Bauskas slimnīca 4

Vai tad ir vēl tāda Bauskas slimnīca? Varbūt tomēr kāds izskaidros - kāpēc jāved visi uz Jelgavu? Kāds ir padomājis, ka mēs savus mīļos arī gribam apciemot? Cik tas izmaksā braukt uz Jelgavu? Kas ir ar Bauskas slimnīcu? Salīdzinoši nesen taču slimnīca saņēma jaunāko aparatūru... Tiešām gribētu izprast šo kāda idiota izdomāto slimnīcas izputināšanas plānu! Ja tājā vietā kaut kas notiktu - saprastu - korupcija! Bet nekas nenotiek!!! Man mēnesi atpakaļ ārzemnieks prasīja vai nevar saņemt tetanusa poti - sadūris kāju uz naglas. Mūs slimnīcā pasūtīja uz trim burtiem!!! Kauns par Bauskas slimnīcu!

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Barbija

Šeit komentāri un paskaidrijumi jāprasa Veselības ministram,kurš valdīja tālajā 2009.gadā un pieņēma šādu lēmumu slēgt visas mazās slimnīcas, ne tikai Bauskā, bet arī citās Latvijas pilsētās!
Ja reiz esam iemācījušies pievienot komentārus un jaunas tēmas, tad ir vērts uzprasīt google, kas notika un kāpēc!
.

pirms 5 gadiem, 2014.09.03 18:25

Anubiss

Vai pašiem baušķeniekiem nav viedokļa? Google,avīzes.... Ne jau tur tā taisnība! Un tagad taču viss ir mainījies! Vai tiešām nesaprotam paši,ka mums tā slimnīca ir vajadzīga?
Barbij, izlasītavīzes un pat netā es māku! Man interesē cilvēku domas!

pirms 5 gadiem, 2014.09.03 18:44

.

http://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/2371_ar_septembri_butiski_samazinats_slimnicu_skaits_kuras_tiek_n/?print

pirms 5 gadiem, 2014.09.03 18:26

mēs vienotie

Visas sūdzības adresējiet Tanī'tei viņa ir aktivizējusies , viss tiks nokārtots.

pirms 5 gadiem, 2014.09.06 18:46

Medicīna

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju