Ir jābūt izredzētam,lai nejustu pārmērīgu birokrātiju Rundāles novada pārvaldē? 9

Ieejot Rundāles novada domes ēkā,meklēju sekretāri,kurai varētu iesniegt iesniegumu,diemžēl,kad atradu......sapratu to sabiedrības daļu,kuri ir negatīvi noskaņoti pret pašvaldībā esošiem darbiniekiem.Arī es pēc tādas attieksmes negribu nekādas aktivitātes veikt...... Skatoties izglītības līmeņa plāksnē,pašvaldības attieksme pret informācijas sniegšanu,apkalpošanu svarīgos jautājumos iedzīvotājiem varu vērtēt ļoti negatīvu. Pirms iesniedzu dokumentu,man vajadzēja noklausīties negatīvus komentārus no darbinieka,kurš atļāvās atspiesties pret galdu un pagriezt dibenu,un turpināt tādā pozā tālāk komentēt! Tā veido Rundāles novada tēlu! Būtu jau laiks,iemācīties uzvesties saskaņā ar sabiedrībā pieņemtajām morāles un ētikas normām.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

lila

ko Jus ,Rundales novada tada uzvediba norna!

pirms 6 gadiem, 2013.07.18 18:45

tā gan

Kāds vadītājs, tādi darbinieki, zivs pūst no galvas. Paša ķeizariņa ētiskās normas un attieksme pret līdzcilvēkiem vispār ārpus katras kritikas un normāla cilvēka ētikas sapratnes, protams, atskaitot priekšvēlēšanu laiku.

pirms 6 gadiem, 2013.07.19 21:16

Vecītis

Un Jūs to nezinājāt?

pirms 6 gadiem, 2013.07.20 11:17

boļševiks

Vajag izdzenāt šos ar sūdainu koku, jo savādāku valodu šie parazīti un diedelnieki jau nesaprot!

pirms 6 gadiem, 2013.07.20 21:47

Blakus rajons

Ja, par šī novada darbinieku nepieejamibu,augstpratibu un prastumu ari citos novados jau leģendas klīst, te cilvēki ir prieks domes,ne dome prieks cilvēkiem,sak,pienaciet,kad mums būs ērti,ne jums...

pirms 6 gadiem, 2013.07.21 00:56

xxx

Jau atkal rejam...Lasot šos komentārus jau pēc stila un gramatikas redzams komentētāju līmenis. Rundāles novada domē strādā saprotoši un zinoši darbinieki, lai katrs no šiem "komentētājiem" pavērtē savu uzvedību un intelektu...

pirms 6 gadiem, 2013.07.21 09:56

.......

Vai tik "xxx" neesat tas pats darbinieks! Zinoši,bet ,vai darbinieki ir saprotoši,tas gan ir jautājums? "komentētāji" ņem piemēru no Jums......

pirms 6 gadiem, 2013.07.21 10:43

Beidzot kāds cilvēks izteicies skaļi par novadā sēdošajiem savādāk viņus nevar nosaukt.Es cik esmu griezusies pašvaldībā nēesmu saņēmusi nevienu risinājumu tikai solījumus,tāpēc atliek tikai noskatīties no malas un pasmaidīt ko ļautiņi savēlējuši,jo vēlēšanās nepiedalos jo nav jau par ko vēlēt.Tiem no kuru rokas ēd priekšsēdētājs jau ir bijušas visas priekšrocības un tā arī turpinās būtu labāk paklusējusi nevis plātījusies pa pagastu.

pirms 6 gadiem, 2013.07.23 10:29

.......

Tieši gribētos vairāk cilvēkus mudināt nesēdēt malā,bet protestēt pret tādu attieksmi nevienlīdzīgu!

pirms 6 gadiem, 2013.07.26 18:49

Kā strādā mūsu pašvaldības?

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju