bauska-riga 6

Sveicieni visiem kas pārvietojas ar sabiedrisko autobus B Buss. Šodien izmantoju šo pakalpojumu un biji ļoti patīkami pārsteigta, ka pa lēto tiku uz Bausku. Taka mana biļete maksā 2.05 eiro šoferis no manis paņēma tikai 1.05 eiro, jo bija iedevis man tukšo biļeti. Pilnīgi atbalstu šādu rīcību. Jo cik pati valsts mūs "čakarē" un daudz ko mēs vēl nezinam ko tā maksā un ko par ko nemaksā. Mēs visi gribam dzīvot dzīvi a nevis tikai eksistēt. čakarēt to valsti vajag,tā pati pārāk daudz mūs čakarē. Sveicieni šoferīšiem, kas to māk darīt.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Opaa atkal AIPS

Riigas policija bija atbraukussi uz Bausku kontroleet paarbaudiit SA....bet ja Juus AIPS kalpi taa turpinaasiet pakalj jums atbrauks no durkas un aizvediis uz Jelgavu klauni! cik ta var..kam kkas nepatiik luudzu 10 bussi ar dushmaniem kursee peec autobussa laika un biletes vai tad vinji izsniedz ??? Tad kas te apzog valsti ??????????????????????? 1 probleema ir dushmanji kuri kaa traki dzen pa shoseju un traucee autobussam iebraukt pieturaas nevis kkaadi shoferi,kuri pilda savu darbu un ved juusu bernus praatiigi un uzmaniigi ko nevar teikt par dushmaniem!

pirms 5 gadiem, 2014.03.01 00:54

Ilze

Cik cilvēku ,tik daudz pieredzes ...Un tik pat daudz arī viedokļu.

pirms 5 gadiem, 2014.03.03 10:06

PELE

KO JUS TIKAI PAR SA,UN NE VIENS NEATAISA ACIS AIVO SAIMNIEKAM,JO SOFERIS NO SA KAS ATNACA STRADAT,BAZ NAUDU SAVA KABATA,NEIZDOT BILETES PUSEI PASAZERU.KAD BEIGSES SI ZAGSANA.VAI BOICOVS RIMSES.KAUNS.

pirms 5 gadiem, 2014.03.06 20:37

***S

ESTAK GAN DIEZKO NERAT RAKSTEIT, BET AREJ NESAPRAT KOO TU TUR SKREBELEJ LAIKAM TAK KAUČ KO PA KABATAM UN AUNIEM, ES TEV VAR PARDOT KAD AUN, JA TEV IEKŠ TO KABAT IR NAUD!

pirms 5 gadiem, 2014.03.06 21:11

vietejais

Viens otrs nemaz latviesu valodu nezin,bet raksta,jo debilak jo labak,nekadas kulturas,zinam lamat un nosodit citas tautas bet kadi mes pasi esam bauskenieki.

pirms 5 gadiem, 2014.03.07 14:32

saveja

Pareizi lai zog ja mak,vismaz kads padzivo labak.Musu valsti savadak nevar,diezgan esam izsmieti.

pirms 5 gadiem, 2014.03.07 17:44

Nekvalitatīvs pakalpojums, prece

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju