«Reģionālo ideju darbnīca: Zemgales demogrāfiskais portrets» «Rožmalās»

Otrdien, 24. septembrī, plkst. 9.30 atpūtas kompleksā «Rožmalas» Bauskas novada Ceraukstē Valsts pētījumu programmas projekts «DemoMig» un Zemgales plānošanas reģions aicina uz «Reģionālo ideju darbnīcu: Zemgales demogrāfiskais portrets»

Reģionālās ideju darbnīcas ieguvumi balstās uz pētnieku, reģiona iedzīvotāju, pašvaldību pārstāvju un uzņēmēju diskusiju un vajadzību apzināšanu.

Darbnīca tiek rīkota pētījuma «Ilgtspējīgas un saliedētas Latvijas sabiedrības attīstība: risinājumi demogrāfijas un migrācijas izaicinājumiem» ietvaros.

Pētījumu, izmantojot inovatīvu starpdisciplināru pieeju, īsteno atzīti demogrāfijas, ģeogrāfijas, socioloģijas, izglītības, ekonomikas, tūrisma un migrācijas jomas eksperti, kas pārstāv Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāti, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Latvijas Lauksaimniecības universitāti.

Projekta vadītāja Prof. Zaiga Krišjāne. Aicinām zemgaliešus piedalīties ideju darbnīcā, lai kopīgi ar pētniekiem apspriestu tādus jautājumus kā sabiedrības novecošanās, talantu migrācija, izglītība un inovācijas, un citus reģiona attīstībai aktuālos jautājumus.

Pieteikšanās ŠEIT.

Pievieno komentāru

Dažādi

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju