solārijs kājām 6

sveikas dāmas!zinu šeit izskanējušas līdzīgas tēmas par solārijiem, bet gribētu zināt tieši no Jūsu pieredzes kurš solārijs Bauskā būtu piemērotāks kāju nosauļošanai?pašai takā iedegt nav problēmu, bet kājām dabūt iedegumu ir grūti.Kuru solāriju varētu ieteikt?Sauli šobrīd neiesakiet, jo nav laika gulšņāt pus dienu un sauļot kājas.Gribu pirms uzvilkt svārkus nedaudz iesauļot kājas.Paldies par sapratni.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

X11

Ej tak izgulies!!! Ielien jebkura ar dzemperi mugurā un plikām kājām!!! Bet tas būtu vel dumjāk jo sauļot kājas solārijā un pēc tam pašai saulītē ir ļoti stūlbi!!

pirms 7 gadiem, 2012.05.13 23:58

Augonis Svistopļasovs

A kur var pautus nosauļot, tu gadījuma pēc nezini? Paldies par sapratni.

pirms 7 gadiem, 2012.05.14 08:23

Ola

Es personīgi iesaku Fitness klubu. Ir arī visādi kremiņi iesauļošanai, bet es izmantoju veco labo NIVEA kremu.

pirms 7 gadiem, 2012.05.14 10:55

Cālis

Tu par pautiem?

pirms 7 gadiem, 2012.05.14 11:47

Ola

Nē, es par kājām:)

pirms 7 gadiem, 2012.05.14 14:24

baltās kājas

sveikas dāmas!zinu šeit izskanējušas līdzīgas tēmas par solārijiem, bet gribētu zināt tieši no Jūsu pieredzes kurš solārijs Bauskā būtu piemērotāks kāju nosauļošanai?pašai takā iedegt nav problēmu, bet kājām dabūt iedegumu ir grūti.Kuru solāriju varētu ieteikt?Sauli šobrīd neiesakiet, jo nav laika gulšņāt pus dienu un sauļot kājas.Gribu pirms uzvilkt svārkus nedaudz iesauļot kājas.Paldies par sapratni.

pirms 7 gadiem, 2012.05.13 23:23

Dāmu buduārs

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju