salātus.Es teiktu tā,Iecavā ir viena skaista kafējnīca.Kur var baudīt gaisotni.

Nākamajā dienā braucot no Bauskas es iegriezos pa kreisi pirms hoteļa,krogā nosaukumu neatceros.Ieejot mani jau pie durvīm sagaidīja.Un atverot ēdienkarti mani pārsteidz cenas tāpēc pasūtīju tos pašus grieķu salātus,manu prāt par tik zemām cenām nevar būt lielas porcijas lai vecis paēstu.Atmosfēra...es biju viens pats,bet mūzika bija laba.Salātus man atnesa pēc 12 minūtēm.Es biju patīkami pārsteigt kad man tika nolikta porcija .Tā noteikti bija trīs reizes lielāka nekā es vakar ēdu .Fetas salāti bija restorāna līmenī sagatavoti,mani uzrunāj garša izkats dārzeņu griešanas tehnika. Iecavā ir arī restorāns kur var baudīt pasniegto ēdienu,un gūt sātu un baudu. ar cieu K.V.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Grieķis

Varbūt ievērtē salātus Atēnās ?

pirms 7 gadiem, 2012.02.20 18:40

Krogs

Krodziņš saucās Sombrero.Patīkami tur iegriezties katru reizi:) Paldies!

pirms 6 gadiem, 2013.03.25 21:18

22

Izklausaas gan pec Sombrero reklamas raksta. Bet nu pasakiet adresi kartigak, aizbrauksu iecekot vai taisiet labak par Viestartiem.

pirms 6 gadiem, 2013.03.25 22:56

iecavniece

Adrese ir Rīgas iela 31. Varu tikai piekrist iepriekš rakstītajam. Tiešām prieks tur iegriesties- porcijas ir labas,nav ilgi jāgaida un tiešām garšīgas :)Domāju ka neesmu vienīgā kas tā domā.

pirms 6 gadiem, 2013.03.25 23:51

surķis

Tais Viestartos tik lēni visnotiek, ka vairāk tur neiegrizīšos, pustundas laikā atnes zupu, un tādā garā arī visu pārējo, aizņemti bija kādi trīs galdiņi, cenas arī visai kodīgas, garšas ziņā, nu tā, ēdams bija.

pirms 6 gadiem, 2013.03.26 06:31

Iecavas Krogi.

Es kā sabiedriskās ēdnāšanas pārstāvis,nevarēju neizteikties par mazās Iecava krogiem.Braucot virzienā no Rīgas pa ceļam ir Viestari,atmosfēra mājīga,apkalpošana nesteidzīga bet laipna.Izvēlējos es Grieķu salātus,jo mani uzrunāja mazā cena un svars kas bija parakstīts apakšā.Ņemot vērā ka zālē bija divi galdi ar jaukām ģimenēm kas liecināja ka apmeklētāju te netrūkst,savus salātus gaidīju 25 min.Diemžēl tik ilgi gaidot cerēju sagaidīt kautko labāku un garšīgāku noteikti tur nebija,ēdienkartē uzrakstītais svars salātu porcijai.Un saņēmu es uz eļļas bāzes gatavotus lapu salātus ar nedaudz papriku, pāris sarkano sīpolu riņķīšus un ar fetas siera un olīves dekorētus lapu salātus.Es teiktu tā,Iecavā ir viena skaista kafējnīca.Kur var baudīt gaisotni.

Nākamajā dienā braucot no Bauskas es iegriezos pa kreisi pirms hoteļa,krogā nosaukumu neatceros.Ieejot mani jau pie durvīm sagaidīja.Un atverot ēdienkarti mani pārsteidz cenas tāpēc pasūtīju tos pašus grieķu salātus,manu prāt par tik zemām cenām nevar būt lielas porcijas lai vecis paēstu.Atmosfēra...es biju viens pats,bet mūzika bija laba.Salātus man atnesa pēc 12 minūtēm.Es biju patīkami pārsteigt kad man tika nolikta porcija .Tā noteikti bija trīs reizes lielāka nekā es vakar ēdu .Fetas salāti bija restorāna līmenī sagatavoti,mani uzrunāj garša izkats dārzeņu griešanas tehnika. Iecavā ir arī restorāns kur var baudīt pasniegto ēdienu,un gūt sātu un baudu.
ar cieu K.V.

pirms 7 gadiem, 2012.02.20 09:48

Sabiedriskā ēdināšana

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju