Makšķernieku sadarbība 7

Meklēju makšķernieku, kurš vēlētos kopīgi izmantot manu trīsvietīgo finiera laivu makšķerēšanai. Laivai ir iegādāts arī remontējams motors ar 3 ZS jaudu. Ir arī vieglā mašīna ar piekabi laivas pārvadāšanai. Ja interesantam ir māja pie upes, tad varam laivu turēt Jūsu mājās. Pats varu makšķerēšanai veltīt apmēram 2 dienas mēnesī. Ceru uz savstarpēji izdevīgu sadarbību. Dzīvoju Bauskā un laivu vēlētos izmantot līdz 30 km attālumā no savām mājām, bet īpašos gadījumos varam braukt arī tālāk. Man ir 57 gadi. dainiszv et inbox punkts lv

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Alberts

Dzīvoju pie Mūsas upes netālu no atpūtas kompleksa "Miķeļi", laivu varam turēt manā sētā, bet jāuztaisa ir jumtiņš. Rakstiet raivisrumba at inbox punkts lv

pirms 3 gadiem, 2016.02.20 10:48

?

Alberts,bet epasts raivis rumba?

pirms 3 gadiem, 2016.02.20 11:00

inspektors vaļera

var pie manīm! man ir piešauta roka uz laivām!

pirms 3 gadiem, 2016.02.20 11:01

Dainis

Atraksti uz e-pastu dainiszv et inbox punkts lv par savu pieredzi ar laivām un makšķerēšanu.

pirms 3 gadiem, 2016.02.20 19:40

reindžers

kvalitatīvu kajaku vajag meklēt internetē.

pirms 3 gadiem, 2016.03.03 17:24

Reinis

Es jau arī labprāt aizlaistu ar Tevi pažvidzināt bada pātagu. Varu arī samaksāt par līdzi ņemšanu. Domāju, ka divas sešpakas bamslīšu uz diviem mums būs labi, ne?

pirms 3 gadiem, 2016.05.24 16:30

Dainis

Ar sešpakām būs par daudz, bet viena pinte pie pusdienām ir ok, jo vakarā laiva divatā ir jāstiepj no upes uz piekabi, kur nepieciešams spēks un stabilitāte. Nekādas maksas nav nepieciešamas, bet vajadzīgs ir brīvais laiks, lai laivu sagatavotu copei un nostiprinātu pie piekabes. Vai ir iespēja ziedot laiku laivas sagatavošanas darbiņiem?

pirms 3 gadiem, 2016.05.25 09:31

Aktīvā atpūta un izklaide

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju