Stāvlaukums pie viesnīcas 36

bet paskaties arī no otras puses- ja nebūtu šādu ierobežojumu, laukums būtu pilns auto un tūristu busiem un vieglajām mašīnām nebūtu kur noparkoties! cits jautājums, ka banka varēja panākt vienošanos ar hoteli par stāvēšanu, piemēram, līdz 15 minūtēm un žetonu došanu (lai izbrauktu) uzreiz klientiem...

Pievieno komentāru

Komentāri 36

hmmm

hansabankā ar 15 minūtēm nepietiek....

pirms 11 gadiem, 2007.12.01 09:53

jauniets23

nez iebraucu un izbraucu pa zaali nu nebij tas labi bet nu pa to 1Ls es varu vesalu dienu piipet vai pieliekot vel kadu kapeiku klat aiziet paeest ...

pirms 11 gadiem, 2007.12.13 13:57

eswrqwe

normals Ddzhubars, Jaunietis :)

pirms 11 gadiem, 2007.12.18 19:40

vadoza

Jā , bez pīpēšanas jau nu nekādi nevar!!! Tiešām Dzubars!!! Varbūt ja nebūtu ar mašīnu braucis visu dienu, tad arī iedzert sanāktu!!! :) A ja mašīnu pārdosi tad jau KOKSU varēs paņemt!!! Daudz iespēju kur ietaupīt!!! :)

pirms 11 gadiem, 2007.12.20 19:30

ČIKITA Kikita

Pff... tur es pārsvarā redzu tikai zaļu XTRAILU... lkm kādam īpašniekam pieder.. :D

pirms 11 gadiem, 2007.12.22 22:23

zz

diemžēl visi pārkāpumi tiek fiksēti,jo teritorijā ir video novērošana un var gadīties tā,ka nāksies maksāt sodu par pārkāpumu:)

pirms 11 gadiem, 2007.12.23 20:17

VADOZA

Ja nonesīsi tad cigaretēm nesanāks!!! Vai tu ceri uz to ka pateicīgie ļaudis tev saziedos kādam blokam!!!

pirms 11 gadiem, 2008.01.01 10:45

es

haha tur tak parodija neviena mashina nestav sunja kakas meetajas ...

pirms 11 gadiem, 2008.01.19 13:01

2dalinsh

Tur vajadzētu lieliem burtiem uzrakstu ka iebraukšana LAC. Es šitā nezinot vakarā ierullēju uz bankomātu... ...izbraucu protams pa otru pusi.

pirms 11 gadiem, 2008.01.19 18:14

Sābris

Kika! Skaties no kuras puses gribi, laukums kā tukšs, tā tukšs, arīdzan tūristu busus tur nemana. Kapēc ? vari minēt trīs reizes :))
Patiesība ir tā, ka stāvlaukums pašā pilsētas biznesa vides centrā netiek izmantots ,jo vienreizējai iebraukšanai tērēt latu būtu gana aplami. Par baltu velti var noparkoties gan pie supernet,gan pie Vid, ja paveicās, pie Eilas, sliktākā gadījumā Slimnīcas ielas atļautajā posmā un aizbrist līdz viesnīcas ēkai mums lauķiem nav nekādu problēmu.
Uztrauc pavisam kas cits, proti, attieksme pret mani, pret Tevi, pret citiem ļaudīm, kas varētu būt gan Hansabankas gan BTA klienti.Noteikumus, protams, diktē stāvlaukuma īpašnieks un viņam menedžēt gan latus skaitīt , bet , piedod par ķecerīgu domu, jau sākotnējā ideja ieviest tik dārgu iebraukšanas maksu divu šamā nama krietni maksājošu īrnieku- Hansabankas un BTA klientiem ,maigi izsakoties, man šķiet vairāk kā nekaunīga.
Ko sēsi, to pļausi- tās ir šī pastāsta jēga

pirms 11 gadiem, 2008.01.20 19:18

...

Ne tikai Hansabankas un apdrošināšanas kompānijas klientiem ir jāmaksā par stāvvietu pie viesnīcas tas lats, bet esmu dzirdējusi no Hansabankas darbinieka, ka viņiem esot jāmaksā tas pats lats par izbraukšanu no stāvlaukuma kā jebkuram citam cilvēkam... - ja tā ir, vot tad tas gan ir īsts murgs!

pirms 11 gadiem, 2008.01.20 20:38

Normals

Tas jau labi, jo īpašnieks nu rūpēsies par kārtību. Nebūs viss piemētāts un pajoliņi laukumā ar būmeriem nespolēs. Tā teikt, lai spolē pie policijas, ja trūkst adrenalīna.

pirms 11 gadiem, 2008.01.23 13:00

Saabris

Janvāra sniegs parādīja, kā jaunais īpašnieks " rūpējās " - stāvlaukums tā arī netika tīrīts. Labi ka sniegs ātri nokusa.

pirms 11 gadiem, 2008.01.25 22:15

pica

Vai tagad kāda lieta vēl ir par brīvu?

pirms 11 gadiem, 2008.01.30 13:27

.

Zini, atšķirībā varbūt no tevis PICA stāvlaukumos pie RIMI, TOP, PAREX, KRĀJBANKAS... utt. un pat pie atpūtas centra Bērzkalnos, kas ir Aveņu vietā, es par izbraukšanu no tiem stāvlaukumiem nemaksāju necik... Lūk arī atbilde uz tavu jautājumu!

pirms 11 gadiem, 2008.01.30 13:42

pagalms

Jāsaka, ka satiksme Bauskā tiek organizēta īpatnēji, lai neteiktu - aplami. Lai piebrauktu pie pasta, VID, Krājbankas u.c. iestādēm ir jāšķērso gājēju ietve, vai arī gājēji šķērso brauktuvi? Apzīmējumu nekādu. Kurš kuram dod ceļu? Jautājums satiksmes organizētājiem: teritorija pie Krājbankas un pasta ir uzskatāma par pagalmu?

pirms 11 gadiem, 2008.01.31 10:14

:))

Paskataties kāds tas laukums ir,tā teritorija pēc sētnieka ''brēc'',kuru viesnīcas īpašnieki acīmredzot nevar atļauties,drīz tur vispār nebūs neviens darbinieks,jo patstāvīgi meklē tas uzņēmums jaunus darbiniekus,kadri tur mainās nepajokam,tas liecina tik par vienu...:)Malači darbinieki,ka iet prom:)

pirms 11 gadiem, 2008.02.08 22:49

sharx

Veel vareeja pie RIMI atveert maksas staavlaukumu 0,50LS/h.Interesanti kur tad cilveeki liktu massiinas.
aaaaaaaaaaa no Uzvaras ar sabiedrisku atbrauktu no riita apmeeran 6.un brauktu prom 15.jo vnk aatraak neiet sabiedriskie!AIPS paceltos!:)))))))))))))))

pirms 11 gadiem, 2008.03.19 20:43

lidotāja

Ziniet piedodiet par izteicienu bet laikam jau drīz būs maksas stāvlaukums arī pie morga...

pirms 11 gadiem, 2008.04.20 09:04

sruk

Nu un kas?

pirms 11 gadiem, 2008.07.14 14:43

Maksas stāvlaukumi Bauskā

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju