AUTO STĀVLAUKUMI PIE DAUDZDZĪVOKĻU MĀJĀM 11

Novietoju savu auto pie daudzdzīvokļu mājas,bet iznāca viens kungs un diezgan nekulturālā veidā man aizrādīja lai braucu prom,jo tā ir domāta tikai šīs mājas iedzīvotājiem.Nekādu zīmi tur neredzēju,ka parkoties tur nedrīkst.Viņš maksājot par šo vietu nodokli,kaut gan man nav nekādas saprašanas vai stāvlaukumi pie šādām mājām var būt kā privātīpašumi.Varbūt kāds zin šo likumu,ja nē vajadzēs doties uz domi,lai atkal kāds nekungs nesabojā garastāvokli visai dienai.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Meitenei

Informācija par zemes robežam redzama portāla kadastrs.lv.Zemi privatizējuši mājas iedzīvotāji un katru gadu par zemi maksā arī zemes nodokli.Logiski ka mājas iedzīvotāji negrib ka viņu pagalmu izmanto citu māju iedzīvotāji.

pirms gada, 2018.05.16 22:11

es

nu bet vai tādā gadījumā nav jābūt pie mājām informācijai .Tad jau mūs jebkurā vietā var ķengāt kam nav slinkums.

pirms gada, 2018.05.17 06:45

padomju laiku meitenei

Brauc jebkuras privātmājas pagalmā un liec savu auto. Tur taču nav nekādas informācijas, tātad drīkst, un lai tik saimnieks pamēģina aizrādīt. Daudzdzīvokļu māju pagalmi jau nav tāds pats privātīpašums jūsu uztverē. Mājas iedzīvotāju pienākums ir maksāt nekustamā īpašuma nodokli, maksāt par teritorijas uzkopšanu, bet jums ir tiesības izmantot šo jums nepiederošo teritoriju savām vajadzībām. Starp citu, vai tur ir zīme, ka tas ir auto stāvlaukums.

pirms gada, 2018.05.17 09:19

klau,ahlamon!

Ja tur nav zīme,kas aizliedz man novietot auto,tad aizej un iepūt tā,lai tālu skan!

pirms gada, 2018.05.17 16:56

padomju laikā

mašīnu bija maz, tāpēc parkoties nebija problēmu. Bet tagad visi ar savām klaburkastēm cenšās piebraukt pēc iespējas tuvāk mājām. Un tad "Ātraj palīdzībai" jāmeklē vietiņa kur piestāt un jānes slimnieks uz nestuvēm diezgan tālu. Bet tas taču nekas -man ir SAVA MAŠĪNA!!!!!! Un visi , kas iet kājām ir duraku bars. Kaut dažai labai jaunkundzei es nemūžam nedotu tiesības.

pirms gada, 2018.05.17 11:02

ahlamonam

Tadi kā tu savas grabažas novietojat visur, gan tur kur drikst, gan arī kur nedrikst. Jūs neinteresē, kā jūtas cilvēki jums līdzās. Vienīgais, ko tādi kā tu respektējat, ir brutāls spēks.

pirms gada, 2018.05.17 20:10

Kungs

Es esmu Tavs bargais kungs

pirms gada, 2018.05.17 20:36

meitene

atbilde padomju laika meitenei,jā šīs mājas tika celtas padomju laikā un arī laukums tika domāts abām mājām.šeit man dzīvo paziņas un tapēc novietoju savu auto.Un paldies /es/ par padomu iegāju kadastrs.lv un tur rakstīts ka tas ir jaukta statusa kopīpašums.Tad jājautā kapēc vienas mājas iedzīvotāji uzskata ka tas pieder viņiem un blakus māja lai paiet malā.Un starp citu šis kungs savu mašīnu novieto pa divām vietām uzreiz,tas ir ieslīpi.Tātad necieņa arī pret savas mājas iedzīvotājiem.

pirms gada, 2018.05.17 20:46

vzd

Jaukta statusa kopīpašums nozīmē tikai to, ka šai mājā ir dažāda statusa dzīvokļi-privatizēti un pašvaldības īpašumā esoši. Tam nav nekāda sakara ar blakus esošo īpašumu. Katrai mājai ir piesaistīts konkrēts zemes gabals ar dabā noteiktām robežām, kurš pieder tikai šīs mājas dzīvokļu īpašniekiem. Zemes robežas var apskatīt tai pašā portālā kadastrs.lv. sameklējot attiecīgo zemes vienību un tad apskatot telpiskos datus, kur ir attēlotas katra īpašuma zemes robežas.

pirms gada, 2018.05.17 21:33

Bell

Tas gadījumā nebija kungs no mājas, kas atrodas pie alko outlet???

pirms gada, 2018.09.26 17:13

Gunča

Lielākie kretīni ir ar 15 gadus veciem dīzeļiem.

pirms gada, 2018.09.27 10:59

Maksas stāvlaukumi Bauskā

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju