bauzes tirgus 17

labdien gribu pastastit par savu piedzivojumu svedienas diena,kad devos uz bauzes tirgu iepirkties.Ar viru no rita nolemam aiziet iepirkties,istaigajot tirgu velejamies aiziet nopirkt masalitu silki.Ka jau zinams meitenes kuras nesen atgriezas atpakal tirgu sakusas atkal stradat ,tad luk piegajam pie pardevejas un jautaju masalitu silki vina man atpakal atcirta vaita neredzat seit ir silke,es vinai saku bet vina ir veca nesmuka un sarusejusi vai varu dabut labaku pardeveja ilgi nedomadama mani ar viru cilvekos nema un apkaunoja ka silke ir laba un lai daudz neko nemuldot tacu vareja redzet ka zivs ir veca un vairakas reizes parmarineta,Man vispar bija iespaids ka si jauna dama bija alkahola reibuma ja jau sadi brutali vareja atbildetredzot so visu es jums ieteiktu but uzmanigiem un kartigi apskatit ko vini tirgo jo tirgu zivju paviljona notiek zili brinumi ludzu esiet uzmanigi,,,,,,,,

Pievieno komentāru

Komentāri 17

nate

es ari pie bruciem riktigi iegrabos perkot zavetu heku un asari izradas lai labi glabatos un butu spidigi sie smere zivis ar ellu un beigas pa vidu vis beigts fuuuuuuuu

pirms 3 gadiem, 2015.11.02 09:17

Jurijs

Labdien es jums sada gadijuma liktu versties pie PVD un steidzami lai vinus dzen ara tiesam kauns pa visu bausku vairs tur nepirksu neko

pirms 3 gadiem, 2015.11.02 09:19

1

1eur sodu uzliks un tirgos talāk :)

pirms 3 gadiem, 2015.11.02 11:00

VārdsNadzezdas kundze

Labdien gribu jus lugt so rakstu publicet pasa laikraksta .........

pirms 3 gadiem, 2015.11.02 09:21

jaa

tikai avizee publiceet, jo seniori lasa drukaato versiju, a jaunajiem pie kaajas, tie iepeekas Rimi, vai Maximaa.

pirms 3 gadiem, 2015.11.04 00:55

....

Noteikti vajag to rakstu publicet avize. Lai Bauska zin savus "varonus", jo pedeja laika uz pardeveju rupjibam nakas biezi uzrauties. It seviski veikalos.

pirms 3 gadiem, 2015.11.02 12:33

eeeeeeeeeeeeeee

tie bruci ir konkretie *** lideji cik es zinu ka zivju vecis vini pat svaigo rengi netirgo svaigi kertu jo renge ja ir svaiga ta galvinas nau sarkanas a ja ir sarkanas tad dieva del neperkat loti bistami cilveki var apindeties

pirms 3 gadiem, 2015.11.02 12:34

regulara tirgus apmekletajs

ko, vins tur var tirgot, ja to veci jau 3 gadus neesmu redzejis, tur jau tas tirgus uz izputesanu iet

pirms 3 gadiem, 2015.11.02 14:15

Lelde

Nu nezinu, konkrēto pārdevēju produkcija un attieksme vienmēr bijusi augsti novērtējama! Toties līdzīgi noskaņotus klientus esmu redzējusi arī stendā pie maizes...un tur kukulis pārcepts bijis un pārdevējs ne to mīkstāko iedevis. Varbūt uz tirgu jāiet tad, kad izgulējies un gribas ēst... ;)

pirms 3 gadiem, 2015.11.02 13:15

Veronikas draudzene

Veronika, cik var? Jums ar Maxsimu vel nepietika?Jums gan atras kajas, paspejat pa visiem pasudzeties, ta pie poularitates atri tiksiet :D..neesat jau dolars,lai visiem izpatiktu:D:D

pirms 3 gadiem, 2015.11.02 14:11

signe

tas vecis čigāns vai kas līdzīgs pēc izskata atved no rīgas spaini ar zivīm sajauc ar otru spani tur pat tirgū nopirktiem sīpolem un tirgo uz nebēdu,iedod pagaršot vienu iesver citu vairs tur neieperkos

pirms 3 gadiem, 2015.11.02 22:02

komentārus lasot

Vai tad Bauskā ir vieni analfabēti salasījušies? Kurā skolā viņi mācījušies rakstīt, tak jau pēc 1990. gada, kas par skolotāju viņiem bijis, laikam jau no streikotāju paaudzes, kam nav bijis laika bērnus mācīt? Varbūt vispirms vajag padomāt un tad rakstīt, citādi tas karstais bezsatura virums nav lasām un jēgu izlobīt arī nevar. Un kuram tā spalvainā ideja, ka foruma murgus tagad avīze pārpublicēs?

pirms 3 gadiem, 2015.11.03 14:03

brigne

pareizi, esar pie vina nopirku silki, viduu pilnigi sarkana, paarmarineejun pati, taapat ne vella nebij, izsviedu musoraa. vairaak tur nepeerku.

pirms 3 gadiem, 2015.11.04 01:00

PIRCEJS

IZSKATAS KĀ VERONIKA MELO

pirms 3 gadiem, 2015.11.03 22:11

Gimba

Tāda sajūta, ka pārdevējas uz vietas gatavo zivis un cep maizi. Muļķu bars, viss atnāk no ražotnes un ja saimnieks liek to tirgot, tad pārdevējas tirgo, viņas nav noteicējas. Man gan viss apmierina un tadas zivis Bauska nav nopērkamas nekur, tikai cenas gan ir neatbilstošas, dārgas un pie reizes nopērku arī maizīti pie laipnajām pārdevējām. Ja atnāksi sapīcis un uzdosim stulbus jautājumus, tad tādu pašu attiesmi sagaidīsi pretim. Tā kā sāciet padomāt paši par sevi un savu attieksmi un tad vainojiet citus. Jauku vakaru jums.

pirms 3 gadiem, 2015.11.04 19:16

Tirgus

Nu,jau tirgū jāpērk tik pat uzmanīgi kā Maximā,Codes '"Medņi" skābenes burciņā nepērciet.Izlējām zupu ārā un palikām bez vakariņām.Visa zupa garšoja pēc saulespuķu eļļas,nevis skābenēm.Un arī no vienas tantiņas žāvētie āboli reāli ar smiltīm un garšo pēc puvekļiem.

pirms 3 gadiem, 2015.11.08 22:07

uzaw

un cilveeki tak naudu maksaa, un ja tu nopeerc , un ara jaizmet,., taa jau taas naudinas nav. nekauniigi gan tie tirgotaaji, naudu tik rauw, a pa kvalitati nedomaa,.,

pirms 3 gadiem, 2015.11.09 21:37

Nekvalitatīvs pakalpojums, prece

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju