Veselības Apdrošināšanas polises 10

Sveiki, kā ir ar apdrošināšanas polisēm, ja neesu izmantojusi pilnā apmērā, tik cik man pienākās? Vai ir iespējams dabut atpakaļ kādu avansa summu>> Paldies jau iepriekš. Man ir polise pa 120 ls "Balta"

Pievieno komentāru

Komentāri 10

locins

td piezvani uz baltu un tur arī pajautā

pirms 7 gadiem, 2012.01.04 16:13

palasi līgumu

Polise ir tikai polise, kas tev dod atvieglojumus ( piem.nav jāmaksā par pakalpojumu), un tas arī viss. Tā ir apdrošināšana par konkrētu summu, ja tu apdrošini māju, maksā taču katru gadu, bet, ja tā māja nenodeg, tad taču gada beigās tev neko neatmaksā. Tu apdrošinies, braucot uz ārzemēm, atgriežoties tev taču neko neatmaksā.Polise maksā konkrētu summu, bet pakalpojumu summa taču neatbilst polises cenai.Kā tad apdrošinātāji dzīvotu un no kā algas maksātu, ja gada beigās kaut ko atmaksātu, cits izmanto , cits ne, no tā arī dzīvo, tā taču nav banka, bet arī tā par pakalpojumiem paņem procentus.

pirms 7 gadiem, 2012.01.06 18:49

sems

hahahaha tu vel tik naiva ka tici lv apdroshinashanas kompanijam?

pirms 7 gadiem, 2012.01.06 22:40

bozer

Pērkot polisi, ir iespēja saņemt medicīniskus pakalpojumus par vairākiem simtiem latu. Viens klients izmanto visu limitu, cits nē. Tā arī aprēķina cik var maksāt polise. Tāpēc kompensācijas nepienākās.

pirms 7 gadiem, 2012.01.08 20:06

Papa.

man ir SEB DZIVIBA APDOŠINĀŠANAS polise. Katru men maksaju kā apdrošināšanu ar uzkrāšanu,ar iespēju pēc noteikta laika izņemt naudas summu ar %! Tā kā,ja tev ,debīliķi,nav sajēgas,nepūt stulbības pa pasauli,skaidrs"palasi līgumu"!?

pirms 7 gadiem, 2012.01.08 20:38

to papa

Vecais kraķi!
Vai tad ar tevi kāds runāja?
Tu taču esi debīls, ka bāzies ar savu SEB polisi visiem virsu, uzspraud uz nagliņas, lai pašam prieks!
Jautāja jau Vita un viņai arī cilvēki atbildēja, bet tā PAPAS stulbums atspoguļojas ne vienā vien diskusijā, nesen jau tev vajadzēja uzrakstus ar norādēm un vēl šo to krievu valodā Bauskā. Varbūt izguli labāk dzērumu.

pirms 7 gadiem, 2012.01.08 21:58

Vita26

Paldies visiem, nu diemžēl pēc komentāriem mēs varam redzet kāds zems te dažiem intelkta līmenis. Lai Laimīgs Jums Jaunais gads!!!!!

pirms 7 gadiem, 2012.01.11 20:46

hmmm

šeit ir runa par divu veidu polisēm - vitas gadījumā tā ir veselības apdrošināšanas polise ar kuru var saņemt ārstniecības iestādes sniegtos pakalpojumus.

dzīvības apdrošināšanas polise ir uzkrājums, kā depozīts, ja ar personu kas notiek, tad radinieki var šo naudu izmantot vai arī pati persona.

pirms 7 gadiem, 2012.01.13 14:31

haha

Riktigi sasmejos par tavu komentāru!! :D:D

pirms 7 gadiem, 2012.01.13 17:03

vita26

Sveiki, kā ir ar apdrošināšanas polisēm, ja neesu izmantojusi pilnā apmērā, tik cik man pienākās?
Vai ir iespējams dabut atpakaļ kādu avansa summu>>
Paldies jau iepriekš. Man ir polise pa 120 ls "Balta"

pirms 7 gadiem, 2012.01.04 10:42

Medicīna

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju