AIPS_Šoferu visatļautība 43

Man, sāp sirds par AIPS šoferu visatļautību. Katru dienu braucot mājās no Rīgas,piedalos ceļa satiksmes noteikumu rupjā pārkāpumā. Kurš ir viņiem atļāvis postīt manu pilsētu. Iet runa par Plūdoņa ielas bruģi,kuru viņi posta nogriežoties no Kalna ielas krustojumā uz Plūdoņa ielas bruģi. Kur ir aizlieguma zīme.Kur skatās policija?

Pievieno komentāru

Komentāri 43

Guntis

Aizliegts tur nav braukt,bet tas nav Aips,bet gan Nordekas šoferi.

pirms gada, 2017.11.20 16:02

Pops

Kaput mūsu bruģim. Bet man liekas,ka tur zīme ir 3.5 t

pirms gada, 2017.11.20 16:09

resnis ar citronu

Jā,ir daži pajoliņi,kuri pa turieni brauc ar autobusu! bet tie nav aips.

pirms gada, 2017.11.20 16:27

Pops

Es,ceru,ka tie pajoliņi nav tik lieli pajoliņi un nebrauks vairs tur. Nordekas šoferi lūdzu nepostiet Bausku, tā taču ir arī Jūsu pilsēta. Paldies!

pirms gada, 2017.11.20 16:49

Minipops

Vai tad autobuss ir smagāks par 3,5 t?

pirms gada, 2017.11.20 17:00

tops

ar pilnu saturu ieksaas, domaats -pasazieri, - tad stabili paari 3.5t. takaa-luudzu saudzesim Pluudona bruģi!-

pirms gada, 2017.11.21 21:17

Friend

LOL..autobuss un kravinieks "noteikti" ir vieglas masinas lidz 3,5t Ak sausmas. -_-

pirms gada, 2017.11.25 14:26

Tests

Cik man zināms,tad jā.

pirms gada, 2017.11.20 17:15

Sviests

Tad laikam ka nedrīkst tur braukt

pirms gada, 2017.11.20 17:30

bauskai

tev sāp sirds par bruģi, bet man par Aipa šoferu nepatiesu apvainošanu. Ja dzīvo Bauskā un ir tās patriots, tad kā var nezināt kas brauc Rīgas līniju ? Vai tad redzot lielos autobusus nevari izlasīt uzrakstus uz tiem, ka NORDEKA. Tad jau nelasat Bauskas Dzīvi un neko nezinat kas notiek pilsētā. Dusmas par tādiem citu cilvēku aplicējiem, kad pats neko īsti nezina

pirms gada, 2017.11.21 08:40

Klints

Varbūt cilvēks vienkārši kļūdījās un Koluža biznesa līkločos maldījās. Tad aips,tad švaips un tad viss pārdots "ārzemniekiem". Bet bruģis no tā veselāks nepaliek. Malacis cilvēks problēmu pacēla vismaz Bauskas Dzīves līmenī.

pirms gada, 2017.11.21 23:07

:to klints- Kalns

esar gribu pacelt problemu novada iedzivotaju veselibas zinaa, proti, - jautajumaa par aptiekaam. slegta aptieka tc Rimi, brivdienu pecpusdienaas nav pilseta atverta neviena aptieka,. vai tiesaam pie vismazakaas problemas jasauc :atrie:!??! un vel ieteikums pilsetas gudrajaam galvaam, - vai tiesaam nevar atvert kadu aptieku , piem Ratslaukuma apkaartnee? un ta varetu but dezurejosaa visu diennakti. mana redzejumaa, tai laba vieta butu piem Pludona un Kalna ielas krustojumaa, kur atmodas laikaa atradaas komercveikals Gulbis. jauka koka maaja, visiem redzama, un labi pieejama. un vel kads ieteikums- ari kadas bankas bankomaats iederetos taa teikt -vecajaa Bauskaa, piem vasaraas tak daudz turistu apgrozaasd, vai tad visiem gluzi jatriecas , taa teikt augsaa kalnaa, kur burtiski visas extras atrodas viena otrai blakaam.!? Luuk viela pardomaam musu gudrajaam un racinalajaam galvaam- izpildvarai! ))Lai veicas!

pirms gada, 2017.11.22 14:49

TO :to klints- Kalns

Tu varētu to visu izdarīt! Nopirkt veco gulbja ēku atjaunot to un uztaisīt tur aptieku ar bankomātu kura darbotos visu diennakti un staigāt tur pa naktīm reizi gadā pirkt zāles par tiko izņemto naudu no blakus stāvošā bankomāta! Varbūt vajag laicīgi nopirkt paracitamolu un glabāt to mājās? Vel vari tur ierīkot bezmaksas ūdens pumpi! :D

pirms gada, 2017.11.25 22:08

to TO :to klints- Kalns

Eleganti !!!! Gluži manas domas. Visi te grib, lai kāds cits kaut ko izdara , dariet taču paši un neņaudiet.

pirms gada, 2017.11.26 15:27

Ieva

Arī esmu regulārs braucējs Rīgas- Bauskas maršrutā un tik tiešām autobusu šoferi regulāri brauc pa Plūdoņu ielu. Ceļa apmalītes pagriezienā uz Slimnīcas ielu ir jau sadrupušas. Žēl gan.

pirms gada, 2017.11.21 17:49

Timati

Kur ir "Bez Tabu" ???

pirms gada, 2017.11.21 19:47

Petuhs

Kur skatās Ušakovs un Putins!!!

pirms gada, 2017.11.25 22:09

Uldis

AIPS šoreiz nav pie vainas. Šodien 11.20 atkal NORDEKAS autobuss nogriezās pa Plūdoņa ielu. Vajag vienreiz policijai iejaukties šā jautājuma atrisināšanai. Domāju, ka jāaicina arī domi iesaistīties jautājuma atrisināšanā un pārrunāt šo jautājumu ar NORDEKAS vadību.

pirms gada, 2017.11.22 12:07

,.

un kads tolks viniem tur braukt, vai lai nebutu jastav pie luksoforiem un atrak noklutu autenee!??_

pirms gada, 2017.11.22 14:51

Tralis

Aips arī brauc un kā vel!! Nesvilpo Uldi!!

pirms gada, 2017.11.26 22:52

Dainis

Ja zinat satiksmes noteikumus tad braukt var un vares un kapec tur tiek braukts? Tas tikai lai apbrauktu korķi un nonaktu laicigak autoosta

pirms gada, 2017.11.23 13:08

Tralis

Jūs klauni ,jums tikai plūdoņa iela rūp, vai visa pilsēta. Labāk kād būtu protestējis par bezgalīgo tranzītu cauri pilsētai,par to lai beidzot sāk domāt par apvedceļa būvi,protestē tvajag par to,būs apvetceļš, būs tīrāka un sakoptāka pilsēta,un arī busi neapbrauks nebeidzamos sastrēgumus. Visi dragā sūdzības par šoferiem,tad par ātru brauc tad pr vēlu,nepaspēju uz nākamo reisu. Paši neziniet ko gribat!! Patīk braukt tīrībā,bet paši pied....šiet busus un aiz sevis novākt nevariet.Kauns par jums debatētāj...skatieties uz sevi.....Aizlieguma nav,tātad var braukt...,bet bruģim jābūt ieklātam kvalitatīvi lai vis maz 60 t iztur nevis kā vienmēr pa lēto..Prasiet arī lai slimnīcas ielu arī saremontē,nevis ielāps uz ielāpa....

pirms gada, 2017.11.23 15:02

to tralis

daleji var piekrist Tralim. bet, dazi Nordekas soferi tik tiesaam leeni brauc, un neieklaujos namazam grafikaa, ipasi tas attiecas uz sestdienas reisu, kas Bauskas autoostaa ienak 11.00, un tie laudis kas grib paspeet uz Pilsrundales reisu , paliek garu degunu,. jo redz ridzinieks nokavejies par vairakaam min,., pat gadijies ka arzemju turisti spiesti nemt taxi un doties uz Rundales pili. absurda situacija jau sanaas savaa zinjaa,.

pirms gada, 2017.11.23 16:34

Braucējs

Var saprast tos autobusa vadītājus,kas nogriežās uz Plūdoņa ielu,jo bieži fūres ir sastājušā jau no Kalna ielas apļa līdz luksaforam,tā ka laicīgi autoostā nenokļūt.

pirms gada, 2017.11.23 18:08

Arī braucēja

Braucot pa augšu un ja arī ir sastrēgums, tas prasīs papildus 5 minūtes. Bet par sabojāto ceļa bruği maksās Bauskas iedzīvotāji ar saviem nodokļiem. Es pati daudzas reizes esmu redzējusi, kā šoferi nogriežas uz Plūdoņa ielu, kas augšā kalnā nav nekāda sastrēguma.

pirms gada, 2017.11.23 18:55

Nelabi

Esmu uz trotuāra, 1.5 m no brauktuves un droši stāvu galvu pagriezusi uz "Kvēles" pusi, jo nāca daudz mašīnas. Attapos, ka lielais autobuss nobrauc pus metru no manām kājām! Kā es jutos?! Tas šajā pagriezienā nemaz neietilpa! Lielie apdraud dzīvību katram, kas tur stāv.

pirms gada, 2017.11.23 22:35

Nelabi

Esmu uz trotuāra, 1.5 m no brauktuves un droši stāvu galvu pagriezusi uz "Kvēles" pusi, jo nāca daudz mašīnas. Attapos, ka lielais autobuss nobrauc pus metru no manām kājām! Kā es jutos?! Tas šajā pagriezienā nemaz neietilpa! Lielie apdraud dzīvību katram, kas tur stāv.

pirms gada, 2017.11.23 22:37

nemelo

Vispirms izmēri tur trotuāra platumu, pirms muļķības raksti.

pirms gada, 2017.12.12 22:23

nu

nemaz tik traucējoši tie autobusi nav. Un bruģim arī nekas nevar notikt, ja uzklāts kvalitatīvi. Tiešām nesaprotu, Bauskā nav problēmu ko apspriest? Kad notika rātslaukuma apspriešana, ieradušies uz to bija desmit cilvēki. Vai jūs esat paskatījušies, ka, piemēram, tūristu autobusus plānots virzīt pa Saules ielu, bet Pasta ielas galā pie bērnudārza ierīkot automašīnu stāvvietas?

pirms gada, 2017.11.24 09:51

Anti_AIPS

Cik var!?! AIPS šoferi turpina lauzt Plūdoņa ielas bruģi. Un Ulda apgalvojums,ka tie ir Nordeka šoferi ir meli,lauž gan vieni gan otri. Tiko 19:01 Plūdoņa ielu lauza autobuss, liels,zaļš ar valsts Nr. HK 2041 ar borta Nr. 341 ar AIPS emblēmām uz sāniem.

pirms gada, 2017.12.11 19:18

Krējums

Kur ir aizlieguma zīmes? Nav, tātad neko nepārkāpj! Nepietik vārīties? Labāk paskatieties kā Bauskas novada adminstrācija izšķērdē mūsu līdzekļus.

pirms gada, 2017.12.11 19:38

Timati

Tur arī iztērē, jūs laužiet,tie tēlo ka labo pa "lēto" un tur arī tā nauda izkūla.

pirms gada, 2017.12.11 21:07

Timati

Nauda izkūp (labots)

pirms gada, 2017.12.11 21:08

Mareks

Kalna un Plūdoņa ielas krustojumā ir 2 aizlieguma zīmes(nr.306), kas liedz veikt kreiso pagriezienu kravas automobiļiem virs 3.5t !!! Ja palasa ceļu satiksmes noteikumu, tad šī zīme attiecās arī uz sabiedrisko transportu.

pirms gada, 2017.12.12 12:19

tralis

Marek tu esi ēzelis,noteikumus nezini. Autobuss nav kravas auto ar pilnu masu virs 3,3 t lasi kārtīgi!!

pirms gada, 2017.12.17 18:47

Zinu

Zinu, ka tā nav

pirms gada, 2017.12.17 19:13

Ielas un ceļi rajonā

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju