Jaunais Mūsas tilts ir bīstams 14

Pār jauno Mūsas tiltu Bauskā nu ir bīstami iet. Tas vairs nav drošs.16. decembrī gāju pāri tiltam un pēkšņi izdzirdēju pamatīgu troksni. No sākuma nesapratu, kas tas ir, jo gāju pāri tiltam un biju iegrimusi savās domās. Kad pacēlu galvu, tad ieraudzīju, ka no melnas vieglās automašīnas loga tiek mestas laukā tukšas izdzertas stikla pudeles. Pudeles tika triektas pret tilta margām, un to lauskas lidoja uz visām pusēm gan uz gājēju daļas, gan uz braucamās daļas. Es nezinu kādai nelaimei ir jānotiek, lai uz tilta beidzot uzliktu novērošanas kameras, un lai tādus neliešus noķertu un sauktu pie atbildības.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

....

Var uzlikt kaut 100. noverosanas kameras- tas neko nedos. Kamer cilveki pasi nesaprot ka nedrikst uzvesties nelietigi. Diemzel dala sabiedribas ir tada.

pirms 3 gadiem, 2015.12.18 12:31

dadzis

Diemžēl es nepiekrītu tādai nostājai. Ir cilvēki, kas saprot ko var darīt un ko nevar darīt, bet ir tādi, kuriem to saprašanu var ielikt tikai, ja saprot, ka par to būs bargs sods.
Un starp citu tās bija alkohola pudeles. Pirmo ko sadauzīja bija no pasažiera puses, bet otrā tika izlidināta no šofera puses. Tātad brauca un dzēra.
Ja man būtu bijis telefons ar fotoaparātu, tad es to mašīnu būtu nofotogrāfējusi, bet nebija. Varēju jau piezvanīt policijai, bet numuru nesaskatīju. Bet ja būtu bijušas videokameras, tad vismaz redzētu, kas tā par mašīnu. varbūt viņi tur bija galīgi pilā un tā arī turpināja braukt, gan jau ka tā.

pirms 3 gadiem, 2015.12.18 12:54

Klugscheisser

Tāda pārsvarā ir tieši latviskā sabiedrības daļa. Ne jau velti latvju tautai mīļākā dziesma ir par to pļēguru un lielībnieku,kurš *pats par savu naudu dzēru,pats skrēj savu kumeliņ*.

pirms 3 gadiem, 2015.12.18 15:08

pensionārei labākajos gados

visā pasaulē tā ir, bet šeit nav visa pasaule!

pirms 3 gadiem, 2015.12.20 09:34

Mūsas tilts

Nu kāds tam visam sakars ar Mūsas tiltu, tādi atsaldētie taču var braukt pa jebkuru tiltu vai ielu. Tie ir mūsu līdzcilvēki, kas domā, ka viņiem ir atļauts viss.

pirms 3 gadiem, 2015.12.18 13:58

dadzis

Nu sakars tāds, ka ejot pa Mūsas tiltu uz tavas galvas var izšķīst kāda pa mašīnas logu izsviesta stikla pudele. Un ar to pudeli var dabūt pa galvu gan liels, gan mazs. Un kāds pēc tā visa var iedzīvoties pamatīgās veselības problēmās. Un tiem kas to dara ne silts ne auksts, jo par to taču nekas nebūs, bet līdzcilvēku attieksme ir pilnīga vienaldzība, kas līdzinās nullei, kamēr pašu tas neskar. Bet par drošību pilsētā ir jārūpējas pilsētas tēviem, sava alga viņiem ir jānopelna.

Tāpēc jau vajag kaut ko lietas labā darīt, lai tie atsaldētie saprot, ka viņi nevar visu darīt, un ka viņiem viss nav atļauts, un ka pa saviem nodarījumiem ir jāatbild. Vai ne tā?

pirms 3 gadiem, 2015.12.18 14:18

to dadzis

Par drošību Bauskā jārūpējas Bauskas policijai, bet ne pilsētas tēviem, algu par šo funkciju gan maksā policijai ( iepazīsties ar amatu aprakstiem).Nu tad kāpēc tu par to visu raksti anonīmi forumā, bet negriezies Bauskas policijā, kad to redzēji, kāpēc nezvanīji policijai , lai aiztur, ja reiz aizdomas, ka iereibuši pie stūres.

pirms 3 gadiem, 2015.12.18 17:09

to to dadzis

ja jau sāc runāt par amata aprakstiem, tad jau pats (vai pati) būsi no pilsētas domes, un mundieris ir jāspodrina, to var saprast. Varbūt ja būtu diskusiju izlasījis no sākuma, tad tur tika teikts, ka atomašīnas numuru nevarēja saskatīt.

pirms 3 gadiem, 2015.12.18 20:59

to dadzis

Ļoti jau sarūgtināšu tevi, bet esmu loģiski domājoša pensionāre labākajos gados, kurai vairs nekas nav jāspodrina, un kura zina, ka visā pasaulē un arī Latvijā ( arī Rīgā, Bauskā u.t.t) par kārtību rūpējas policija, bet nevis Obama, Putins Vējonis.Ušakovs, Ābelnieks u.t.t. Zināšanai- kad tevi apzags vai saslimsi- nesauc jau tūlīt uzreiz pilsētas tēvus, sāc ar policiju vai ātrajiem, jo katram dienestam ir savas funkcijas, un tā dara arī visā pasaulē.

pirms 3 gadiem, 2015.12.19 13:14

be

ieliec video kameras sev guļamistabā. Ka tik kaut kas nenotiek!

pirms 3 gadiem, 2015.12.19 18:20

katrīna

nu nav tā, ir labs tilts

pirms 3 gadiem, 2016.01.11 11:23

Rasa

Noliec bābu lsi fočē

pirms 3 gadiem, 2016.03.24 20:59

gankster

atrodi mašīnu un izbirdini visus logus

pirms 3 gadiem, 2016.03.25 12:16

ES

Ļoti labs tilts!